• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada evin çatısında muhabbet kuşu görmek

Z

zeynep1325

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm,
Ben 25 yaşında, bekar bir bayanım. Rüyamda evimin çatısında iki tane muhabbet kuşu gördüm. Biri yeşil diğeri mavi. Çatıya uzanıp mavi olanı parmağıma aldım. (nasıl uzandım bilmiyorum merdiven falan yoktu) Sonra onu evimizin oturma odasına götürdüm. Odada dışarıya açılan tel kapı varmış ve açıkmış. Anneme o kapıyı kapatması için bağırıyorum. Kuşun kaçmasını istemiyorum. Kuş kapının koluna konup oturuyor. Kapıdan dışarıya baktığımda ise evimin yüksek bir alanda oldugunu görüyorum. Aşağılarda yemyeşil dağlar vardı. Heryer çok ferah görünüyordu. Yorumlarınız çok sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam hosgeldiniz zeynep 3 25 kardesim...
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!
Rüyada bir evin çatısı, bir binanın çatısını görmeK ; bütünlüğü ve yaşamınızın temel özelliklerini ifade eder.
ayrica Rüyada evin çatısıni görmek, yüce bir kadın veya erkeğe yorumlanır.
"evimin çatısında iki tane muhabbet kuşu gördüm. Biri yeşil diğeri mavi." demissiniz
bu ins/allahu Rahman karsiniza cikacak olan iki kismet bu es veya yeni bir is veya Rabbimin bir bereketi olabilir..birisi..sizin gonlunuzdeki murada yatkin digeri ise daha cok bereketli.. ama siz gonlunuze yatani Allah-in izni ile sececeksiniz...

ne hikmet ise bekar kardeslerim cogunluk ile Muhabbet kuşu gormeleri ne tevvafuk degil mi?
Muhabette,sevgi ve aşk-a olan ozlemleri mi acaba boyle duygusal bilinc alti ruyalari mi sergiliyor?
rüyanızda muhabet kuşlari gormek ;alacağınız güzel haberlere talip ve kismetlere delalettir..Allahu Alem...

Her şeyin en güzelini Allahu Teâlâ bilir...Ona hamd eder, O’ndan yardım dileriZ..
Allahu alem...Rabbim en iyisini bilir.. ama Ruya tabiri..ve ruyadaki esyalarin Haal ve Kaal dili ile anlattiklari bunlardir

Insanlara kendimizi zorla sevdirip kabul ettiremeyiz...
Eğer insanlara olmaları gerektiği gibi davranırsak onlara yapabileceklerini görmeleri için yardimci oluruz..
Sevgi, siz ancak onu verdiğinizde gerçek sevgi olur...Sevdiginiz ve guvendiginiz kadar da anca sevilirsiniz..
Bir gönüle girmeden gönüller sahibi Allah'a gidilmez..

Geçmişi değiştiremezsiniz, fakat gelecek hala sizin elinizdedir. Allah-in izni ile..
Her seyin Hayirlisi icin cookca Dua edin...
Duaların kanatlarıyla sıkıntılarımız uçup gider. Kaygıların omuzlarımızdaki yükü hafifler.
Yüreklerimizdeki ağırlık göğe Rahmana yükselir..
yeterki Siz Sevgi ve duanizda samimi olun efendim..
Selamet ile Hayra kalin Allah cc. Yar ve yardimciniz olsun...

Z

zeynep1325

Kayıtsız
Misafir
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Allah razı olsun...

Üst Alt