• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada camide abdest almak

derinnur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
hayırlı günler diliyorum,arefeniz mübarek olsun.Ben 4,5 aylık hamileyim,Rabbim'e şükürler olsun namazlarımı aksatmadan kılmaya özen gösteririm.(Allah kabul etsin inşallah) Rüyamda bir camideyim ezan okunuyor,namaza (yani cemaate)yetişememekten dolayı endişelenip lavaboya abdest almaya giriyorum. İçeride yerde kocaman bir bıçak görüyorum.Abdest almaya başlarken içeri bir kadın giriyor.Neden bilmiyorum ama korkuyorum.Abdestimi tamamlayıp çıkarken benimde elimde bir bıçak olduğunu farkediyorum,ama yerdeki bıçak değil. Yorumunuz için Allah razı olsun.

İstanbul'dan Özlem Yılmaz,ev hanımı,evli,bayan,yaş 34

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
islamiruya.jpg

Sizede Hayirli gunler kardesim Hosgeldiniz Allah RAZI olsun sizin de..
Huzuru arıyorum... Biliyorum ne yerde ne de gökte... Aslında huzur belki de benim içimde... Ihmal ettiğin bazi gorevlerde ama halen gec kalmis degilsiniz...
vicdanin...yureginin bir köşesinde..

Ben sahsen Mutlu insan gormedim Huzurlu insanları tanıdım...
Onların insanlık halleri gözlerimin önünden ..sözleri aklımda ..hatiralari gönlumden hiic gitmedi..
Hakkin Huzurunda akli, kalbi vicdani, insanligi ile Huzur bulanlarda...
Mutluluk hem çok yakın hem çok uzak...tir Sana..
Tamamen bize bağlı....Mutluluk dışımızda değil içimizde...
mutlulugu dis dunyanda degil ic Aleminde anca bulabilirsin diye.. kulagima samimiyet ile fisildiyordu..
mutluluk arayışında olan insan..
İnsan ne aradığını bilmezse aradığını nerede bulacağını da bilemez...

Hayirdir insallah diyelim Rabbim Hayra cevirsin...
Rüyada Abdest almak;genellikle ferahlamaya işaret eder vede bazen de rüyada abdest almak ileri gelen kimselerin yanında ihtiyaçlarının karşılanmasına..
Abdest üzerine abdest almak nurdur" hadisine binaen o kimsenin gönlünün aydinligina isaret eder.
Rüyada abdest almak Allah (c.c) tarafindan nail olunacak himayeye ve hidayette isaret eder.yorumlanır.Allahu Alem..

Rüyada bıçak görmek kavganın ,keskin dillin ve KIRMA kirilmanin endise ve korkunun habercisidir..işaretidir...
ne olursa olsun kavga ve sevgide de adaletli ve olculu olun kardesim..
Rüyada korku emniyet ve imanla tabir olunur...
Kardesim her ülfet külfeti doğurdugunu da unutmayin
her rahmet de zahmet ile gelir..
Her İnsan SorumLudur..
SorumLuluğunu BiLmeyen SORUNLUDUR...
temkin Ya Hu...
SIZ HER HALUKARDE TEMKINI ve SABRI ELDEN BIRAKMAYIN...
selamet ile Hayra kalin...

Üst Alt