• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada eşyaların çalınması

hazin

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm
Dün gece rüyamda çok yakın bir arkadaşım beni evime ziyarete geliyordu.Kendisi evin içinde geznirken telaşla bir anda yanıma geldi ve kıyafet dolabımın bir kısmında sevdiğim eşyalarımın olmadığını söyledi.Ben dolabımı açtığımda yalnızca askılar duruyordu böylelikle ben rüyamın geri kalan kısmında eşyalarımı ve bu hırsızlığı yapmış olanı bulmak için uğraşıyordum.Şuan temiz bir şekilde rüyamın devamını hatırlayamıyorum ancak ilk kez bir rüyamda bana ait olan şeylerin çalındığına şahit oldum. Eğer ki rüyamın önemli bir anlamı varsa yorumlarınız beni sevindirir.
Şimdiden Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hos geldiniz kardesim..
Hayirdir insallah...
icinde bulundugumuz ruhsal durum,stress, gergin endiseli bir donem yasiyorsaniz bazen bu tip ruyalar gormeniz cokca Dogaldir..
Rüyada eşya görmek görülen eşyanın cinsi durumu rengi miktarı ile yorumlanır be rüyada görülen eşyanın
rüya açıklamasını incelemek gerekir.

Rüyalarımız bizi yansıtır! Bazı rüyalar hiçbirşey ifade etmezken bazıları da hayatımızda birşeylerin habercisi olabilirler!
Ya da hiç bilmediğimiz derinlerimizden birşeyler rüyalar yoluyla dışa vurulabilir.

Rüyada eşyalarının çalındığını görmek :calinan esya zinet,elbise ise esinizi mahreminiz ve zinettinize ,SIRLARINIZI, ozellerinizi sahip cikip kendinize YAKIN tutun..seklindede yorumlanir..

Her şeyin bir sonu var. Allah-dan gayri…
Biliyorum tüm mutluluklarında bir sonu var tüm acılarında…
Var olan her şey yok olup gitmeye mahkum…
Biraz hızlı biraz yavaş ama bitecek bir gün tüm sevinçler ve tüm kederler.
Dünler mazi bile olmayacak unutulup yok olacak.
Biraz sabır biraz gayret geçmişin üzerine kalın sünger çekecek.

Allahım Gönlümde Olanı Hakkımda Hayırlı ET Hakkımda Hayırlı Olana Gönlümü Razı Et..
Allah kulu hakkında hayırlısını Nasib Eder..İhmal Etmez İmtihan eder.. bu da sizin imtihaniniz ama unutmayinki başımıza
sebepsiz gibi gelen belalar aslinda bizim kendi ellerimiz ile ettiklerimizdir...
Selamet ile Hayra Kalin.. Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

"Hiçbir işte lüzumundan fazla aceleci olma.
Dikkatli davranış sahibi olanlar kendilerini bir çıkmaza girmekten muhafaza etmiş olurlar.
Hz.ALİ r.a.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda köyümüzdeki evimizde garajda olan traktorumuz calınmıstı ama kimin caldıgını bilmiyordum. Garajın kapısını actıgımda kimin caldıgını görmüyordum, anlamı nedir.

Üst Alt