• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada hayvanlar görmek

Badegul

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada hayvan görmek rüyada rüyada hayvanlar görmek rüya tabirleri rüyada hayvanların kavga etmesi

Selamun aleykum, hocalarim ve kardeslerim,

Ben 26 yasinda bekar, grubetci bir bayanim. Dun gece soyle bir ruya gordum:

Net hatirlamasam da , karsimda tanidigim birisi vardi ve sahip oldugumuz hayvanlari kavga ettirecektik, hayvanlarimiz da yanimizda duruyordu. Benim bir maymunum vardi ve onumde duduyordu hemen, karsimda ise bu kisinin kaplani, koyunu ve simdi hatirlayamadigim 2 hayvani beraber duruyorlardi. Koyun sakince duruyordu, kaplan ise huzursuzca koyunun etrafinda dolaniyordu, kavgaya hazirlanarak. Ben koyunun zararsiz oldugunu dusunuyordum, zarrasiz gorunuyordu cunku ama kaplanin maymunumu parcalayabilecegini dusunuyordum.Benim maymunum da sakince onumde oturuyordu, olaylardan habersizdi.

Boyle bir ruya gordum, yorumlayanlardan allah razi olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm Selam gurbetçi kardeşim, insan ,yanlış yola girince;doğru adresten uzaklaşır..
Unutmayin her insanın içinde derinlerde saklanan bir hayvan vardır. kimisinde Maymun kimisinde koyun ve kaplan bulunabilir...
ve bu hayvanlar insanin imani zayifladiğin da insanin,kişiliğinde ön plana çıkabilirler...

Eyy insan hem Meleksin hem Hayvan...
"Ey insan, ne tuhaf bir varlıksın sen. Zıtlıklar sende birleşmiş. Hayvan da melek de yerinde sabit ama sen bunları nefsinde cem etmiş, ten hayvanıyla can meleğini bir araya getirmişsin.
Bu yüzden hem göğe mensupsun hem yere. Bu ikili yapını bil ve ona göre dikkatli davran.
Ta ki tenin canına diş geçirmesin, kötülük iyiliğine baş eğdirmesin..."

Rüyada hayvan görmek Rüyada görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar..
iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvanlar sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler.
Bir vahşi hayvan, bir uyarıdır. Rüyada hayvanlar sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler.

Rüyada maymun görmek; aldatma, riyakar, menfaatci, yaramaz ,oyun, dolan işler ve yalan söze işaret eder...
çevrenizde dalkavuk insanlar olduğuna ve bunlara gereksiz yere güvendiğinize Tedbir, Temkin Ya Hu...
Rüyada kaplan zalim bir devlet reisi veya güçlü bir düşmandır.
Kendinizi birilerine kabuletirmek için yalana, oyuna başvurmiyalim..Sizi olduğunuz gibi kabulenemiyenlerin Sevgisine de güvenmeyin..

yumuşak başlı isem kim demiş uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boynum....
inancınızdan ve kişiliğinizden taviz vermeyin. Taviz tavizi doğurur. Nasipten öteye yol olmadığını unutmayın..
Taviz verirseniz bir gün hem kendinizi hem de sevdiklerinizi ve insanliğinizi kaybedebilirsiniz...
Selametle..

Sevban015

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada çeşitli hayvanlar görmek

Rüyada farklı hayvanlar görmek rüyada hayvan-hayvanlar görmek rüyada çeşitli hayvanlar görmek
Selamün aleyküm, ben bir gün önce evimizin avlusunda bir inek gördüm. sonra inek buzagi dogurdu, rüyanin devaminda kucagimda tavsan sevdim. bügün ise rüyadamda temiz berrak bir akan suda suyla gelen salgangozlar gördüm. bunlari cok merak ettim. simdiden yorumlayacaniz icin cok tsk ederim allah razi olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümmselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada değişik hayvanlar görmek;
Rüyada görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar, evcil hayvan, iyi bir servet, mutluluk,
olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvan sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler.
Bir vahşi hayvanı görmek, bir uyarıdır. Rüyada hayvan görmek sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler.

Rüyada inek görmek;
Bolluk ve berekete,inadi tadında bırakmaya işarettir.

"önce evimizin avlusunda bir inek gördüm. sonra inek buzagi dogurdu "
Dünyaya yeni bir canlı getirmek yeni başlangıç demektir. Rüyada gördüğünüz doğum yapan inek yaşamınızdaki yeni bir başlangıcı, yeni bir dönemi ,bereketti ifade etmektedir..

Rüyada tavşan görmek;
Kadın ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakmaniz gerektiğinize işaret eder...

Rüyada salyangoz görmek;
işlerinizde ağır bir tempoda olsa başarıya ulaşacağınızaSalyangozlar bol yağış olan bölgeleri daha çok severler. Bu nedenle en çok Marmara ve Karadeniz bölgelerinde görülur..
Bu demek ki rahmet ve bereket istiyorsaniz veren El Alan elden HAYIRLIDIR....Merhamet edilene merhamet edilir...

maşallah Bereketli bir insansiniz lakin kendi yetenek idrak ve azminiz de gerekli...

