• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada eşyalarını toplamak

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm ablacım, nasılsın?

Ben yine rüyamda eşyalarımı topluyordum. İki seferdir bütün eşyalarımı toplayıp gideceğimi görüyorum. Bu defada hem valizlere hem kutulara doldurdum ve bunları helikoptere yükledim. Hayırolsun inşallah.

Allah'a emanet ol. Hayırlı günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hamd olsun iyiyim..Ya Sen..
Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul ,valiz, esyayi toplamak görmek mutlaka yolculuğa ve bir karara varilmaya işarettir.

Ahh kardesim artik öncelikleriniz nelerdir buna bir Karar vermelisiniz!!!
bir anda iki farkli sey ve ortamlarda olamazsiniz..
niyeti farkli ameli farkli ,davranislari farkli olanlar hic bir yere varamazlar..
esyalari gider de yurekleri hep ayni yerde cakilip kalir...
Ah kahrolası gururum, kahrolası kalbim, gitme kal diyemedim sana, gitme kal demeye cesaretti bulamadim..
Hayirli huzurlu bereketli gunler...

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Bende iyi olma çabaları içerisindeyim ablacım. Kendimi toparlama sürecindeyim... Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ben 'gitme, kal' dedim ama kalan olmadı :) Hayırlı akşamlar.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
521834_400049483400707_1598107265_n.jpg

Ya Kalbimdekileri nereye sigdirsam acaba?
bir bavul valiz esyayi toplamak görmek ;aslinda ayni zamanda kisinin kendini, kalbini, toplamasi zamanin geldigi seklinde de yorumlanir...
insan kendini toplayip, derlemedikten sonra baskasina nasil Gitme-Kal..gel toparlanalim diyebilir ki?

“Allah insanımızi toplasın!” diye dua etmek istiyorum...
“Allah seni toplasın” diye bir dua… Eskilerin dilinde… Bugün bizim dilimizde bizim lügatimizde sizin karşınıza çıkmış raks ediyor. Allah cümle mevcudatı toplasın.
Kimseyi hak yolundan alıkoymasın. Kimse akıl zıvanasından çıkmasın. Dellenip budaklanmasın.Nefsine uyup Arsızlaşıp kendisini kaybettirmesin.
Zahirde ve tenhada hayalde ve gerçekte bir dua gibi her daim hakkın inayeti hepimizin üstünde olsun.
“ALLAH SİZLERİ BİZLERİ TOPLASIN!"
Yoksa parca parca olup her yerde dagilmaktayiz..
Hayirli geceler....Cano.

Üst Alt