• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada havaya yükselmek

muku

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüya havaya yükseldiğini görmek rüyada havaya yükselmek rüyada havalandığını görmek
Selamun aleykum kardeslerim. Oncellikle bugune kadar yardimci oldugunuz konular icin cok sagolun. Gercekten hayatimda cok etkileri oldu ALLAH sizden razi olsun :)

Ben Balkanlarda yasiyorum Turkiye vatandasi degilim ama Turk'um. Buradan Turkiyeye okumak icin giden cok ogrenci var. Bundan 3 yil once Ablam gitti Universiteyi bitirdi simdi ise girdi cok sukur. Ablam Turkiyeye gitmeden once su ruyayi gormus. Bizim evin balkonundan havaya yukselmeye baslamis. Annem ve babam ona destek veriyormus kalkmasi icin. Sonra kendisi yalniz basina havaya yukseliyormus. Sonra babam annemi ve kiz kardesimi tasiyarak havaya yukselmisler. Simdi ben 1 hafta sonra Turkiyeye universite icin gidicem.
2 Gun once Ablam yine ayni ruyayi gormus fakat farkli bir sekilde. Bu sefer ben havaya yukselmeye baslamisim ama ablam bana arkadan destek veriyormus yukselmem icin. Sonra ablam gecen ruyada durdugu yerde kalmis sonra ben onu birakmisim daha da yukselmisim. Korkup ruyadan kalkmis.

Once bu ruyayi soylemek istemedi ablam, icinden gelmemis biraz israr ettim soyledi ama icimde bi huzursuzluk var acaba ben onlari geride birakip onlari unutucam mi icim icimi yiyor.. bilmiyorum.. Sizden nasihat almak icin bide icimdekileri soylemek icin yazdim. Allah rahatlik versin simdiden cok sagolun iyi ki varsiniz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyasi Hayr olsun
Rüyada yükselmek;
gerçek hayattaki büyük başarıları ve ablanizin desteği ve yardimi ile yükselmeye ve yolculuğa işaret eder.
Korkmayin!!İnsan,nerede olursa olsun ailesini unutmaz!!Mevlâ N'eylerse Güzel Eyler,hakkınızda her şeyin hayırlısı olur inşallah selametle..

Üst Alt