• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada hamam görmek.

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada hamam görmek, eş ve kadına, borca, sıkıntı ve kedere, piyasanın durgunluğuna, şefkat ve iyilik timsali dosta veya alacağa,

Hamam yaptırmak kötü bir iş yapmaya, hamam görmek gam ve kedere, Hamamda ılık su ile yıkanmak sevinç ve sürura, borcunu ödemeye ve günahlardan arınmaya işaretle tabir edilir.

Hamamda çok sıcak su ile yıkanmak üzüntüye, soğuk su ile yıkanmak yahut soğuk su içmek hastalıktan kurtulmaya, Hamamın kapı ve pencerelerini açmak üzüntü ve kederin gitmesine, Hamama elbise ile girmek keder, sıkıntı ve acıya işarettir.

Hamamda üzerinde elbise olduğu halde yıkanmak, kötü ahlaklı bir kadınla evlenerek çok acı çekmeye veya aşırı derecede borçlanmaya, Hamamda kadın erkek birlikte yıkanmak, musibet ve fenalığa, Hamamı mesken edinmek kötülüğü meslek edinmeye işaretle yorumlanır.

Hamam bazen eş, kızkardeş veyat kadın cihetinden gelecek meşakkate, Hamamcı olduğunu görmek, güzel bir kadınla evlenmeye, kadının hamamcı olduğunu görmesi emrindekilerin ıslahı ile uğraşmaya, Hamamcıyı görmek üzüntü ve sıkıntının gitmesine ve borcunu ödemeye delalet eder.

Rüyada hamam yapıldığı veya tamir edildiğinin görülmesi hayra yorumlanmaz.

Rüyada herhangi bir hamamın yıkıldığının görülmesi hayra yorumlanır.

Câfer-i Sâdık'ın yorumuna göre: Rüyada hamam görülmesi altı şekilde tabir olunur.

Bunlar da: Karı-koca, gam ve keder, borç, işlerinde durgunluk ve bozukluk iyi bir dost ve alacak.

hüzünlü

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
hamamda bacaklarımı yıkamak

selamın aleyküm
rüyamda hamamda bacaklarımı yıkıyordu
bacaklarımda seyrek olarak kıllar vardı
üst bedenim giyinikti
yanıma bir tanıdık geldi bana bişeyler söyledi fakat duymadım ben.
hamamda başka yıkananlarda vardı fakat ben onlara sırtımı dönmüşüm ve uzaktım biraz.hayırdır inşallah yorumlarınız için Allah razı olsun.hhım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam hayirdir insallah.
Rüyada hamam görmek eş ve kadına borca sıkıntı ve kedere piyasanın durgunluğuna şefkat ve iyilik timsali dosta veya alacağa
rüyada Bacak görmek
İnsanın ömrü ve geçim vasıtalarıdır. Bacaktakı güzellik ve sağlamlı dünya iyiliğine, ömrün bereketine, Kıllı bacak borçlanmaya,
Eli, yüzü yahut vücudun herhangi bir yerini yıkamak ferah ve sevince delalet eder..
hamamda bacaklarımı yıkamak ;biraz korku biraz celiski biraz kafa karisikligi biraz da arkadas cevresinin fitne fesadlari ve sonunda yasanan buyuk bir trajedi..
bunalim ve deprasyon karanlik tunelerine giris KAPISI...
Başkalarının kararlarının sizin hayatınızı etkilemesine ve Başkalarının kararları sizin hayattinizi yonlendirmesine izin vermeyin!!

Üst Alt