• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Cumhurbaşkanı ile konuşmak

BADEM

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak ne demektir?
Esselamunaleyküm ben rüyamda Cumhurbaşkanımızı gördüm bana güler yüzlü bir şekilde bakıyordu hatta cumhurbaşkanı ile konuştuk ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum, bir ara bakıyorum arkası dönük omuzları açıktı ben gidiyorum cumhurbaşkanı arkadan sarılıyorum sağ omuzunun üzerini öpüyorum yorumlarsanız sevinirim. Birde ben Cumhurbaşkanı ve başkanını görmüştüm rüyamda o arada iş arıyordum çalışmaya başlamıştım,işten ayrıldıktan sonra şimdi tekrar gördüm şuanki durumum bu. Rüyalarda son yaşadığımız olaylarında etkisiyle görüldüğü için bunları söylemek istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

walatxaz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Cumhurbaşkanından iş taleb etmek

Rüyada Cumhurbaşkanı görmek.
Selamün aleyküm, cumhurbaşkanı ile bir denız kenarında halka hıtabesi bittikten sonra sahılın tenha bır yerınde karşılaştım ve selamlaşarak tam gidiyordu ki, bir isteğimin olup olmadığını ve nıye bu kadar keyıfsız olduğumu sordu. Sizinle bu konuda ne kadar soylemeye tererut ettıysemde 4 cocuklu bir ailenın babasıyım ve iş istıyorum, mesleğim kebapçı bununla beraber garsonlukta yapabılırım. Mesleğimle ilgili bir işte olmayabilir, vasıfsızda olsa hata temizlik işini bile yapabiceğimi taleb ettim ve soylemlerimle beraber duygulanıp ağlıyordum.
Olumlu veya olumsuz bir cevap almadım bu talebim karşılğında.
Şimdiden cok teşekkür ederim, allah razı olsun sızlerden sabahtan beri bu rayanın etkısındeyım ve bır restauranta usta başı sayılırım yanı kebapçıyım.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..maddi sıkıntı çekiyorsanız bilinç altı bir rüyada olabilir...kendinizi, vasıflarınızı ,hüner ve becerilerinizi çoğaltın....gerekirse rzkınızı farklı makam ve mevkilerde yerlerde arayın......

Rüyada Cumhurbaşkanın görmek;
iş hayatında çok iyi ve çok güzel yerlere gelineceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve Maddi, Manevi huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine tabir eder.

Yeter ki;sabırli, Olgun ve çalışkan olun!! bilgi, görgü ve hoşgörü bakımından gereği kadar gelişmiş olun..Olgun olabilmek;olgunluk, içinde aklı da barındırır...

Susmak olgunluk değildir. gereken tepkiyi gerektiği yerde gerektiği kadar vermektir...
tecrübesizlikten kaynaklanan sabır eşiği, bazen olgunlukla karıştırılabilir.
Oysa gerçek olgunluk, bilinçli sabırdır.selametle.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm gönül dostum !
Rüyamda acayip bir yerdeyim ama rehin durumdayım ve yanımda bir arkadaşım ve sevdigim kiz vardi, ben onu cok uzun zamandir gormuyorum. Neyse bir odada rehindik her ne olduysa bir anda bizi serbest biraktilar ve odadan ciktik ama o kaldi, yürürken dedim oğlum ahmet sen çıldırdın mi nasil birini olume terkedersin 3 günlük dunya icin deger mi dondum ve odanin kapisini kirdik iki kisi odada bir askilik vardi buyuk direk gibi, tuttum firlattim afalladi ve kurtardim o kizi adami sirtima alip götürecekken kiz ona yazik bunada dedi bende biraktim ciktim, salon gibi bir yere geldim sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oradaydı ve eğitimde fatih projesini anlatıyordu, keyfi yerindeydi, etraftaki çocuklarla sohbet ediyordu bende pür dikkat onları dinliyordum. Sonra ise bir çocuğa döndü ve bir soru sordu çocuk ona elhamdülillah diye cevap verdi, Cumhurbaşkanı dondu kaldı aynı şekilde bende dondum kaldım şok olduk o yaştaki bir çocuktan oyle bir cevap alinca, yalniz etraftaki insanlarda cumhurbaskani da bana bakiyordu oturdugum koltukta one geriye dogru sallanıyordum kaptırmış bir sekilde insanlar guluyordu yalniz o koltuk nasil sallaniyordu hala anlamis degilim etraftakiler uyardi ve bende durdum.

