• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada göğsünde kıllar görmek

lale

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm
Ben dün gece rüyamda göğsümde siyah kıllar olduğunu gördüm göğsümün üzerine eğilmiş onlara bakıyordum.Yanımdaki kişi göğsümün ortasından bir kaç kıl çekti . diğerlerinide çekecekti ben izin vermedim. Dedimki onlar iman kıllarıdır çekmeyelim yanımdaki kişinin tüm ısrarlarına rağmen çektirmedim. rüyamı yorumlarsanız şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun sizden..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz kardesim..
Hayirdir insallah..
Rüyada göğüs görmek, şeriat, din, takva, ilim ve hikmet ile tâbir olunur.
Rüyada göğsünü geniş ve güzel bir halde görmek, kâfirin müslüman olmasına, âsi kimsenin tevbe etmesine, itaat ve ibadet için göğsün genişlemesine; bazı kere de, güç ve müşkül şeyleri kolaylaştırmaya delâlet eder.
Bir kimsenin rüyada göğsünün yalnız ortasını ince kıllarla müzeyyen görmesi, cömertlik ve kereme; her tarafını birçok kıllarla bezenmiş görmesi de, şecaat ve kuvvete delâlet eder..

ayrica Gerçek yaşamınızda olumsuz bir durum yaşadığınızı bu olayın iç dünyanızı alt üst ettiğini ve derhal kendinize çeki düzen verip, yaşamınızı düzene sokup, herşeyi gözden geçirmeniz gerektiğini anlatmaktadır..

“Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi? Belini büken yükü hafifletmedik mi?”
İnşirah, 1-3)
“Elbette zorlukla beraber bir kolaylık vardır "
İnşirah, 5-6)

nuricihan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada göğüs kılı görmek

Hayırlı hafta sonları ablacığım,
Ben rüyamda yengemin memelerinde ve göğüsünde cok uzun ve saçaklı kıllar gördüm. Çok fazla sayıda ve çok uzunlardı.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Size de hayırlı hafta sonları kardesim hayirdir insallah yengeniz hakkinda bilgi vermediginiz icin geneleme bir ruya yorumu yapacagim
ins. sizlerde kadarinca, kaderince ve idrakinizca nasiplenirsiniz..

Hayirdir insallah
Rüyada göğüs görmek, şeriat, din, takva, ilim ve hikmet ile tâbir olunur.
Bir kimse, yüzünde veya kıl bitmeyeceği bir yerde kıl bittiğini görse, çok borçlanır.
Göğüs ve dilde görülen kıl, azsa hizmet, güzel söz, ilim ve zekaya, fazla ise, keder hüzün vs. şeylere yorumlanır.
ayrica Gögsünde ,memelerinde killar bulundugunu gören itibarinin düsürecek bir harekette bulunmasi ihtimaldir.. Allahu Alem.. Rabbim her seyin en dogrusunu bilendir...
kadının kocasına karşı kendini son
derece temiz tutması, güzel koku sürmesi bakimli olmasi aile mutlulugu icin onemlidir..
Hayirli gunler...

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Hayırlı günler.
Ben rüyamda göğüsümde kisa kisa siyah kıllar çıktığını gördüm. Göğüsümde hiç kıl yok normalde. Tanıdığım bir eczacı hasta olduğumu ve ilaç içmem gerektiğini söyledi. 2 adet verdi 1 tanesini içtim. Daha sonra ilaç kutusunu bırakmak ve akşam basketbol antremanı için unuttuğum ayakkabımı almaya içeri girdiğimde çok eski bir takım arkadaşımı gördüm. Aynı ayakkabıdan ondan da vardı ama o sokakta da giyiyorum dedi ve ayakkabının 1 tarafının topuk kısmı çok az erimişti. Son olarak dışarı çıktığımda kedi sandığındaki bır hayvan vardı. Eşime besleyebilir miyiz dedim, israr ettim. Balkonda beslemek için kısa süreliğine anlaştık. Sonra hayvanı sevmeye başladığımda sol gözünün kör olduğunu ve bir köpek olduğunu anladım. Sonra uyandım, hayatım boyunca hatırladığım en ayrıntılı rüyayı yorumlamanızı rica ediyorum. Allah razı olsun.

G

gülo

Kayıtsız
Misafir
Rüyada göğsünün kıllanması

Rüyamda kalbimde bir problem varmış, eşim bana göğsünü veriyor amelıyatla dümdüz göğsüm oluyor ama bütün döşüm göğsüm boynuma kadar eşim gibi kıllı olmuş nedir tabiri ?

N

Nergissss

Kayıtsız
Misafir
Hocam merhaba ben uyumadan önce dua ettim Allahım eğer hamileysem rüyamda bunu göreyim diye. Rüyamda kendi göğsümde kocaman siyah bir kıl vardı onu kopardım ve anneme gösterdim anne bu ne böyle diye.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hocam merhaba ben uyumadan önce dua ettim Allahım eğer hamileysem rüyamda bunu göreyim diye. Rüyamda kendi göğsümde kocaman siyah bir kıl vardı onu kopardım ve anneme gösterdim anne bu ne böyle diye.
Merhaba bu hamilelilegi kafaniza cok takip kendi kendinize stress yaparsaniz hamile kalmakta zorlanirsiniz, Bunalımlara neden olabilecek sıkıntılarınız olur. Dikkat edin bu bir uyarı rüyası.

7

7052

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm hocam, ben rüyamda göğsümü ve memelerimi gördüm çok beyazdı ve çok güzel görünüyordu. Ama göğsümün üzerinde siyah ince 3cm uzunluğunda ve birbirine yakın olmayan kıllar gördüm.

Üst Alt