• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada erik ağacı ve yaprak toplamak

E

ERDEMERDEM

Kayıtsız
Misafir
rüyada yeşil erik ağacı görmek, islami rüyada yaprak görmek,rüyada erik yediğini görmek, rüyada yaprak yoplamak, rüyada elma ağacı görmek, rüyada erik toplamak, rüyada ağaç görmek, rüyada erik ağacı dikmek, islami rüya tabirleri yaprak görmek

Rüyamda çocukluğumun geçtiği ve meyve ağaçları olan bildiğim bir yerde bol ve iri yeşil yapraklı üzüm yaprağı sandığım fakat küçük ve tek tek tük yeşil eriği olan bi ağaçtan yaprak toplarken bahçe sahibi olan ve şimdi rahmetli olan ihtiyar kadının kızarak bana doğru geldiğini görüyorum ve korkudan topladığım yaprakları yere atıyorum.Yaşlı kadın hem bana bağırıyor ve hemde gözünden bana üstüm ıslanacak derecede bol süt fışkırtıyordu.Cevaplarsanız sevinirim.Saygılar

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Selamun aleykum ve Hosgeldiniz Erdem Erdem kardesim..
Rabbim Ruyanizi Hayra cevirsin ins..
Hemen herkes, her gece rü'ya görür. Bu rüyaların bir kısmı, karmakarışık şeylerdir.
Bir kısmı, günlük olayların rüyaya yansımasıdır..ancak bazı rüyalar yoksa bütün rüyaları değil.
Hemen her insan çok nadir de olsa, "Rahmanî rüya" dediğimiz gaybî mesajlar ve sırlar taşıyan rüya çeşidine muhatab olmuş ve olmaktadır.

rüyalar içimizden ve dışımızdan gelen etkilerden Allah-in bizde yarattigi duygu, vicdan ve dusuncelerden de şekillenir...
Hayal, bu etkileri biçimlendirir.
Rüyalarımızda önceden yaşadığımız olayların izleri vardır. Çocuğun arzu edip de ulaşamadığı şeyleri gece rüyasında görmesi gibi..

Rüyanizi tabir etmemi istemissiniz..Tabir ifadesi “ubur” kökünden gelir. Bu ise, nehri bir kıyıdan diğer kıyıya geçmek anlamına delalet eder.
O zaman "rü'ya tabiri" ifadesi, rüyanın zahirinden batınına geçişi bildirir. Yani, "âlem-i misaldeki görüntülerin manalarını, âlem-i şehadete geçirmek" demektir.
isterseniz buyrun birlikte Allah-in izni ve Rahmetti ile gecmeye calisalim...
cunku Rüyanın tabirini bilmeyenler zahirin kıyısında beklemeye mahkûmdurlar.

aslinda her insan kendi ruyasinin ne anlama geldigini ve nerden geldigini en iyi bilendir...
Ruyanizin Yorumuna gelince Cocuklugunuzu, gecmisinizi ne kadar da cook özlüyorsunuz!
Bence özlemek ile simdi yasadiginiz An -da ki guzelikleri kacirmayasiniz.. en iyisi gecmisinizden ibret ve ders alarak bugun de ayni hata ve eksiklere dusmemeye calisin..
Hayatıniza değer kattığınız pek çok dostunuz ve sukr etmeniz gerekli bir cook Rabbimin nimetleri var.
Ne kadar da az sukr ediyorsunuz...
Bazen başkalarına karşı gıpta içinde oluyorsunuz ama inanın sizin yerinizde olmak isteyen pek çok kişi var çevrenizde...

Yaprak görmek genellikle murat ve müjdedir.
"bol ve iri yeşil yapraklı üzüm yaprağı sandığım fakat küçük ve tek tek tük yeşil eriği olan bi ağaçtan yaprak toplarken "demissiniz..

Bazen her sey goruldugu gibi degildir..Hayatta istikamet sahibi olabilmenin en önemli yollarından biri, hayatın ve hâdiselerin muhakemesini yapabilmektir.
Zîrâ, ‘bakmak’ ayrı şeydir; ‘görmek’ ise daha ayrı bir şey..
Bir şeyi dinlemek, o şeyi anlamak demek değildir...
"Allah'ım, bana eşyanın hakikatını göster." Şeklindeki Rasûlullah Aleyhisselâm'ın ettiği duayi hatirlayin..

üzüm yaprağı sandığıniz erik yapragi imis dikkat edin...hem de topladiginiz sizin bahcenizden degil......
Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini haber verir. ama size kiziyor, bagiriyor...
ve siz korkudan topladığım yaprakları yere atıyorum diyorsunuz..
kardesim Sizin olmiyan helal olmiyan,Rizalik ile verilmeyen,maldan ne gelene ne de gidene hayri olmaz....

"gözünden bana üstüm ıslanacak derecede bol süt fışkırtıyordu."
Allahu alem siz umidinizi yittirdiginiz bir guzellik, duygu,nimet,hareket bereket ,Allah-in izni ile yeniden yeserecektir...
Allahu alem.. Rabbim en iyisini bilendir..

Üst Alt