• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada dalda kuşlar görmek

• Konuyu başlatan Gün ışık
  • Başlangıç tarihi
G

Gün ışık

Kayıtsız
Misafir
Rüyada dalda kuşlar görmek
Selamünaleyküm rüyada ağacın dallarında 3 kuş gördüm; kuşlardan 2 tanesi grimsi daha irice, 1 tanesi daha küçük mavi... Ne kuşu bilmiyorum onları izliyorum grilerden bir kuş ağzını kocaman açıyor. Fotoğrafını çekmeliyim diyorum. Sonra bakıyorum ki fotoğraf zaten elimde, bir de albüm var, ben yerleştiriyorum. Albümde sanki kuşlardan başka hayvan gibi resimlerde var. Rica etsem yorum yapabilirmisiniz?

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Rüyada dalda kuşlar görmek İslami yorumu
Aleykümselam,
Rüyada kuş görmek;
Rüyanız genel anlamda gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını ve sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder.

"Rüyada ağacın dallarında 3 kuş gördüm; 2 tanesi grimsi daha irice, 1 tanesi daha küçük mavi"
Hayaller, Umutlar, Beklentilere işarettir.

"2 tanesi grimsi daha irice, "
Duygu ve anlayışında belirsizliğe işaret eder. Gri, gizlenmişliğin, farkedilmemenin, kabullenmişliğin rengidir. Gri ne siyahtır ne bayaz...
Siyah ile beyaz arasına sıkışmıştır. İkisinden de izler taşır ama orijinal değildir.

"1 tanesi daha küçük mavi "
Mavi kuş görmek; Özellikle kişilik ya da ruh sorunlarını temsil eder. Ama aynı zamanda yeni ya da daha geniş bir deneyimi yaşama bilincinizi ifade eder..
KARŞINA ÇIKARTILAN HER MAHLUK SENİN,SIRETİNİ İNŞA ETMEK İÇİN GÖNDERİLDİ...

Üst Alt