• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada eski erkek arkadaşını görmek

kleo

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada eski erkek arkadaş görmek
Selamun aleyküm sayfa yoneticisi. Rüyamda eski erkek arkadaşımı ve eski erkek arkadaşımın firavun olduğunu, mısır kralicelerinden biriyle evleneğini gördüm. Üzerimde beyaz bir elbise vardı. Benden eski erkek arkadaşıma firavun makyajı yapmamı istediler. Makyaj yaparken onun önünde sertlik hissettim, önce önemsemedim sonra bana sarıldı ve ilişkiye Girdik. Keşke gitmesen dedim, onunla evlenmesen dedim. O sadece buruk bir şekilde gülümsedi.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyalar bilinçaltımıza attığımız duygu ve düşüncelerimizin ya da anılarımızın bilinç süzgecinden geçirildikten sonra ortaya çıkmasıdır. Düşünmek ya da hatırlamak istemediğimiz yani kısacası bastırdığımız hislerimiz rüyalarımızda ortaya çıkarlar. Ayrıca gün içerisinde yaşadığımız olaylara bağlı olarak da rüya görebiliriz.
Rüyada eski sevgiliyi görmek;
de böyle bir şeydir. Son zamanlarda eski sevgilinizi düşündünüz mü? Onu özlüyor olabilir misiniz? Ya da belki bir yerde ona benzeyen birini görmüşsünüzdür?
yani Rüyada eski sevgiliyi görmek; özlem, hasret, bir vicdan muhasebesi olabilir..

Rüyada eski erkek arkadaşı ile ilişkiye girdiğini görmek;
o kimseye karşı sevginizin devam ettiğini,ama halene ne istediğinizi ona karşı nasil davranacağınızı bilmediğinizi gösterir

Eski sevgiliniz ile neden ayrılmıştınız ? Çok mu kavga ediyordunuz ? firavun gibi diktatör ,her şeyi kendi kontrolünde ,yönetiminde mi istiyordu..?
Yoksa geriye dönüp baktığınızda incir çekirdeğini bile doldurmayacak bir sebepten mi bitirmiştiniz ilişkinizi ?
Belki de yarım kalmış bir şeyler vardır hala. O nerede ne yapıyor ? Daha da önemlisi ilişkinize bir şans daha vermeyi gerçekten istiyor musunuz ?
gibi zihinde çakan düşüncelerden kaynaklı bir rüya..
"Üzülme Evlat ; kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.." selametle..

haknm

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada eski erkek arakadaş

rüyada eski erkek arakadaş görmek,kilo almış,göbek yapmış,rüyada kız arakadaş görmek,göbek çıkık,erkek arkadaşım yüzüme bakmıyor,kız arkadaşım yüzüme bakmıyor,rüyada erkek arakadaş görmek

merhabalar,
rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm. çok kilo almış,göbek yapmış ve mat sarı renkte bir ceket giymişti. ailesi ile piknik gibi bir şeyler yapıyorduk gerçek hayatta hiçbiri ile tanışmadık ama varlığımdan haberleri olan insanlar. aramız gayet iyiydi onlarla ama erkek arkadaşım yüzüme bile bakmıyordu. bunlar ne demek. çok merak ettim. şimdiden yanıtınız için çok teşekkür ederim :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun
Rüyalar bilinçaltımıza attığımız duygu ve düşüncelerimizin ya da anılarımızın bilinç süzgecinden geçirildikten sonra ortaya çıkmasıdır. Düşünmek ya da hatırlamak istemediğimiz yani kısacası bastırdığımız hislerimiz rüyalarımızda ortaya çıkarlar. Ayrıca gün içerisinde yaşadığımız olaylara bağlı olarak da rüya görebiliriz.

Rüyada eski erkek arkadaşını görmek;
de böyle bir şeydir. Son zamanlarda eski sevgilinizi düşündünüz mü? Onu özlüyor olabilir misiniz? Ya da belki bir yerde ona benzeyen birini görmüşsünüzdür?
yani Rüyada eski sevgiliyi görmek; özlem, hasret, bir vicdan muhasebesi olabilir..yada yeni bir ilişkinin habercisidir...

"çok kilo almış,göbek yapmış ve mat sarı renkte bir ceket giymişti. "
eski erkek arkadaşınız tenbelik, gaflet yada stress ,sıkıntı yaşadığına işaret edilir.

rüyada eski erkek arkadaşını görmek;

onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler verir.

"arkadaşım yüzüme bile bakmıyordu"

eski erkek arkadaşın bazı konular hakkında sizi suçladığı ya da aranızda çözülememiş kimi küçük sorunlar olduğunu ve yaşamını oldukça
etkileyecek bir tercih yapma durumunda kalacağını işaret etmektedir...Selametle..

yasemin.diren97

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm hayırlı günler dilerim. Bu gece rüyada eski erkek arkadaşımı gördüm, saçları bir kadın gibi upuzundu. Rüya içerisinde farklı yerlerde bulunduk ama hiç tanışmıyor gibiydik, ben onu tanıyordum izliyordum ama o beni hiç fark etmedi. Saçlarının beline kadar uzun olması beni çok şaşırttı açıkçası yardımcı olursanız çok sevinirim.

Üst Alt