• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada evin ayrılması

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
es selamun aleykum verahmeturullahi
abla rüyamda köyümüzdeki evdeyiz.rahmetli anam dahil 4 kardeş evdeyiz. evde 2 tane bir karış kadar ayrılma vardı. kentsel dönüşümden yararlanmak için kız kardeşim aradı.
şeref,bursa,29,evli

Allah (c.c.) razı olsun,, gönül sızı ablam

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykum selam Hayirdir insallah
kentsel dönüşümden yararlanmak bu nedemek aciklarmisin bilmiyorum..ins. sonra ruyanizi yorumlamaya calisirim..
ve bu ruya mi gercekten mi aradi anliyamadim..

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
es selamun aleykum verahmeturullai
gönül sızı abla.
şimdi eski binaları yıkıp yerine yeni binalar yapıyor devlet. buna kensel dönüşüm diyorlar.
Ayrıca abla bu rüyanın devamındada;
ben bir ev satın alıyorum, evin merdiven boşlukarını su ile temizlik yapıyorum.evin wc sini gördüm eski taşlardan yapılmıştı. ben bunu nasıl fark etmedim dedim kendimce.
Allah sizlerden razı olsun ablam.
Sizin gibi önümüzü mum ışığı tutan,doğru yolda sağlam adımlar atmamıza yardımcı olan ehli müslüman kardeşlerimize çok ihtiyacımız var. Allah a (c.c.) milyonlarca şükürler olsun,
böyle bir siteye gelmeme vesile kıldığı için.
Hayırlı akşamlar..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykum Selam simdi anladim.. Hayirdir insallah..
Rüyada görülen ev, kisinin dünyasıdırBundan dolayı bir kimse rüyada kendisinin yeni sıvanmıs, bütün bölümleriyle yeni bir evinin oldugunu görmesi, eger fakir ise zengin olmasına, üzüntülü ise üzüntü ve kederin gitmesine isarettir.
Rüyada ev görmek hayırlıdır. Ev rüyaları daima önemli sayılırlar.

Fakat bu rüya da evin ayrilmasi gecici SIKINTI, anlasmazlik,Sevindiginiz bir yeniligin kötü şeylerin ortaya çıkmasına,
Bazen de o yerin bereketli ve güzel bir yer olması ile ve miras ve her kes kendi HAKKINI adilce almasi seklinde de tabir olunur...Allahu Alem..
Ruyada ev temizlediğini görmek keder ve sıkıntıdan kurtulacağına,yorumlanir ..
Selamet ile Hayra kalin..
Siz de Ben gibi hep iki Dunya arasinda yasiyorsunuz..
ama sizin dunyalariniz ikiside Ana Vatan da.. benim gibi biri Gurbet digeri SILA degil..

Üst Alt