• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada cin görmek

• Konuyu başlatan dilahanim
  • Başlangıç tarihi
D

dilahanim

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleykum dostlar,
Dun gece ruyamda ilk kez cin gordum. Olay ruyamda soyle oldu :
Ben evlatlik oldugumu dusunuyprmusum. Bir hanim bana benim durumumu bilen, beni bebekligimden beri taniyan baska bir hanim oldugunu soyleyip bana onun adresini verdi (adres ankaradaydi). Baska insanlar ise o kadinin tekin olmadigini, cinli oldugunu soylediler ve ben bu kadina gitmemeye karar verdim. Daha sonra bu adi gecen kadin bana musallat oldu, kendisi cinmis. Kisa boylu, yesil renkliydi , tam bir sureti ve sekli yoktu, titresiyordu ve insana hic benzemiyordu. Ben salavat getridim ama gitmedi, pesimden gelmeye devam etti. O pesimdeyken gercekten cok sikintili, kotu ve bunalmis hissettim, sonra ben daha cok salavat getirince pesimi birakti. Son salavatimda yok oldu ve buharlasti ve ben dayanilmaz bir mutluluk ve huzur hissettim. Sabah mutlu ve huzurlu uyandim. Gercekten acaba bana ruyamda musallat oldu mu? Yorum icin simdiden tesekkur ederim.

duygu
25
Almanya, koln
ogrenci

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
BİSMİLLAHİRAHMANİRRAHİM

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd.
Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd.
Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Aleykum selam Hosgeldiniz kardesim..
Cin görmek:dünya işi ve gururu için hilekariki yüzlü kimseler ile yorumlanır..
Bir kimsenin rüyasında cin görmesi; o kimsenin tehlikeli birtakım maceralara atılacağına dolayısıyla maddeten ve manen çökeceğine delalettir..
Lakin Hamd olsun siz cokca selavaati serif okuyunca pesinizi birakmis..kurtulusa erenlerden olmussunuz...
Arkadas cevrenize dikkat edin kardesim..
yatmadan once temiz abdestli olarak her gece
E'ûzü Besmele ile Fâtiha Felak nas Âyetelkürsî okumayi da ihmal etmeyin..

Cinlerin metafizik alemden sehadet yani görünen, fiziki aleme geçisinde çesitli sebepler vardir.
Ya bizim alemimizde manyetik bir hadise vuku bulur, ya iki alem arasinda bir menfez, koridor meydana gelir ya da medyum özelligine sahip bir kisi,
bilerek veya bilmeyerek bünyesi geregi buna vesile olur. Yoksa hiçbir cin kendi aleminin hudutlari disina kendi iradesiyle çikamaz.

Ayni dünyada olmamiza ragmen boyut farkliligi bir hakikattir. Cinler, canlari istedigi zaman metafizik alemden, fizik aleme geçemezler.

Cinler, kendi alemlerinden, sehadet alemine geçtigi zaman, rastgele kisilere musallat olamiyor, herkese tesir edemiyor.
Ancak, dogustan medyumluk özelligi olan insanlarla muhatap olabilir veya bünyesinde bir menfez, bir açik, bir rahatsizlik bulunan kisilere musallat olurlar.
Bu kisiler de genellikle içine kapanik, korkak, çekingen, psikolojik olarak dengesiz, sizofreni ve beyin yönünden bir rahatsizligi olan kisilerdir..
Siz de benim gibi Gurbetcisiniz yani o zaman size ufak bir SIR vereyim mi?
Hani monster, canavarlar,cin yok bilmem gorulmez varliklardan korkariz ya..
aslinda biz korktugumuz icin bazen onlari kendi ic dunyamizda hayal edip ve halüsinasyon görmeye baslariz..
Yani bu tur seylerden korunabilmek icin icimizdeki korkulari yenip her seye gucu, kuvvet ve kudretti kadir olan Allah a siginmaliyiz..
aksi takdirde korkak, vesveseli, supheli, zayif insan oldukca biz daha cook bu tur kabuslar ile kendi kendimizi korkuturuz..
canavarlar bizim icimizde bizim kendi korku ve nefsimiz ile yasadigimiz varliklardir...
Bu Tur ruyalari goren kardeslerimiz genellikle bir stress, kararsizlik, caresizlik, buhran donemi yasiyanlardir..
Selamet ile Hayra Kalin.. Koln sehrine cok kez geldim Turk mahaleleri vardir.
icinizi, disinizi, kalbinizi, vicdaninizi ruhunuzu TEMIZ TUTUN...

