• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada denizde yuzmek

G

gokcen

Kayıtsız
Misafir
selamun aleykum ,ben ruyamda sonu gorunen bir deniz gordum yani karsi tarafi gorunen,bizim yanimmizda bu traftaki sahilde sadece esi olen bi yakinimiz var,diger taraflarda baska insanlarda var ,benim 3 yasindaki oglumda yanimda ,biz oglumla beraber yuzup karsiya geciyoruz fakat yanimizdaki esi olen bayan gelmiyor.oglum yani basimda tek basina benden yardim almadan yuzebiliyor.karsiya gectikten sonra orada insanlar var oglumla biz geri donmek istiyoruz ilkonce deniz dup duz yuvarlak yuvarlak otlar oluyor.oglum onlarin uzerinde oynamaya basliyar.biraaz bekledikten sonra deniz tekrar eski halini aliyor.bizdde oglumla gerieski yerimize donmek icin yuzuyoruz.yuzerken bi ara oglum gozden kayboluyor biraz zaman sonra tekrar yanima geliyor.biz eski yerimize geldigimizde hala o kadin orda oturuyordu.biz denizin kenarinda duruken denizin dalgalari basliyo dalgalar gelip gidiyor,biz de dalganin altinda duruyoruz uzerimizde karaya vuruyo tekrar geciyo bir kac kez bu sekilde devam ediyor .....eger ruyami yorumlayabilirseniz cok sevinirim cok etkilendim lutfen.isvicreden gokcen yas 24

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam..Hosgeldiniz kardesim..
Rüyada deniz görmek beklenenlerin gerçekleşmesine, kuvvete ve hoşnutluklara işarettir...
3 yasindaki oglunuza da hay Masallah yerim ben onu.. :)
Oglunuz icin bazi endiseleriniz var merak etmeyin Allah-in izni ile
o cok guclu, akilli, salih bir evlad olmasi icin cokca dua edin..
Allah cc. sizi ve evladinizi hasedcinin şerrinden ,ve nazarindan korusun..amin..

duaa..

G

gokcen

Kayıtsız
Misafir
cok tesekkur ederim kardesim yureginize saglik Allah razi olsun

Üst Alt