• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada gezegen görmek

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada gezegen görmek rüyada gezegenler görmek
Selamun Aleyküm, Rüyamda ay veya başka bir gezegen'in dünyayla birleştiğini görüyordum. Tam olarak hangi gezegen di hatırlamıyorum, fakat bazı yerleri parça parçaydı. Ordan sonraki kısımda gökyüzün görüyordum. ürkütücüydü. Tam hatırlamıyorum ama, yanımda birkaç kişi daha vardı yanılmıyorsam. Gezegene doğru gidiyorduk bazı yerleri çukur bazı yerleri tümsekti.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada gezegen görmek;
rüya sahibinin yaşadıklarından ders çıkaracağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, hareket etmesine;
ayrica Bu günlerde kendini Hiç bir yere sığdıramadığına yorumlanir..Selametle..

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada gezegen görmek;
rüya sahibinin yaşadıklarından ders çıkaracağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, hareket etmesine;
ayrica Bu günlerde kendini Hiç bir yere sığdıramadığına yorumlanir..Selametle..

Çok doğru saol abla brrvo

glowss

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm,
Rüyamda gece idi, dışarıdaydık bir arkadaşımla. Başımı kaldırdım bir baktım ki dünyaya benzer bir gezegen (ama çok büyük, sanki dibimizde), 2-3 saniye durdu sonra düğümü çözülmüş balon gibi bir oraya bir buraya savruldu, gitti. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim (Bilgi: O gün veya o hafta hiç gezegenlerle alakalı bişey okumamıştım, duymamıştım, görmemiştim)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada gece gezegen görmek;
Yaratıcılık, keşif merakınız ve yeni maceralara atılma isteğinizi gösterir. Bu rüya aynı zamanda size kullanılmayan enerjinizi değerlendirmeniz gerektiğini uyaran bir mesaj olabilir..
"Ne Arıyorsan Kendinde Ara"
Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara."
selametle.

Üst Alt