• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada eski kayinpeder ve kayinvalideyi görmek

sölen

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm, rüyada eski kayinpeder ve kayinvalideyi görmek ne anlama gelir? Rüyam hatirladigim kadari ile söyle; Ben esimden uzun zaman önce bosandim o su an evli ben degilim, bosanmamiz aldatma yüzünden oldu. Rüyada bir evdeyiz ama bu evi tanimiyorum kayinvalidem (sag) ve kayinpederim (vefat etti ) ayni odada, ben de varim neseliyiz gülüyoruz benim elimde cikolatali gofret gibi birsey var ama beyaz cikolata ile kapli. Ben eski kayinvalidemin dizin dibinde oturmusum, kayinpederim ise karsi koltukta, gülerek ve neseyle elimdeki cikolatayi yiyorum elimde kalan son lokmayi kayinvalidem agzina aliyor buna asiri gülüsüyoruz ama ellerim berbat olmus cikolatadan. O zaman farkediyorum ki kahverengi cikolataymis elime bulasan. Ben parmaklarimi yaliyorum ama icerde bir sevinc var yani hepimiz egleniyoruz bu durumla. Sonra göz ucuyla iceriye kaynimin ve eski esimin girdigini görüyorum, ayaktalar bizi gülerken yakaliyorlar bu durum biraz tuhaf oldugu icin bosandigimizdan dolayi ben elimi yikmak üzere ayaga kalkiyorum o esnada uyandim. Yorumlarsaniz cok memnun olurum, hayirli aksamlar.

Üst Alt