Rüyada çeşitli hayvanlar görmek Tasavvufi yorumu;
Rüyalar, kendimizi görebileceğimiz aynalar gibidirler. Saklı benliğimizi yansıtırlar kendi doğamızın gerçek yüzünü açığa vururlar.
rüyalarımız geri dönüp içeri girebileceğimiz bir kapı aralığı, ruh arazisine atılacak bir adım olabilir. Her maneviyat yolcusu için, kendi yolunu bulması gereken içsel arazi budur.
Manevi rehber; ruhun büyük okyanuslarından, dağlarından ve nehirlerinden aşırarak derinliklerdeki gizli mahzenlerine götürür.
Bizler, Batı’da çok uzun zamandır, sadece dış dünyaya baktık; öyle ki, içe giden bu büyük yolculuğunu unuttuk. Oysa gerçek güzelliğin ve gizemin bulunacağı yer iç dünyamızdır.”

İçinizdeki hayvani terbiye edemezseniz !Rabbimin şefkat tokadına maruz kalacağınıza bir ikaz, bir uyari olarak yorumlanir..
Kendine gel!!Kendine Yoksa Rabbim sizi Korku ,dehşet ,Stress ve deprasyon,kaza, bela işsizlik, bereketsizlik ile Sizi kendinize getirmesini bilir

Selametle..

Sevban015

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm O son bölümde yazdiginiz (İçinizdeki hayvani terbiye edemezseniz !Rabbimin şefkat tokadına maruz kalacağınıza bir ikaz, bir uyari olarak yorumlanir..
Kendine gel!!Kendine Yoksa Rabbim sizi Korku ,dehşet ,Stress ve deprasyon,kaza, bela işsizlik, bereketsizlik ile Sizi kendinize getirmesini bilir) demekle bana mi kastettiniz yorumu.icime bir dert girdi;-) Ben namazlarimi gecirmemeye birde günde bir cüz ve belirli ayetler okuyorum uyarinizi ne sekilde alayim simdiden Allah razi olsun Selamün aleykum.

aksoylar27

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Selamun aleyküm. Hayırlı cumalar. Rüyamda hatırladığım kadarıyla ormanın içinde kar yapmış bir yolun tepesinde bekliyorum, az ileride bir ev var. Ceylanlar yola devrildi ağaçların arasında dolaşıyorlar. Birtanesi gelip yanıma uzanıyor, gözlerine bakıyorum, öpüyorum seviyorum. Sonra kızımı annesi ile birlikte yanımda görüyorum, nerdeymiş diyorum, buldum diyor. Karnına ne olmuş onun diyorum. Kabız olmuş, hemen tedavi edelim diyor. Karnı biraz şiş ve ufak sivilceler var. Daha sonra çeşitli hayvanlar görüyorum. Yanıma bir güvercin geliyor ama çok güzel onu da seviyorum. Şimdiden allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümmselam Hayırlı cumalar Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada hayvan görmek;
Rüyada görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar..
iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvanlar sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler.
Bir vahşi hayvan, bir uyarıdır.
Rüyada hayvanlar sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler.
eşinize biraz daha fazla sevgi ve muhabbet gösterin..........

Rüyada ceylan görmek;
akraba veya değer verdiğiniz bir insanın evlenmesine işaret eder.
Rüyada ceylan gören kimse bekar ise, sevdiği kişiyle evlenir. Rüya sahibi evli ise yuvasında mutlu, huzurlu bir ömür tamamlar. kırda,
ormanda ceylanlar görülmesi, güzel kadın, güzel evlat, güzelliklere işarettir..
kızının annesi de stress ve sinirsel bazi olaylari yaşadığına yorumlanır..

Rüyada güvercin görmek;
çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır.
Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar.......
Önce düşün,sonra tAŞın.
Selametle.......

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Ruyada hayvanlar görmek

Ruyamda bizim alabalik lokantasinda havuzda kopek baligi var. Biri 2, biri 50 cm felan ama icinde turuncu birsey. Ne diye bakiyorum, havuzdan cikiyor islak oldugu icin anlamiyorum. İlk once kopek mi kaplan mi diye, sonra kaplan cikiyor bogusuyorum elime sopa geciriyorum bogazina bastirip suya dogru itiyorum. Bu ara havuz yanina kucuk bir timsah geliyor, havuza giriyor. Sonra ailemin fertleri karsida cagiriyorum, donup kalmis kimildamiyorlar. Ondan sonra kaplan yilana donuyor, sari yilan alti beyaz-krem rengi, bakiyorum yilan var elimde bu ara timsah bogustugum yere geliyor suyun oldugu yerde, su 50 cm felan yukseklikte bu yilanin kafasini timsaha yediriyorum ve kurtuluyorum.

