• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Fettah ismini görmek

Osman Erdal

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar. Rüyamda yakın arkadaşım doğum gününde bana bir hediye almış. Hediye kutusu kırmızı ve üstünde altın süslemeler var. Açınca içinden siyah ciltli bir kitap çıkıyor. Kitabın ismi Fettah. Rüyada FETTAH ismini görmeyi neye yorumlamaliyim.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhabalar. Rüyamda yakın arkadaşım doğum gününde bana bir hediye almış. Hediye kutusu kırmızı ve üstünde altın süslemeler var. Açınca içinden siyah ciltli bir kitap çıkıyor. Kitabın ismi Fettah. Rüyada FETTAH ismini görmeyi neye yorumlamaliyim.
Selamunaleyküm. Rüyada Fettah ismi yanlız kalmak, anlaşmazlığa düşmek demektir.

Osman Erdal

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam. Esmaul Hüsna daki anlamı daha başka. Neye göre bu yorumu yaptınız. Teşekkür ederim

Pessimist_King

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ben neden böyle bir yorum yapıldığını tam bilmem sadece mantık yürütüyorum. FETTAH'ın anlamı kapılar açan demekti yanlış bilmiyorsam. Sen yalnız kalıp anlaşmazlığa düşeceksin ve sana bir mesaj verilmiş olabilir. Allah'ı unutma, umutsuzluğa kapılma, Allah muhakkak bir gün yardım edecektir. Allah bir kapı kapattıysa daha güzelini açacaktır olabilir kardeşim. Rüya tabirlerinde kompleks düşünmek gerekir. Buradaki çıkarılabilecek anlam bu olabilir diye düşünüyorum. Allah senden razı olsun kardeşim.

Üst Alt