• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çanta hediye edildiğini görmek

elifce626

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleykum, rüyada çanta hediye edildiğini görmek ne demektir?
Rüyamda şuan lohusa olan kuzenime bir şey lazım oluyordu ve bende onu uğraşıp yapıyordum, o da bana ilk önce sarı diye hatırlıyorum ama sonra pembe diye hatırladığım bir çanta hediye ediyordu. Hediye edilen çanta çok güzel bir çantaydı ve ben çok seviniyordum. Daha sonra mahallemizin imamını görüyorum sanırım evlenecekmiş ama gelin çiçeğini bulamıyormuş, ben de ona evde olan düğün davetiyeleriyle gelin çiçeği yapayım da vereyim diye uğraşıyorum, olmayınca da evde olan buket çiçeğini hatırlayıp onu parkta imama veriyorum. Daha sonra eve geliyorum odamda otururken bir tane arkadaşım geliyormuş bende üstüm şuan dağınık giyinip geleyim diyorum ama giyinemeden içerden anneannem ve annem ellerinde pastayla bana kutlama için giriyorlar mum üflemem için beklerken sanırım uyanıyorum. Gerisini hatırlamıyorum ama yorumunuzu çok merak ediyorum hayırdır inşallah?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamunaleykum, rüyada çanta hediye edildiğini görmek ne demektir?
Rüyamda şuan lohusa olan kuzenime bir şey lazım oluyordu ve bende onu uğraşıp yapıyordum, o da bana ilk önce sarı diye hatırlıyorum ama sonra pembe diye hatırladığım bir çanta hediye ediyordu. Hediye edilen çanta çok güzel bir çantaydı ve ben çok seviniyordum. Daha sonra mahallemizin imamını görüyorum sanırım evlenecekmiş ama gelin çiçeğini bulamıyormuş, ben de ona evde olan düğün davetiyeleriyle gelin çiçeği yapayım da vereyim diye uğraşıyorum, olmayınca da evde olan buket çiçeğini hatırlayıp onu parkta imama veriyorum. Daha sonra eve geliyorum odamda otururken bir tane arkadaşım geliyormuş bende üstüm şuan dağınık giyinip geleyim diyorum ama giyinemeden içerden anneannem ve annem ellerinde pastayla bana kutlama için giriyorlar mum üflemem için beklerken sanırım uyanıyorum. Gerisini hatırlamıyorum ama yorumunuzu çok merak ediyorum hayırdır inşallah?
Birisi ile kus isen, kus olduğun kimse ile barışacaksın. Şımaracaksın, Gunah etmeye başlayacaksın. Gunahkar bir kula dönuşeceksin kardeşim. Hastalığa tutulacaksın veya hastasın. Hastalığın ne ise inşaallah şifa bulacaksın. Ve Rabbin bu lutfu için Tövbe edeceksin inşallah. Daha çok Rabbin lutufları ile karşılaşacaksın. Dunya malına sahip olacaksın. Yalnız sonra (belki) iflas edecek, ve maddi imkanın olmadığı için her işte çalışacaksın. Belkide 24 saatin 20 sini çalışmak ile geçireceksin. Yalnız bu çabaların boşa çıkmayacak, işlerinde yeniden kazanç elde edeceksin. Yaptığın bu iş uzerinde profesyonelleşeceksin.
Kısacası, Ruyan Hayırdır Kardeşim.

Üst Alt