• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada duvar boyamak

LEYLİİ

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı akşamlar.. Rüyamda bir odanın duvarını boyuyorum. Kara tahta gibi koyu renkte bir duvarı küçük bir fıs fıs gibi birşey ile sarıya boyuyorum.. Boyadığım odada bir hazırlık var sanırım nikah masası falan kuruluyor arkadaşımın düğünü için ama bu arkadaşım yakın tarihte evlendi zaten.. Herneyse ben bir duvarı boyuyorum bitiriyorum ikincisine geçiyorum boyamaya devam ediyorum ama tam sıkılmış sabrım bitmiş olmuyor diye boyadıklarıma bakmak için geriye çekilmişken boyadığım sarı boya altındaki kara rengi de alıp akıyor, altından bembeyaz bir duvar çıkıyor.. Şaşırıyorum demek ki ben bunun için boyuyordum duvarı diyorum.. Daha sonra kendimi bir evde koltuğun kenarına oturmuş buluyorum ev açık renkli mobilyalı ferah bir ev.. Evlenen arkadaşımın evi olmuş o ev. Sevinerek kendi kendime o boyadığım evin böyle güzel olacağını kim derdi diye düşünüyorum.. Yorumlarsanız çok sevinirim

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı akşamlar,Rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada Duvar Görmek ;
Sağlam duvar kişinin din ve dünya güzelliğine,
"Kara tahta gibi koyu renkte bir duvarı küçük bir fıs fıs gibi birşey ile sarıya boyuyorum.."
Sebepsiz gibi başımıza gelen,sıkıntı ,stress ,deprasyon ya kendi ellerimiz ile yaptıklarımız kendi, tercih ve yanlış seçimlerdendir......

"sarı boya altındaki kara rengi de alıp akıyor, altından bembeyaz bir duvar çıkıyor"
her sıkıntının ardından güzellikler ve ferahlık gelir..
Rüyada ev görmek genellikle hayırlıdır, iyi gelişmeleri haber verir..

Rüyanız içinde bulunduğunuz, yaşadığınız değişim isteklerinizi ifade etmektedir.
şu anki koyu renk ,sarı rengi sağlık, sıkıntı, üzüntü ifade etmektedir.boyadığınızı görmeniz iç barışı, büyük bir memnuniyet kaynağı ve sembolü gösterir. Ailenizle birlikte mutlu günler geçirmek istediğiniz anlamına gelir.
sıkıntıların bitmesi, sorunlarınızın üstesinden kendi çabalarınızla gelmek anlamını taşımaktadır.selametle..

Üst Alt