• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada el görmek

vicdan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm,
Hayırlı ramazanlar ben rüyamda üzerimde annemin vücudundan ayrılmış sol elinin üzerimde olduğunu gördüm. Sonra annem hiç bir şey olmamış gibi elinin koluna takıyor ve konuşuyordu. Bu rüyadan önce de bal gördüm ama balı yemedim. Bu rüyanın anlamı nedir merak ediyorum. Yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aleyküm selam Size de Hayırlı ramazanlar ve Hayirdir insallah..
Anneniz ve Siz Kalbinizi ferah tutup Veren el alan elden hayırlı oldugunu hatirlamaniz gerekliligine isarettir...
Allah'ın emirleri,iman,kuran ve dua üzerine yaşayıp Allah'ın ipine sıkı sıkı sarılın.Siz onu bırakmazsanız o sizi hiç gaflette bırakmaz...

Rüyada sağ el görmek; rüya sahibinin kuvveti, geçimi, kazancı, malıdır.
Sol el;fakirlige,bazen töhmet altında olmaya yahut şüpheli kazanca delalet eder...

Rüyada bal görmek.;Dindar insan için dinin özünü ve ruhunu anlamaya salih amele Dünya ehli için zahmetsiz kazanca ve külfetsiz ganimete
Bal insanın eşi veya insanlar ile arasındaki muhabbete..
ama siz balı yemediniz.. demek ki halen dilinizden bal akmıyor..aassd..

Herşey bir ‘sanki’den ibaret..Sanki kendi için yaşar. Ama ömrünün kendine bakan neticesi bir ise Halik’ına bakan neticesi binlerdir.
Birine bir şey verirken Allah’a veriyormuş gibi ver. Birinden bir şey alırken Rahman’ın elinden o eli öpüp başına koyarak al. Her neredeysen O seninle beraberdir.
Neyin doğru neyin yanlış..oldugunu bizler değil..Zamanin Sahibi zamani gelince anliyacaginiza delalettir..

İnsan fakirdir maddi manevi hiç birşeyi kendi kazanmaz ne eviniz barkınız ne doldurduğunuz alışveriş sepeti ne gönlünü kazandım sandığınız
arkadaş sizin kazanımınızdır. Her biri sanki siz kazanmışsınız gibi gözüken Allah’ın lütuflarıdır...bu tanıştığıniz kız arkadaşıniz gibi..

Vicdan kardesim bir de geçmişin diken ve köklerini söksenizde yeni umut fidelerini bir ekebilseniz...
Hayirli gunler...

acilangul1

AltairIbnLaAhad

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Rüyada El

Selamün aleyküm.Rüyamda bir mezar kazılı idi .Peygamberimiz olduğunu bildim yan hissettim gibi.Ama bi değişik idi tam göremedim ama çürümüş gibiydi.Sonra anneannem sağ elini verdi Peygamberimizin.Yüzük parmağı yoktu ve çok ağırdı.
Daha önce ise Arap görünüşlü birini gördüm bir odaad oturuyordu.Yine peygamberimiz olduğunu hissettim ama bi garipti.Nasıl kandırdım gibisinden bir şey söylüyordu.
Yardım edebilirseniz çok sevinirim.Bir durum daha var ama fazlalık yapmasın diye sonra yazacağım inşallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Minak

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ellerin ağrıması

Selamün aleyküm, ben rüyamda sınıfımda ellerimin ağrıdığını ve nir arkadaşımın ellerimi avucuna alarak iyileştirdiğini gördüm. Ardından onun akrabası olduğunu söyleyen biri yanımıza geliyordu, ben şaşırıyordum ancak arkadaşım pek memnun değil gibiydi. Şimdiden teşekkür ederim :)

Büşra halı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda birden fazla el gordum ve ben elleri çekerek ek yerlerindem koparıyordum,tabak gibi birşeyin içersine, balık ayiklar gibiydi.

Üst Alt