• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çiğ et görmek

Kunfeyekun

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kırmızı çiğ et görmek, rüyada çiğet görmek, rüyada çiğ et yemek ne anlama gelir?
Selamun aleyküm, ben 26 yaşında üniversite mezunu bir bayanım. Bu aralar çok sıkıntılı bir dönem yaşıyorum. Sebebi ise benim kendime uygun olduğunu düşündüğüm bir beyle 1 yıla yakın bir süredir görüşmemize rağmen babamın onun mesleğini öne sürerek kesinlikle onu kabul etmemesi. Ben doktorum, o ise komiser.

Babam çok inatçı ve sert mizaçlıdır. Konuyu abim ve annem açtılar ama onun sert üslubu nedeniyle onlar başta benim yanımdayken artık değiller. Bu işin olmayacağını ve çok üstelememi, unutmaya çalışmazsam benim üzüleceğimi söylüyorlar. Ben de babamla bu konuda bi kez tartıştım. Kesin kararımdır konu kapandı benim için dedi. Neyse bu arada size gördüğüm bir rüyayı anlatacağım. O gece rüyamda müstakbel kayınvalidem bize bir kutu gönderiyordu, içinden sarma, dolma gibi yemeklerin yanında bir de pirzolalık çiğ kırmızı et vardı.

O gecenin sabahında çok korkulu ve kötü bir hisle uyandım, çünkü babamı ikna etmek için bi kaç adam göndereceklerdi. Babamı telefonla da arayan oluyordu bu konu ile ilgili, ama babam tersliyordu. Bana bi daha beni bu konuyla alakalı rahatsız ederse biri sen bilirsin demişti. O gün uyanınca korktuğum için dedim ki kimse gelmesin aramasın. O gün gelmedi kimse, bu rüyayı tabir edebilirseniz çok sevinirim. Hala ayrılmadık, ayrılmak istemiyoruz bu nedenden dolayı. Bize hayır duası edin ne olur. Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada çiğ et görmek;
Çiğ Et rüyaları makbul rüyalar değildir, genellikle sıkıntı, hastalık, sorun, gıybet,hamlık. dedikodu laf taşıma ,haram, kumar üzüntü olarak yorumlanır.
İnsanoğlu çiğ süt emmiş demek ki her birimizde çiğ süt emmişiz...

Rüyada sarma,dolma görmek;
iki farkli yorumu vardir;
-Ani bir haber anlamına gelir. Bu haber temiz ve hayırlıdır
rüya sahibine şans getirecek ve mutluluk ile sonlanacak bir işe başlamasına yorumlanir..
- Dolduruşa gelmekten oluşan kavga,her tartışma yenilik ve değişikliklere gebedir..

Lâ Havle ve Lâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyul Azîym...
hakkınızda hayırlısı olsun inşallah hayırlı olan neyse onu versin ve sizde sadece bunun için dua edin çünkü ,neyin hayır neyin şer olduğunu Allah bilir.
Rabbim gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eylesin

Allah cc. Yar ve yardimciniz olsun..ama sakın sizde şeytana uymayın!! nasil mi isyan ederek...Kaderi sorgulamaya kalkmayin!!
Şu anda bir imtihan içindesiniz bu dönemdeki davranışlarınız sizin adınıza büyük bir kazanç veya tam tersi bir kayıp olabilir o nedenle çok dikkatli hareket edin

Herşeyin bir sebebi hikmetti vardir..bazen bize "şer "gibi görünsede,her işte bir "hayır" vardır..
Bizim şer sandıklarımızda hayır, Hayır sandıklarımızda şer olabilir.

Künfeyekün, yasin son ayetlerde geçen, "O ol der ve oluverir" anlamında..Biz çok istesek de Allah istemedikçe bu evlilik olamaz...
O cc. Ol der ve olur! Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. babanin dilli tutulur..Azametinin tescilidir, satırlar kırılır, dökülür,

Mevlâ görelim neyler.Neylerse güzel eyler.
Sen Hakk'a tevekkül kıl. Sabreyle ve râzı ol. Mevlâ görelim neyler.Neylerse güzel eyler..selametle..

Kunfeyekun

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada çiğ et yemek...
Allah razı olsun cevabınız için. Bu aralar öyle değişken duygu ve düşünceler içinde oluyorum ki. Bazen hakkımda hayırlı değildir belki diyip teskin oluyorum, bazen de babamın sadece dünyalık bir özelliği nedeniyle bu insanları terslemesine çok ama çok kızıyor, onun babam olmakla hep doğru yapacak diye bi şey olmadığını düşünüyorum ve kendi düşüncelerimle ve doğrularımla hareket etmem gerektiğini düşünüyorum.

Onu çok ama çok seviyorum, inanıyorum, güveniyorum.Beni bu dünya için de,ahiret için de yanımda olacağına itimat ediyorum. Ama babam çok eksik bazı konularda. Çok katı,duygu nedir bilmiyor. Bazen evi işimi her şeyi bırakıp gitmek istiyorum. Ama yapamıyorum. Bu ara sadece Rabbim'e yöneliyorum gönlümdekini hakkıma hayırlı kıl ve lütfunla nasip et diye. Zor zor her adımımız imtihan. Dua ve öğütlerinizi eksik etmeyin bu kardeşinizden.

M

Misafir Nesrin

Kayıtsız
Misafir
Rüyada cig et görmek, rüyada ciğ et yemek

Rüyada çiğ et görmek, rüyada çiğ et yemek ne anlama gelir? İnsallah yardimci olursunuz, biliyorum her rüya yorumlanmaz ama bu rüya beni cok etkiledi o yüzden yorumlanmasini istiyorum.
Rüyamda esim bana cig et veriyor yani kirmizi taze ördek eti heralde, eve götür diyor, bende yolda bi tanidigin evinde mangala koyup pisirmek istiyorum ama olmuyor yani tuz yok, bicak yok. Ben de biraz cig etten yedim ve sonra eve götürdüm, evde annem ve teyzem beni karsiladi. Bu nedemek oluyor ki, bilen var mi?

Üst Alt