• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Singapur

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Hamile Kadın Görmek
Gönül sızım abla sana ne kadar teşekür etsek az. Ben senden razıyım ALLAH cc de senden razı olsun. Hakkını helal et. Abla hayr olsun rüyamda bir kapı açıyorum, hamile kadın oraya güya kilitlenmiş ben kapıyoı açınca oda çıkıyor bende elimi yıkamaya gidiyorum. Daha sonra eve kalabalık misafir geldini görüyorum, birde aralarında yirmibeş yaşlarında erkek.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah cc, cümlemizden razı olsun.
Rüyada Hamile Kadın Görmek;
Rüyanız, gerçek yaşamınızda yeni bir başlangıç, yeni bir iş veya yaşamınızda bir yenilik planladığınızı ancak kimi korkularınız nedeniyle bu planınıza başlamakta teretdüt ettiğinizi temsil etmekte..

You have to let it Go...Korkularınızı bir kenara atın, yada evde bırakın ve içinizdeki umut ve cesareti ortaya çıkarın! yoksa hep aynı yerde sayıp durursunuz,yeni başlangıçlar yapamazsınız selametle...

acilangul1

Singapur

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
sağol abla haklısın. Allah ne muradın varsa hayirli bir sekilde kavustursun seni inşallah.

Mumingenç1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda bizim mahallede iki kişi evleniyordu. Ve sonra kadın hamile kalıyor ve 7 tane kız çocuğu oluyor. Kadın tekrar hamile kalıyor 10 tane erkek çocuğu oluyor. Allah rızası için cevaplar mısınız.

Üst Alt