Haktan29

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selam, Rüyada 2-3 katlı bina vardı.En son katın balkonundaydım.Oradan afrika ormanı gibi geniş bir bahçe vardı. Balkondan o geniş bahçeye baktığımda yaşlı bir amca ve eşi vardı.Oraya gittim fakat bahçede dişi aslan ve ve yaban kedisi vardı.Yaşlı teyze ve amcaya karışmıyorlardı.Yaban kedisi bana doğru saldırmaya çalıştı diğer hayvanlarda bana doğru geldi ama sadece yaban kedisi çok hızlı koştu bana yetişti.Kalçama saldırdı ve batma gibi bir sancı vardı ufak olduğu için fazla acıtmadı. Daha sonra bir sürü arı vardı ama hiçbiri bana saldırmadı.Sonra ne olduysa başka yerde kendimi gördüm.Bulunduğum şehirde eve doğru gidince halamın oğlunu yolda gördüm.Kendisiyle konuşup yukariya doğru gittiğimde bir duvarda bir sürü arı vardı.Halamın oğlu arilara doğru gidip bir tanesine bakınca arilar korkup uçtu ve bana doğru uçmaya başladı ve soktu.Bende korktum sağa doğru gidince yerde de bir sürü arı vardı hepsi uçup aynı anda bana sokmaya başladı canım yandı,yere düştüm ve kulağımın içine girdiler elimi atıp çıkardım elimle fark ettim içindeydi.Korkup ayy diyerek rüyadan uyandım.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selam, Rüyada 2-3 katlı bina vardı.En son katın balkonundaydım.Oradan afrika ormanı gibi geniş bir bahçe vardı. Balkondan o geniş bahçeye baktığımda yaşlı bir amca ve eşi vardı.Oraya gittim fakat bahçede dişi aslan ve ve yaban kedisi vardı.Yaşlı teyze ve amcaya karışmıyorlardı.Yaban kedisi bana doğru saldırmaya çalıştı diğer hayvanlarda bana doğru geldi ama sadece yaban kedisi çok hızlı koştu bana yetişti.Kalçama saldırdı ve batma gibi bir sancı vardı ufak olduğu için fazla acıtmadı. Daha sonra bir sürü arı vardı ama hiçbiri bana saldırmadı.Sonra ne olduysa başka yerde kendimi gördüm.Bulunduğum şehirde eve doğru gidince halamın oğlunu yolda gördüm.Kendisiyle konuşup yukariya doğru gittiğimde bir duvarda bir sürü arı vardı.Halamın oğlu arilara doğru gidip bir tanesine bakınca arilar korkup uçtu ve bana doğru uçmaya başladı ve soktu.Bende korktum sağa doğru gidince yerde de bir sürü arı vardı hepsi uçup aynı anda bana sokmaya başladı canım yandı,yere düştüm ve kulağımın içine girdiler elimi atıp çıkardım elimle fark ettim içindeydi.Korkup ayy diyerek rüyadan uyandım.
Selam, Hayırlı günlere, sonra bu günlerin son bulup yaşanacak büyük felaketlere, bu büyük felaketlerden kurtulup bolluğa ermeye ve bir arkadaş tarafından hayal kırıklığına uğramaya işarettir.

quaresmatiqq

Kurallara Uymadı
Üyemiz

Bir kaç aydır rüyalarımda küçük kedi yavruları görüyordum, sabahında eşim ile kavga ediyoruz. Her defasında böyle oldu. Geçen akşam şöyle bir rüya gördüm:
Gece vakti ıssız bir dağın başındayım az ileride in var ordan boz renkli kocaman kurt dişli salyalaları akarak bir kaç maymun çıktı üstüme hırlayarak geldiler ve kavga misali orasını burasını kopararak öldürdüm 4 veya 5 kadar bu rüyanın sabahında yine eşimle kavga ettik ama bu çok daha şiddetliydi ayrılma noktasına geldik artık anlam veremedim her rüyanın sabahında kavga yardım edebilecek yorum yapacak birileri varmı ??ilginç::.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri

Bir kaç aydır rüyalarımda küçük kedi yavruları görüyordum, sabahında eşim ile kavga ediyoruz. Her defasında böyle oldu. Geçen akşam şöyle bir rüya gördüm:
Gece vakti ıssız bir dağın başındayım az ileride in var ordan boz renkli kocaman kurt dişli salyalaları akarak bir kaç maymun çıktı üstüme hırlayarak geldiler ve kavga misali orasını burasını kopararak öldürdüm 4 veya 5 kadar bu rüyanın sabahında yine eşimle kavga ettik ama bu çok daha şiddetliydi ayrılma noktasına geldik artık anlam veremedim her rüyanın sabahında kavga yardım edebilecek yorum yapacak birileri varmı ??ilginç::.
Korkularınızdan kaçmalısınız. Rüyanız bize bunu gösteriyor. selametle

Üst Alt