• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çelenk görmek

B

Bahar şen

Kayıtsız
Misafir
Hayırlı günler. Rüyada çelenk görmek ne demek acaba? Rüyamda adıma düzenlenmiş üzerinde ismim ve bir kaç cümleler olan 3 tane çelenk gördüm. Bir kişi onları taşımak için insanları sıraya koyuyordu. Bir de rüyamda ikinci defa beşik gördüm ilk gördüğümde içi doluydu ama bu seferkinin içi boştu ve çok dağınıktı. Yatağı içinde değildi. Ama ben önceden orda Bir çocuğun yattığını biliyordum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler. Rüyada çelenk görmek ne demek acaba? Rüyamda adıma düzenlenmiş üzerinde ismim ve bir kaç cümleler olan 3 tane çelenk gördüm. Bir kişi onları taşımak için insanları sıraya koyuyordu. Bir de rüyamda ikinci defa beşik gördüm ilk gördüğümde içi doluydu ama bu seferkinin içi boştu ve çok dağınıktı. Yatağı içinde değildi. Ama ben önceden orda Bir çocuğun yattığını biliyordum.
Hayırlı günler. Rüyada çelenk görmek;
Batıl İnanç, Hurafe, Fal, vesvese, takıntı gibi seylerden uzak durun .
.
HİÇBİR ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR YA DA OLDUĞU GİBİ GÖRÜNMEYEBİLİR!

Güçlü görünen güçsüz, mutlu görünen mutsuz olabilir, Unutmuş gibi görünen, her gece uykuya hatırlayarak dalıyordur belki.
Çok iyiyim diyende, iyi değilim diyende rol yapıyor olabilir. ACELE KARAR VERMEYIN..
Bu dünyada “hiçbir şey göründüğü hatta yaşandığı gibi değil, her şey hatırlandığı gibidir !"selametle..

Üst Alt