• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çorba görmek

mahmut

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Katılım
11 Şubat 2014
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
rüyada çorba görmek rüyada çorba içmek rüyada mercimek çorbası görmek

Selamün aleyküm. Ruyamda çorba gördüm, esnaf lokantasinda mercimek çorbası (sarı çorba) iciyorum, masada sadece ben varim. Corbayi icerken corbadan canli böcek çıktı gitti. Lokantaciya soyledim. Ben yine corba icmeye devam ediyorum. Derken bir kac tane daha canlı bocek çorba tabaginin disina doğru gitti. Lokantaciya soylendim beni bekletti ve masama gelince konuşurken tartismaya basladik. Masaya kardesim geldi. Uyandim. Bu görmüş olduğum rüyada çorba görmek ne anlama geliyor?
 

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Katılım
26 Temmuz 2011
Mesajlar
19,432
Tepkime puanı
185
rüyada çorba görmek rüyada çorba içmek rüyada mercimek çorbası görmek rüya tabiri

ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Bildiğiniz gibi bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile
rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte yorumlanmalidir..

Rüyada mercimek çorbası içmeyi görmek; Mercimek çorbası Ailenizin çoğalacagı, Çevre, Nişan, Düğün, Artma, anlamlarını simgeler.

Rüyada çorbadan böcek çıkması; iki şekilde yorumlanır.
Sevdiğiniz ,yediğiniz bir yemeği,bir insani Bir Yanlış ,bir çirkin harekettinden dolayi soğumak,kavga etmek ya iyi taraflari Sizi beslemesi, sizi tok ve mutlu etmesi... ?
ne var vücut biraz mikroba ,stresse de alışsın!!hayat hep mükemmel olacak diye kendinizi kandirmayin yoksa çorbasız ve Yalnız kalırsınız. .Hatasiz kul yoktur..Niyetine güvendiğiniz insanların yarattığı kırgınlıklar,Yanlışliklar düzelir ve düzeltilebilir..

ikincisi;insanin, benciliğine yorumlanir!!Ben merkezcil dünya görüşlerinin bir neticesidir. neticede zavallı böcek de o yemekten nasiplenmektedir.
Zalim insanoğlu,kendisinden küçük olanlara bağırır çağırır ve onu kimi zaman çatalının ucuylan kimi zamanda tüm yemeklen beraber bir tarafa fırlatır.
aslında o böcekleri severiz böcekleri ama iş gerçek hayata ,bizim menfaatlerimize , zaaflarimiza dokunmak olunca birden pis olur ve onlari hayatimizdan firlatiriz!!!
hakkınızda her şeyin hayırlısı selametle..
 
Üst Alt