• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada fotoğraf çektirmek

naturell

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum gonul sizim, nasilsiniz? Yakin zamanlarda gordugum ruyamda bir tanidik teyzenin kizinin dugunu olmus, disarida resim cektiriyorlarmis. Gercekte bu teyzenin kizinin dugunu oldu, dolayisyla yedi sekiz yildir da evli zaten. Tam fotograf cekilecekleri an ben kosarak geliyorum ve beni de bekleyin, ben de fotograf cekincem diyorum...
Gulumsuyerek yaklasiyorum, hemen cantamdan bir basortu cikariyorum, basimi ortup oyle fotograf cekiniyorum. Ruyamda cantamdan cikaripta orttugum basortu namazlarimda kulandigim basortudur ve ben basortulu bir bayan degilim. Ayrica fotograf cekildigim yedi sekiz kadar kisi tanidik, cevrem ve bir kac yabanci vardi sanirim ama iclerinden birisi gercek yasamimda arkamdan konusan bir kisidir. Ve ben allah sahidim olsun ki laf getiren kisilerede onun hakkinda hic bir sey soylemedim. Allaha havale etmek benim icin en uygunudur.. Allaha biraktim gonul sizim. Her zaman iyi insanlarla imtihan olamiyoruz ki....selametle....

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim hamd olsun iyiyim.. Hayirdir insallah...Rüyada fotoğraf çekmek,çekilmek;
fgerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz bir sorun hakkında yeterince derin analiz yapmadığınızı sadece yüzeysel, görünen şeylere dikkat ettiğinizi gösterir...
ayrica Rüyanızda fotoğraf çektiriyorsanız ;bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız demektir

Rüyada görülen basörtüsü, hanimin kocasidir...mahrem konularinizi hic kimse ile paylasmayin seklinde ruyaniz yorumlanir..
selametle...

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm ablacım. Ben de buna benzer bir rüya gördüm dün gece. Benim en yakın dostum. Deniz kenarındaydık kumların üstünde. Ben ona fotoğraf çekiyordum. O normalde açık biri ama nedense fotoğraf çekilirken başına örtü alıyor ve öyle fotoğraf çekiliyor. Normal hayatta herşeyimi paylaştığım her şeyimi bilen tek arkadaşıdır o. Diğer arkadaşla çok benziyor şaşırdım doğrusu. Böyle işte Allah emanet olun ablacım..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam, Rüyanız hayr Olsun.
Rüyada sahil ,Deniz kenarı , görmek;
sizin iki ayrı yönünüzü veya özelliğinizi ifade eder.
Kum sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu temsil ederken
Su ise sizin mantık dışı , akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder.
Rüyada sahil, maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya geldiği bir yerdir...

Rüyada resim çekmek, fotoğraf çektiğini görmek;
gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz bir sorun hakkında yeterince derin analiz yapmadığınızı sadece yüzeysel, görünen şeylere dikkat ettiğinizi gösterir.

Allahu Alem O en yakın dostum yakında evlenebilir yada kalben hidayette erir selametle...Allah emanet olun .

duaa..

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Akıl ve kalbin çatışması..Ve insanın da bu ikisi arasında kalması.. Aynen dediğiniz gibi dengesiz yönüm işte. Halbuki birini seçmeliydim iyi kötü. Hep dua ediyorum.Allah'ım benim kalbimi doğru yolda sabit kıl diye.. Çünkü ben acizim çünkü ben yapamıyorum tek başıma. Rabbime sığınıyorum. Derdi veren dermanı da verir biliyorum. O'na hamdu senalar olsun. Sağolasın ablacım gönlüne sağlık. Beni anlıyorsun, hissediyorsun. Düze çıkmam için dualarnı çok görme. Allaha emanet ol...

Canparçam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada dargın eş ile fotoğraf çektirmek

Iyi günler, rüyada fotoğraf çektirmek nasıl tabir olur?
Bugün rüyamda eşimle bakkal gibi atmosferi olan bir yerdeyiz. Resim çektiriyoruz. Eşimin sırtı dönük yüzünü göremiyorum. Birazda soğuğum eşime karşı. Sonrasında sırtından sarılarak kolunun altına giriyorum resim çeken beyefendiyi tanımıyorum ama fotoğrafçıymış sanırım." haahh işde şimdi oldu" diyordu. Rüyamı hayırlı olarak yorumlarsanız çok sevinirim.
Eşimle şu dönem sıkıntımız var görüşmüyoruz.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyada dargın eş ile fotoğraf çektirmek

Iyi günler, rüyada fotoğraf çektirmek nasıl tabir olur?
Bugün rüyamda eşimle bakkal gibi atmosferi olan bir yerdeyiz. Resim çektiriyoruz. Eşimin sırtı dönük yüzünü göremiyorum. Birazda soğuğum eşime karşı. Sonrasında sırtından sarılarak kolunun altına giriyorum resim çeken beyefendiyi tanımıyorum ama fotoğrafçıymış sanırım." haahh işde şimdi oldu" diyordu. Rüyamı hayırlı olarak yorumlarsanız çok sevinirim.
Eşimle şu dönem sıkıntımız var görüşmüyoruz.
Selamun Aleyküm. Rüyada fotoğraf çektirmek tehlikeli bir yolculuğa işarettir. Hayrolsun inşallah..

Üst Alt