• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada fotoğraf görmek

byosi38

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Çocukluk Fotografı Görmek, rüyada fotoğraf görmek, rüyada fotoğrafa bakmak tabiri.
Selamun Aleykum. Bu rüyayı haftalar once gördüm ama hala unutamadım araştırıyım dedim ecelle ilgili şeylerle karşılaştım. Sizlerlede paylasmak istedim. Kardeşimle beraber oldugumuz bir fotograf var. O fotografı gördüm rüyamda ve 1-2 saniye sonra fotograftan ben kayboluyorum, tek kardeşim kalıyor. Bunun manası nedir acaba ? Cevaplarsanız cok ama cok sevinirim.. Şimdiden teşekkür ederim..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada çocukluk fotoğrafını görmek ;
Rüyada fotoğraf görmek anıları simgeler. Eskiye özleminizi gösterir. Rüyanız değişimleri fark etmenin en değerli hatırlatıcıdır.
Bu rüya aynı zamanda Kardeşiniz ile olan bağ ,yakınlık malesef ,mesafe, uzaklık yada dünya görüşünüz yada dini değerlerinizdeki değişiklik yüzünden ondan uzak duracağiniz araya mesafe gireceğine yorumlanır...

Allah herkese hayırlı kardeş nasip etsin .yinede ne olursa olsun kardeştir deyip sahip çıkmamız lazım..

Mutluluğu herkesle paylaşabilirsin ama acını paylaşacağın insan kardeşindir...

acilangul1

byosi38

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Yorumunuz ve beni aydinlattiginiz icin cok tesekkur ederim..

tozduman

Moderatör
Moderatör
Rüyada fotoğraf görmek.
Selamun Aleykum Gönül sızım ; Gününüz hayır olsun.Rüyamın anlamı da hayır olsun inşallah. Erkek arkadaşım rüyasında bizim evde vitrinde kendi ailesinin fotoğrafını görmüş. Kayınvalidem rahmetli normalde benim annem övüyormuş kayınvalidemi. Teşekkür ederim Allah razı olsun. Bu arada rahmetli kayın validem erkek arkadaşımın daha önce evlenmek üzere olan hanımın annesinin rüyasına girmiş bitirsinler ilişkiyi demiş bitirmişler ve hepsi çok korkmuş. Rahmetli kayın validem ibadetini aksatmayan bir hanım imiş. Allah rahmet eylesin Ahirette iyi hal nasıp etsin inşallah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada aile fotoğrafını görmek ;
Rüyada fotoğraf görmek anıları simgeler. Eskiye özleminizi gösterir. Rüyanız değişimleri fark etmenin en değerli hatırlatıcıdır.
Erkek arkadaşın, anılardan uzaklaşıp, günün gerçeklerini akıldan çıkarmaması gerektiğini temsil etmektedir.geçmişe takılıp kalmayın....
Allah herkese hayırlı eş nasip etsin amin.selametle..

Üst Alt