• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada hedef görmek

Rukiyye

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada hedef görmek, rüyada hedef vurmak, rüyada hedefi vurmak tabiri.
Merhaba, iyi geceler;
Arkadaşımla deniz kenarında gidiyorken sahilde vurmak için hazır balondan hedefler oluyor, birini atarken görüyorum, bende atmak istiyorum, o sırada yanımda bir kız arkadaşım oluyor, sahil kayboluyor ortadan ve biz bir yeşil saha gibi bir yerde oluyoruz, yine hedefler oluyor, hedeflerin önünde dört adet asker oluyor yanyana, hedefler askerlerin kafasının üzerinde oluyor, arkadaşıma nasıl hedefi vuracağını gösteriyorum, sonra o vazgeçiyor hedefi vurmaktan, silahı ben alıyorum, hedef alıyorum, hedefi vurabileceğime eminim askeri vurmaktan korkuyorum ama, asker çekilsin diyorum komutanları askere çekil diyor, nişan alıyorum ateş ediyorum hedef bu defa komutanın göğsünde oluyor, hedefin ince olduğunu ve kurşunun komutana isabet edeceğini düşünüyorum, ateş ediyorum ben kurşuna bakarken kurşun yavaşlıyor, yavaşca hedefe değiyor ve yere düşüyor komutan aferin vurdun diyor bende çok seviniyorum sonra bir yere gidiyorum elimde bir oğlan çocuğu oluyor siyah saçlı beyaz tenli bir oğlan bebek, tanımadığım kadınlar oluyor gittiğim yerde kalabalıkla uğraşırken uyandım. Rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum. Allaha emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam, rüyası Hayr olsun
Rüyada herhangi bir hedefe nişan almak;
Kişinin rüyasında bir hedefe nişan alıp bu hedefi vurması gerçek hayatta ulaşmaya çalıştığı bir amacı olduğuna işarettir.

Rüyada nişan alıp, hedefi vurmak;
kişinin nişan alıp bir hedefi vurmaya çalışması ve başarılı olması, kişinin gerçekleşecek olan hedeflerinin habercisidir

Hedefleri olmalı insanın…
Hedefleri yaşatmalı insanı ve hedefleri ona geleceğe umutla kanat çırpmasını sağlamalı.

Hedefleri ile isteklerini birbirine karıştırmamalı insan... Bir arabam, bir evim olsun hedef değil bir istektir. İstekler "ben"lik duygunuzu, hedefler ise ruhunuzu diriltir.

Hedeflerdir insanı ayağa kaldıran ve yaşama karşı dik tutan.
Fırtınalara başkaldıracak kuvveti size hedeflerinize ulaşma azminiz verir.
Dünyayı değiştirecek cesareti size hedefleriniz için taşıdığınız umut aşılar.
Çileleri heyecana dönüştüren hedeflerinizdir.
Karanlık günlerinizi aydınlatacak ışık, hedeflerinize giderken göstereceğiniz azimdir.

Hedefleriniz o kadar büyük olmalı ki, “OL” emri içinde gizli olmalı.
Hem sizi değiştirmeli, hem kainatı değiştirecek bir enerjiye sahip olmalı.
Hedeflerinize giden yolda bir karıncanın bile canı yanmamalı.içinde merhamet barındırmalı.
Hedefleri olmalı insanın.
SadeceMİM / MeHMeTTEKeCi

Üst Alt