K

konu sahibi

Kayıtsız
Misafir
Allah razi olsun yorumunuz icimi rahatlatti, Allah kardeslerimize gurbet yuzu gostermesin.
Ben buraya okumak icin geldim, okulum bitince ulkeme hizmet etmek icin Turkiyeye geri donecegim. Buraya gelmeden once bayagi dertlerim oldu ve onlarin sonucunda istemeden Allah a baskaldirdim, imanimin azaldigi zamanlar oldu. Simdi Allah a sukur yine saglam imanliyim ama tekrar Allah a isyan etmekten cok korkuyorum. Bir de ne yazik ki turkiyedeyken falciya gitmek gibi bir aliskanlik edinmistim, acaba o yuzden mi bana musallat olmak istediler dedim ve baktirdigim fallar icin gercekten pisman oldum. Benim de sezgilerim kuvvetlidir ve baktirdigim fallarin bazilari cikti. Sabredemeyip , Allah versin diye dua edip tevekkul edemeyip falcilara basvurdugum icin cok pismanim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Cumlemizden kardesim.. aslinda boyle oldugunu anlamistim..
cunku Cinler sadece zayif iradeli, korkak, sek, suphe vesvese ,ve dermani Allah tan baska yerlerde arar iken ruhunda acik KAPI bir iman boslugu birakanlara musalat olabilirler..
Cinler kopek gibidir onlardan korktugunu hissetikleri An saldirabilirler..
korkmiyacaksin.. Seni ve butun Cinler alemini de Yaradan Allah cc a siginacaksin...
Bunun baska kurtlusu yok...
Gelecegi sadece Allah cc. bilir...Falcilar sadece atip, tutarlar, uydururlar...
Tavsiye ettiği şeyler yapıldığında insanlar fayda göreceğine inanırsa psikolojik bir rahatlama hissediyor ve bu rahatlığı da bunu tavsiye eden kimseye malediyor...bu bir sirk tir..devada carede sifa da anca Allah cc. dandir...
Sıkıntılı anlarımızda tövbe istiğfar etmeli ruyanizdaki gibi salevat getirilmeli Böyle yaparsak biizniAllah Teala SIKINTILARIMIZ da gecer ins.

Dua ilaç gibidir. Allahü teâlâ dilerse tesir eder. Yani tesirini Allahü teâlânın verdiğine inanmalıdır!
Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Dert-bela gelince Hazret-i Yunus’un duasını okusun! Allahü teâlâ onu muhakkak kurtarır. Dua şudur: Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke inni küntü minez-zâlimin.
Büyü çözmek için büyücüye,Falciya gitmek caiz değildir. Bu konuda okunması gereken sure ve dualar var..Allah`a siginmak var..Hamd olsun..

Meşhur ata sözümüzdür. Denize düşen yılana sarılır denmiştir. Biz de bazen öyle oluyoruz galiba. Çaresini bulamadığımız teşhisini koyamadığımız sıkıntılarımızda çareyi büyüde sihirde görüyor; hemen hükmünü veriyoruz.
– Büyü yaptılar geçimimizi bozup huzurumuzu yok ettiler. Ya da kısmetimizi kapatıp olan işimizi olmaz hale getirdiler. – Öyle ise çare nedir?
– Çare; büyücülere sihircilere falcılara gitmektir…
Maşaallah büyü bozucular sihir çözücüler de düzinelerle.
Yeter ki sen paradan haber ver…
kisi rahatsızlık unsuru olarak gördükleri hallerini kendi iradeleriyle düzeltmeye yönelseler ortalıkta ne büyüye ihtiyaç kalırdi..
Ama nefsi böyle bir özeleştiriye talip olmuyor. Kendi kusur ve hatalarını düşünmeye de fırsat vermiyor. En kolay yolu gösteriyor.
– Büyü yapmışlar sihirde bulunmuşlar.
Bundan sonra yatakta muska aramalar kapıda çaput bulmalar alıp yürüyecek; evhamlar vesveseler masum konu komşulardan şüphelenmeler meydan alacaktır. Çık çıkabilirsen işin içinden.
oysa suizan Haramdir..

Hayır hayır boşuna suçlamayın konu komşunuzu yakınlarınızı ve dostlarınızı. var.Büyü falan yok kendi ihmal ve kusurlarımız

"O’nun (insanın) önünden ve arkasından izleyenleri vardır, onu Allah’ın emriyle gözetip-korumaktadırlar.
Gerçekten Allah, kendi nefis (öz)lerinde olanı değiştirip bozuncaya kadar, bir toplulukta olanı değiştirip-bozmaz. Allah bir topluluğa kötülük istedi mi,
artık onu geri çevirmeye hiçbir (biçimde imkan) yoktur; onlar için O’ndan başka bir veli yoktur."
RA’D SURESİ/11 ayet

Üst Alt