• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Hastanede olduğunu görmek

Emine Barlaz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı günler nasılsınız hocam, rüyada Hastanede olduğunu görmek ne anlama gelir? Ben 24 bekar bir bayan öğrenciyim, Elazığ'da oturuyorum. Beni istemeye gelecekler, görücü usulu olacak tam istediğim karakterden biri, çok iyi biri ama ben karar veremedim. O yüzden bir iki arkadaşıma benim için istihareye yatmasını istedim ve iki arkadaşımda hastanede olduklarını görmüşler. Hastene çok kalabalık ve karışık bir ortammiş. Arkadaşımin önüne beyaz bi kapı açılmış sonra diyor, o kapıdan dışarı çıktım bir arabayla eşya getiriyorlarmiş bir sehpanin siyah ve kırık olduğunu görmüş. Ayrıca arkadaşım diyor beni istemeye geliyorlardı. Karışık bir rüyaymiş ve her iki arkadaşım aynı rüyayı görmüş bu ne anlama geliyor acaba.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli gunler Kardesim Hosgeldiniz
Hayattimizda gelen gecen her kisi muhakak bir hizmet sebep ve gaye icin KAPIMIZA Allah cc . tarafindan gonderilmistir..
Yani Kainatta tesadufe tesaduf edilmez..
Hayirdir insallah...
Rüyada hastane görmek;
fiziksel açıdan iyileşmek yada ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder...Hayirli bir ruyadir...
kardesim gelecek ,evlilik, karar Sizin mi arkadaslarinizin mi?
Sizi Sizden daha iyi anliyan, bilen kim var ??
Sizi Yaradan Allah !! sadece ALLAH...
O yuzden kendi hakkinizda boyle hayirli bir is icin lutfen kendi istiharenizi kendiniz kilin ve Allah a yonelin...
asagidaki konuda Size yardimci olacaktir.. istiharenizi kendiniz kilip gordugunuz ruyayi ins. buraya yazarsaniz ben yorumlamaya calisirim..
hayirli gunler...

Üst Alt