• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada hamile olduğunu görmek

M

Morvela

Kayıtsız
Misafir
Selamun Aleyküm. Dün gece garip bi rüya gördüm araştırdım ama tam olarak bi yoruma ulaşamadım. Rüyamda annem hamileydi doktorlar doğumu sakıncalı buldugundan bebeğin yaşaması için başkasının karnına yerleştirmeye karar veriyorlar ve kardeşim olan bebeği karnıma yerleştiriyorlar. Karnım büyüyor ve doğum yaklaşıyor o korkuyla uyanıyorum.
Şimdiden teşekkür ederim iyi günler..
Sakarya Zeynep/ 20yaş / bekar öğrenci

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz Kardesim.. evet oldukca ilginc bir ruya..Hayirdir insallah..
aslinda Rüyalar ile realite farkli bir alem olsa da arada muhakak birbiri ile benzer ve bagliliklar vardir..
hamilelik gerginliği oldukça SIKINTILI bir gecici dönemdir!!...
mesela hamilelik yeni bir doneme hazirlik değişim süreci
büyük gelismelere gebe olundugunda beraberinde de büyük zorlukları da getiriyor...

Rüyada hamile olduğunu görmek;Gam,keder gecici bir SIKINTI olarak yorumlanir...
lakin bu olumsuzluklari su an yasiyan anneniz...ve Siz ne guzel bir evladsiniz onun SIKINTILARINI ......
yüklenmek icin ona destek ve yardimci olmaya calistiginiza..isarettir..Bu ruya
kız çocuğu annesi olmak ayrıcalıktır..ama Siz merak etmeyin anneniz kendi sorunlarini cozebilecek yasta..ona sadece Sevginizi gosterin..
Çoğumuz sanki sevgiyi öğrenmemiş gibi davranmayı sürdürürüz. Oysa sevgi çoğu kez her insanın içinde hareketsiz yatar ve tüm güzellikleriyle çiçek açmak üzere esrarlı bir dönemi bekler.
Bazı kişiler bunu ömürlerinin sonuna kadar beklerler...
insallah bir an once bizi KIRAN sevdiklerimize bile Sevgi ve Merhamet gosterebilme erdemine erisiriz..

Hiç kimsenin hatasını yüzüne vurmayınız. O hatayı işleyene hatasını, başka birini misal göstererek anlatınız.

insanı daima kötülüğe çağıran nefsin hevâsına karşın
onu daima iyiliğe çağıran nefsin vicdanı da vardır..
Selamet ile Hayra kalin Hayirli geceler..

Üst Alt