• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada deveye binmek

Arrslan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Ben rüyamda bir deve yada fil gibi birşeyin üstündeyim. 5-6kişi var hepsi ayrı ayrı binmiş fil yada deve gibi birşeye ve birlikte dağlık, aşırı sıcak bir yerde ilerliyoruz. Bir yol ayrımı var. Önündeki iki kişi farklı yönlere gidiyorlar. Bende sağ tarafa gidene bağırıyorum. Doğru yol neresi diğeri sola döndü diye. Oda gel burası doğru biri daha buradan gitti diyor. Sonra sadece 1 kişi soldan gidiyor. Biz sağdan gidiyoruz. Bir yere varıyoruz hava aşırı sıcak. Başımızda bir genç oğlan varmış. Onun sözlünü dinliyoruz. Arazi tarla gibi bir yer. Orada çalışacakmışız. Başımızda ki genç oğlan gidiyor hortum var su falan içiyor. Bende bizde bir yüzümüzü falan yıkayalım diyorum. Başımızdaki olur diyor. Yüzümü yıkayıp serinliyorum. Sonra çalışmaya başlıyoruz. Deste deste toplanmış sarı otlar var. Ayrı ayrı bağlanmış. Yeşil ve canlı değil. Buğday gibi sararmış ama ne olduğunu bilmiyorum otun. Ben o otları diğerlerine götürmem gerekiyormuş. Çalışırken yüzüm yanmasın diye de kafamdaki eşarbımla yüzümü kapatıyorum. Hayırdır inşallah. Teşekkür ederim ?

Üst Alt