• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ilahi dinlemek

resattt

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ilahi dinlediğini görmek, rüyada ilahi dinlemek yorumu.
Selamün aleyküm, ben rüyamda ilahi dinliyordum, ilahi bu mısralardan oluşuyordu; Ne güzel uymuş, Görmeden yaşamak ne büyük çile, Ümmetin dilerdi beşikte bile, Hoştur onun ismi her mümin dile, Muhammede Kuran ne güzel uymuş, Ne güzel uymuş Can Ahmede, Kuran Kuran ne güzel uymuş, Ne güzel uymuş.

*dialektik*

Rüya Yorumları
Üyemiz
Aleyküm selam Allah hayretsin. Rüyada ilahi dinlemek tabiri
Rüyanız çok güzel. Manevi yaşamınız çok güzel bir yola girmiş ya da girecek demektir. Hz. Muhammed sevginiz çok güzel. Efendimizin hayatını daha kapsamlı okumanız gerekmekte. (Kainatın efendisi Hz. Muhammed. Salih Suruç) bu kitabı okuyabilirsiniz.

Hayatınızı Hz. Muhammed eksenli bir şekle sokmanız gerekmekte. Müsayt olan ortamda özellikle evinizde tv izleme yerine ilahiler dinlemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Namazlarınıza önem verin. Kur'an-ı Kerim okumayı ihmal etmeyin. Manevi yaşantınız gayet güzel iklimde ilerleyecek demektir.

Allah hayırlı eylesin.

Gamze17

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ilahi okunduğunu duymak

Selamun aleyküm biz mevlid yapmıştık fakat ilahi okunmadi diyordum ben o gün birkac gün sonra rüyamda hocaların camide ilahi söylediğni bende dışardan onları dinlediğimi gördüm bu neden olabilir acaba.

Üst Alt