• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada deprem ve tsunami görmek.

HemsireAhmet

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleykum,
Rüyamda sadece televizyon bulunan bir odadayım odada iş arkadaşım bir bayan (arkadaşım gerçekte 1,5 aylık hamile daha karnından belli olmuyor tabiki) ve televizyonda okyanusun ortasinda kıtalar arasında tam ortada bir deprem ve saga sola yukari aşağı dogru kıtalara giden dev dalgalar yani tsunami. Ve aynı anda rüyada güm diye bir ses ve cok hafif sallandığını hissettim, arkadaşıma dedim ki bak burda da hissedildi deprem. Sonra korkarak uyandım. Hayra dalalettir inşallah, iş arkadaşım, sevdigim bi arkadaşım hamile olunca rüyada böyle görünce korktum.
Sağlıcakla..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun
Rüyada deprem olduğunu görmek ;
gerçek yaşamınızda durgun bir Ruh haliniz olmasi ve kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Bu değişim genellikle sıkıntılı olacak şeklinde tabir edilir.iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara ,Yüreğindeki Sarsıntılar ,olarak yorumlanır.

Rüyalarda ,Tsunami deprem ;
konusunda hemen hemen tüm dini rüya tabirleri , bunun Allah'ın öfkesini ve gücünü temsil ettiğini belirtir...
Tsunami Rüyası yoğun duygusal ,ruhsal, maddi, manevi dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade edebilir.

bu rüyada ,bir uyari bir ikaz bir irşad görevini de yapmakta..
rüya sahibi için çirkin şeylerden korkutulmaya ve onu günahlardan sakındırmaya ,“İşte bak önünde böyle bir gün var” diyerek uyandırmaya delâlet eder.

kendi,kendine gereksiz, fazlalık ,zamansız sadece duyarak yada görerek kendinizce negative, manalar yükler yüklüyorsun...zaten Zamanı gelince her şey, iplik iplik çözülür; çünkü ,Ortam ,Şartlar ve SEN her gün değişiyorsun.
Bazı şeyler zaman içinde ancak çözülür...

Allahu alem hamile olan iş arkadaşın “üzüntü, keder, zarar, ziyan ,sıkıntı,stress yaşamakta selametle...

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada deprem ve tsunami yaşamak

Selamunaleykum
Ben eniştem ve halam ile birlikte bir yerde pazar kuruyoruz. Ben birazdan geliyorum diyerek yüksek bir yere çıkıyorum ve o anda şiddetli bir deprem oluyor ve herkez çığlık atıyor tsunami geliyor kaçın diye. Bir de bakıyorum deniz ve tsunami hızla geliyor. Hızlı bir şekilde kaçıyorum ve herkez yukarıda kalırken ben bir anda kaçmışım. Ne anlama gelir yorumlar misiniz

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyada deprem ve tsunami yaşamak

Selamunaleykum
Ben eniştem ve halam ile birlikte bir yerde pazar kuruyoruz. Ben birazdan geliyorum diyerek yüksek bir yere çıkıyorum ve o anda şiddetli bir deprem oluyor ve herkez çığlık atıyor tsunami geliyor kaçın diye. Bir de bakıyorum deniz ve tsunami hızla geliyor. Hızlı bir şekilde kaçıyorum ve herkez yukarıda kalırken ben bir anda kaçmışım. Ne anlama gelir yorumlar misiniz
Aleyküm selam. Deprem görmek durgunluğa işarettir.
Tsunami görmek Hazreti Allah'ın (celle celalühü) öfkesi ve gücüne işarettir.

Üst Alt