• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Gavs Görmek

ysn123456

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Gavs Görmek, rüyada gavsımızı görmek, rüyada gavsını görmek.
Öncelikle Selâmün aleyküm. Rüyada Gavsımız bir arabadan iniyor, hava aydınlık yüzü gülüyor bana resmi imzalattın mı diye soruyor, bende imzalatamadığımı söylüyorum tahminen birlikte resim çekinmişiz o resmi soruyor sanki ? Sonra yürürken yanlış olmasın siyah bir araba var önümüzde camı veya kapısı açık, yanından geçiyoruz içinde tanıdığım bir arkadaşım var geçip gidiyoruz.
Kapalı bir yerdeyiz ev, oda, mescid, cami bilmiyorum kalabalık biryer, hatme yapılacak diyorlar. Sonra hatmede çok az kişi varız diğerleri ayakta yuvarlak yapmışlar, bize sırtları dönük veya kafalarını çeviriyorlar. Biz hatmede 5-6 kişi varız gavsımız, ben iş yerinden başka bir ağabey (arabada gördüğüm değil) ve tanımadığım bir kaç kişi..

Etrafıma bakıyorum bızden baska herkes ayakta. Gavsımızın ile karşılıklı oturuyoruz sağından sayıncada solundan sağındaki 3. kişi benim. hatme taşları dağıtılıyor genç arkadaş taşı yere düşüyor gözlerini açıyor taşı alıyor yerden. Sonra arkadan başka biri geliyor diğer taşları dagıtıyor, gözlerim kapalı veya açık hatırlamıyorum herşeyi görüyorum etrafımdakıleri, olan biteni.

Sonra gavsımızın solundaki benim iş arkadaşım yanlış hatırlamıyorsam o da taşı düşürüyor ve taşı alırken küfür ediyor, ben ne yapıyorsun terbiyeli ol dercesine bakiyorum ona. Sonra gavsımız kalkıyor yanıma geliyor, taş veriyor, etrafımızda geziyor ve sırtıma öyle bir bastırıyor ki elleri ile ben rahatlıyorum, kemiklerim kütlüyor, kendimden geçiyorum anlıyacağınız.

Sonra başka bir evreye geçiyorum sanki savaşta gibi bir şeyin, kalenin önündeyiz ben komutanım sanırıyorum mızraklı askerler öne geçsin diyorum öne geçiyorlar sonra okçulara kaleye nişan alın diyorum ateş etmeden önce 1 kişiye oku at kaleye kadar gidiyor mu, askerlerin üzerine gelmesin diyorum. Oku atıyor askerlerin gerisine düşüyor sonra kaleden uçan yaratıklar üzerimize saldırıyor, askerlerimize arabamıza saldırıyor birini öldürüyoruz. Sonra bir kadın görüyorum çıplak, bana gitme diyor ama onu dinlemiyorum gidiyorum savaşmak için ..

Hatırlayamadığım ve karışık olan yerler var. Allah razı olsun şimdiden.

YÖNETİM/UYARI: Mesajınız uzun uğraşlar sonucu düzenlendi. Lütfen bir daha noktasız, virgülsüz mesaj göndermeyin!

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali yaşınız cinsiyet eğitiminiz ve sosyal durumu rüyayı görme zamanı
gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz,korkulariniz,nefis mertebeniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi durumu değerlendirilmeli ...

Rüyada Gavs-ı Sâni Hazretlerini görmek;
Gerçek yaşamında korunan, özel bir insan olduğunu aynı zamanda sana yardım etmek isteyen sadık dostların olduğunu, ilim, irfan,edep ,eğer hasta veya zor durumdaysan, yakında hayatının yoluna gireceğini işaret etmektedir..
Rüyanız manevi yönden oldukça dolu bir insan olmana karşılık yaşamın, hayatın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurman gerektiğine alametir..

"başka bir evreye geçiyorum sanki savaşta gibi bir şeyin, kalenin önündeyiz....
Sonra bir kadın görüyorum çıplak, bana gitme diyor ama onu dinlemiyorum gidiyorum savaşmak için ..'"

KENDİ NEFSİM İLE SAVAŞTAYIM... Sağ gözün sol göze yok imiş hayrı, Kendim ile savaştayım...
Yok imiş düşmanım kendimden gayri, Kendim ile savaştayım...

HAYATIN İÇİNDEKİ BU YAŞANTIDA.İNSAN BEDENİNDE AKIL ,NEFİS VE KALP SANA HİZMET EDEN 3 MELEK GİBİDİRLER.
İNSAN AHLAKİ OLARAK YÜKSELE BİLİR VEYA DÜŞE BİLİRDE . BU İNİŞ VE ÇIKIŞTA SANA YARDIM EDECEK SADECE SENİN VUCUDUNDAKİ SEMALARDA ALLAHIN SENİ YARATIRKEN SANA LÜTFETTİĞİ PEYGAMBERLERİN MAKAMLARININ HAKİKATINI İDRAK ETMENDİR..

SANA SENİN AKLIN, SENİN KALBİN ,SENİN NEFSİN YARDIM ETMEDİKÇE HAYATIN İÇİNDE AKIL HAYAL ALEMİNE NEFSİN O HAYAL ALEMİNDEKİ YANLIŞ DÜŞÜNCELERİ YAŞAMAYA KALBİN PİŞMAN DAHİ OLSA O NOKTADA AKIL VE NEFSİN İLE YAŞAMAYA MECBURDUR.ÇÜNKİ AYNI BEDEN ARZINDA O BEDENİN ÜÇÜDE AZALARIDIR....
AKIL ,NEFİS VE KALP HEPSİ BİR ARADA BERABER SECDE ETMEDİKCE ....

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm. Yeni mesajlara bakarken tevafuk yine. Ben de yaklaşık iki yıl önce çok sıkıntılı bir zamanda Gavs Sani hz.gördüm. Şöyle dua etmiştim. Allahım ben günahkar bir kulunum. Gördüğüm rüyayı Gazali gibi büyük alimlerin gözüyle göster bana. Belki de en içten ettiğim dua idi. Şöyle gördüm büyük bir alışveriş merkezi gibi bir yer. Giyinme kabini etrafı beyaz perdeyle kaplı. Orada Gavs hz.var ben üzgündüm galiba başım yerdeydi. O da benim omzuma dokunuyordu.

Ama hiç konuşmadık sadece üzülme gibisinden omzuma dokundu. Ben onu hayatımda hiç görmedim. Sarıklı ve cübbeliydi. Ama uyandığımda onun olduğu hissettim o olduğunu biliyordum yani. Sonra merdiven vardı az ilerde merdivenin başında da o bahsettiğim bi türlü bi araya gelemediğim kişi vardı. Bana dokunduğu için beni kıskanır gibiydi. Yine aynı gece eski tipte bir araba, arabanın önünde beyaz laleler, onların arasında da kırmızı bir lale görmüştüm. Hiç unutmuyorum. Böyle rüyalar anlatılmamalı bir daha görülmez diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum ama anlatmak geldi içimden. Şimdiden çok sağolun. Yüreğinize sağlık...

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm. Gönül Sızım ablacım size kısaca Gönül abla diyebilir miyim? ☺Yukarıdaki yorum benim rüyam için de geçerli mi ki? Ne düşündüğünüzü merak ettim yine. Hayırlı aksamlar..

YÖNETİM/: Gönül sızım özel işleri nedeni ile ay sonuna kadar forumda olmayacak.

Üst Alt