• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada gecelik görmek tabiri

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada gecelik görmek, rüyada gecelik takımı görmek.
Selamün aleyküm gönül dostum;bu sabah rüyamda küçük temiz bir dükkanda elbiselere bakıyordum, orada istediğim gecelik takımlarını görünce almak istedim çünkü uzun zamandır bunları arıyordum bulamıyordum fakat cebimde param yoktu sorun olur mu diye düşündüm sonrada mutlaka bir çözümü bulunur çünkü bu her zaman elime geçen bulabildiğim bir fırsat değil diye düşünüp endişelendim. Oradaki her şey çok temiz ve güzel idi kaldı ki ben kolay beğenen biri değilim.
Rüyamın hayırlara vesile olması duası ile şimdiden teşekkür ederim.dgüüll,.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam, gönül dostum,rüyaniz hayr olsun.
Rüyada gecelik görmek;
Mahremiyet,kişisel gizlilik ,ferahlık ve huzura işaret eder, bekarlar için evlilik habercisi de olabilir.

"istediğim gecelik takımlarını görünce almak istedim çünkü uzun zamandır bunları arıyordum "

Gördüğün rüya gerçek hayatında evlilik, fedakarlik,beraberlik,fırsatları değerlendirmek , fırsatlar kapınıza geldiğinde bunun farkında olmak,konularının yaşamınızda oldukça fazla yer kapladığı, kafanızda bu konulara taktığınızı simgeler..

"çünkü bu her zaman elime geçen bulabildiğim bir fırsat değil diye düşünüp endişelendim "
gerçek yaşamında eğitim, öğrenim ve kişisel gelişim konularda bir ilerleme içinde olduğunu simgelerken size rahatsız eden ,endişelendiren kimi yükler olduğunu, onlardan kurtulmak istediğini ifade etmekte ve manevi yönden güçlendikçe bu yükleri daha kolay atacağını ( zaten kendinizde bunun farkındasiniz.. )
Rüyanızin hayırlara vesile olması duası ile..Allah cc. ilk Önce Sağlık, Huzur ,teslimiyet ,tam tevekül versin gerisi Allah cc. Kerim..

Üst Alt