• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada düğüne gitmek

büşra11

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
1
Selamün Aleyküm. İyi günler.
Anlatmak istediğim rüyamın üzerinden biraz zaman geçti.
Rüyamda, arkadaşımla bir düğüne gidiyoruz .Arkadaşım gayet hazır .güzel,şık ben ise hastane formasıyla gidiyorum.Üstelik düğün benim tanıdıklarımın.Arkadaşıma mutluka sen gelmelisin diyolar ama o kişiyi tanımıyorum.Kır düğününe gittiğimizde düğün yerine cenaze ortamıyla karşılaşıyoruz.Herkes ağlıyo dışarda.Ne olduğunu anlayamıyoruz.Bu kargaşada kendimi tanımadığım bir ortamda buluyorum.Benim dışımda bir kız bir de erkek var.Sakin bir ortamda üçümüz kahve içiyoruz.Kız arkadaş kahveleri içmeden daha falımıza bakıyor.Fincanın üstünden siyah siyah görüntüler gelmeye başlıyor.Görüntülerde hapishane demirlerinin arkasındayız.Kız diyor ki ben bunun öncesini de merak ediyorum.Ondan sonra görüntülerde disko gibi bir yerde tanıdık ünlülerin de görüntüleri görülüyor.O sırada karşım da oturan erkek arkadaşın aynısı arkamdan dolaşıp karşıma geliyo ben korkmaya başlıyorum ve cebimden anahtarlar döne döne çıkmaya başlıyor.La ilahe illallah diyerek uyanıyorum.Rüyam bu şekilde yorumlamanızı rica ediyorum.
Teşekkür ederim.Kolay gelsin.
 

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Mesajlar
19,439
Aleykum selam kardesim Hosgeldiniz..
Hayirdir insallah..
Rüyada Düğün görmek Güçlü sevgi bağları İnanç Korku Evlilik İlişki her sey birbirine girmis celiski ve kafanizin karisik oldugu anlamlarını simgeler.

Düğüne gitmek; Hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere oldugunu sembolize eder.
Aynı zamanda Üzüntülü bazı duyguları Bağlılık ile ilgili korku belirtisini işaret eder.

Rüyada cenaze görülmesi her zaman için sağlığa delalet eder..fiziksel, ruhsal, duygusal sagliginiza dikkat etmeniz ve sizi yoran, SIKAN, daraltan negatif enerjili insanlardan UZAK kalmaniz gerektigi seklinde yorumlanir...

Rüyada fal baktırmak gelecekle yorumlanır. Rüyanız da birine fal açtıgınızı veya onun size fal açtıgını görmek başvurdugunuz bir devlet dairesinden olumlu bir cevap alacagınıza; ögrenci iseniz notlarınızın iyi olduğuna genç bir kız iseniz evleneceginize orta yaşlı iseniz emekliliginizin yaklaştıgına işarettir.

Ayni zaman da Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir. Veya adı bir olaya karışabilir.

fakat gercekte Fal baktirmak dinimizce Haram dir...
Gelecekten ne cinler ne insanlar ne melekler;
hiç kimse ALLAH izin vermedikçe haber veremez.
Falcılık ve fala inanmak Tevhid inancıyla çelişiyor. Tevhid inanci;gelecek bütün yönleriyle ALLAH’ın ilminde elinde ve takdirindedir Ancak !!
insan ALLAH’tan gelecekle ilgili her şeyi her değişikliği isteyebilir; bunun için de kavlî ve fiilî duâ kapısı RAHMAN KAPISI sürekli açıktır.

fala inanma falsızda kal !!(acı kendine) sirke girme !!Kardesim..
Herseyin hayirlisini Allah tan dileyin..
O'na tevekkül eden asla kaybetmez
Dua ve Kullugunuzda Samimi olun..

"La ilahe illallah diyerek uyanıyorum"

iman da Elbise gibidir.. onu temizlemek.. tazelemek.. beslemek yureginde her an tutmak gerekli..
Insan bazen bilerek veya bilmiyerek Imanini da kaybedebilir
ve imani tazelemeye guclendirmeye isarettir..

''La ilaahe illellaahü vahdehüü laa şerike leh lehü'lmülkü ve lehü'l hamdü yuhyii ve yümiytü vehüve hayyün laa yemüütü biyedihi'l hayr ve hüve ala külli şey'in kadir.."
manası :ALLAH'tan başka hiçbir ilah yoktur.Ancak tek o vardır.Onun ortağı yoktur.Öldürür ve diriltir.O diridir ölmez.Hayıronun yed-i kudretindedir.Oherşeye kadirdir.
 
Üst Alt