• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada evden kaçmak

F

feride

Kayıtsız
Misafir
merhaba ben rüyamda kuzenımle balkondan ip sarkıtıp kaçıyorduk kuzenım aşagı indi.Fakat ben inerken dedem yakaladı bir de ben sürekli sevdiğim çocuğu rüyamda görüyorum rüyamda ondan af diliyorum ama beni kabul etmiyor bunlar ne anlama geliyor mesajıma cevap verirseniz çok memnun olurum hayırlı günleer medeni durumum bekar 17 yasındayım cinsiyetim bayan

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Genc Kardesim..ve HAYIRLI BAYRAMLAR...
Kardesim sorunlarinizdan kacmak ile cozemezsiniz.. eninde sonunda sizi yakalayip veya ayaklariniza dolanirlar..
lakin bu kactiginiz sorunlardan da Sizin arkadas dediginiz kisilerin akli ve planlari ile de kurtulamazsiniz..
Sizden yasli, olgun, bilgili, guvendiginiz sevdiginiz hikmetli bir buyugunuzden nasihat isteyip ona gore hareket etmelisiniz..
Her arkadas dediginizin ipi ile de kuyuya inilmez bunu da lutfen unutmayiniz..
Hayirdir insallah...
Rüyada kaçmak görmek, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığınızı gösterir.
Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.
Evinden, alıştığı yerden kaçan insan büyük bir değişiklik yaşayacak ve hayatına yeni bir yön verecektir...
ins. olumlu bir degisim ve gelisme olur..
Sevdiginiz ile aranizda bazi kirginliklar, yanlis anlasilmalar yasandi ise...Sabir ve Anlayis ile dogru bir zaman da yargilamadan, sorgulamadan samimiyetle guzelce sorup iki arkadas gibi konusmayi deneyin..
Sevgi ile Sahiplenmeyi karistirdigimiz icin hep SIKINTILAR yasamaktayiz..
Hayirli Bayramlar ...

Üst Alt