Gönül dostum birde bir sorum daha olacak bir rüyanın bilinçaltı olduğunu nasıl anlarsin ?

selamlarim ile.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Gördüğümüz rüyanın kahramanlık ögeleri içeren, masalsı rüyalar olduğunu nasıl fark ettiniz mi..?
Siz hep bir kahraman olmak istiyorsunuz oysa sadece kendin ol ,kendi sorumluluklarını bil yerine getir yeter !!Kendi varlığında rahat ,huzurlu ve mutlu ol!!
her zaman nasılsan öyle ol.“Sen” olduğun için önemlisin. Seni biricik, bi’tanecik ve özel olarak yaratan, yaşatan bir Yaratıcı seni önemsediği için önemlisin..
Olduğun Gibi Görün , Göründügün Gibi Ol...yeter!!

Rüyada rehin olmak, tutsak kaldığını görmek;
hayatınızda kimi karmaşıklıklar yaşadığınızı, bunları nasıl çözeceğinizi bilmediğini ifade eder.
Vicdan ile cüzdan ,nefis arasında kalmak....sırıtık.:,

iş hayatında çok iyi ve çok güzel yerlere gelineceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve Maddi, Manevi huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine tabir eder.

Yeter ki;sabırli, Olgun ve çalışkan olun!! bilgi, görgü ve hoşgörü bakımından gereği kadar gelişmiş olun..Olgun olabilmek;olgunluk, içinde aklı da barındırır...

Susmak olgunluk değildir. gereken tepkiyi gerektiği yerde gerektiği kadar vermektir...
tecrübesizlikten kaynaklanan sabır eşiği, bazen olgunlukla karıştırılabilir.
Oysa gerçek olgunluk, bilinçli sabırdır.selametle

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
En azından ilerleme var gönül dostum :D

ruyayorumcusu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam, rüyasında rehin olan arkadaşın yorumu: imanlı ve itikatli biri olduğunuza ancak günlük hayatta Allah'ın razı olmadığı bir iş yaptığınıza ve günah işlediğinize tevbe etmeniz gerektiğine, hayır kapılarının açılmasına, Allah'ın razı olacağı hayırlı ameller yapmaya, beklemediğiniz ve çok şaşıracağınız müjdeli bir habere, yapacağınız işlerde çevrenizin övgüsünü kazanacağınız önemli başarılar elde etmeye ve yükselmeye, ferah ve güzel günlere delalet eder.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleyküm...Abla ben rüyamın bir kısmını yeni hatırlayabildim affına sığınıyorum...bir daha yazıyorum o yuzden ozur dilerim tekrar...Rüyamda cumhurbaskanını görüyordum malum ona yeni bir saray yapıldı ama rüyamda ona daha yeni bir saray yapıldığını görüyordum. Bu yeni yapılan saraya o geçiyordu, şimdiki de bana veriliyordu ve aynı zamanda başbakan oluyordum. Yanımda arkadaslarimda vardi, hadi bakin diyorum cumhurbaskanimiz gelmeden biz gidip onu karsilayalim. Gidiyoruz ve karşılıyoruz, tokalasıyoruz ve bahçede oturuyoruz sarayın buyuk bir kapisi var kapinin onundeki Bahçedeyiz oturuyoruz, kalkınca tokalaşıyoruz ve çıkıyoruz çıkınca bir şehirdeyiz tahminimce yeryüzünde böyle bir şehir yok gayet temiz ve israfsız bir şehir binalar yapışık 1cm boşa harcanmamış şehirde yalnız yağmur yağiyor ve bir cami göruyorum, buyuk bir cami arkamdaki arkadasimdan biri burasi norveç veya Danimarka şehirlerine benziyor diyor bende o sırada namaz kılayım mı kılmayayım mı diye düşünüyorum neyse kıl diyorum o camii ayasofya idi ve ben namaz kıldim orada. Sonra ise uyandım.

Selam ve dua ile.

Not:Gönül dostum Allah senden razı olsun ama şu arkadaşın bu rüya ile ilgili yorumunu merak ettim.

Gönül sızım...
Rüyada cumhurbaşkanı görmek

erylmz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada cumhurbaşkanı görmek

Selamunaleykum kardesim. Bu gece rüyamda kendi memleketimize cumhurbaskanimiz geldigini görüyorum, ve kendisiyle fotoğraf cektiryordum. Acaba ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam Rüyaniz Hayr Olsun.

Rüyada cumhurbaşkanı ile fotoğraf çektirmek;
getirili atılım içinde bulunacağınakısmet ve sıkıntılardan kurtulmaya ve sağlam iradeye işarettir..
bazen de cumhurbaşkanı ve onun partisinin artık hatıralarda kalacağına alamettir..selametle

Recep Saim

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Fıkıh alimlerinden imam-ı ebu yusuf’un soyundan gelen bir büyüğümüz şöyle bir rüya görmüş. Geçenlerde cami sohbetlerimizde büyüklerimiz tarafından anlatıldı. Bu alim efendi, sayın cumhurbaşkanımızla bir hamamda zuhur ediyorlarmış. Temizlik imandan gelir ne de olsa. Laf lafı açıp terör ve vatan hainliğine gelmiş. Sayın cumhurbaşkanımız bu şer odaklarının ne kadar kötü olduğundan bahsederken, tellak gelip sayın cumhurbaşkanımızı keselemeye başlamış. O kadar sert keseliyormuş ki sayın cumhurbaşkanımızın derisi dökülmüş. Derinin altından kim çıksın dersiniz? Evet Fethullah gülen. Acaba burada imam-ı ebu yusuf tarafından verilmeye çalışılan bir mesaj mı var? Bu rüyayı yorumlar mısınız allah rızası için. Zira yanlış anlamalara sebep olabilir. Tüm anadolu bu rüya ile çalkalanıyor çünkü.

Kadirerva

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada cumhurbaskanini gordum

Selamun aleykum rüyamda cumhurbaskanini gördüm helikopter kullanıyordu ve çok güzel kullanıyordu güzel manevralar yapıyordu ben başka bir araçtan onu seyrediyordum ama çok yakın gibiydi yüzü net olarak görünüyordu tanıdınız için şimdiden teşekkürler ayrıca bu arada sık sık umreye gittiğimi görüyorum hatta iki haftada bir falan görüyorum bunun anlaminida yazarsanız sevinirim Allah cc emanet olun

Aylis

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı rüyamda gördüm. Kendisi benim amirimmiş, çalıştığım odaya geliyor ve ben kendisine yeniden memuriyete dönmek istediğimi söylüyorum. O da çeşitli bahaneler söyleyip olumsuz konuşuyor. Daha sonra oda da kanepe var. Kendisi kanepeye uzanıyor. Ona içecek ikram ediyorum. Rüyamın anlamı nedir?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhaba cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı rüyamda gördüm. Kendisi benim amirimmiş, çalıştığım odaya geliyor ve ben kendisine yeniden memuriyete dönmek istediğimi söylüyorum. O da çeşitli bahaneler söyleyip olumsuz konuşuyor. Daha sonra oda da kanepe var. Kendisi kanepeye uzanıyor. Ona içecek ikram ediyorum. Rüyamın anlamı nedir?
Terfiye, bol kazanca işarettir. Lakin, rüyanızda R.T.E sizin ile olumsuz konuştuysa işte bu hayırsızlık ola bilir.

Üst Alt