• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çalıştığını görmek

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
es selamun aleykum verahmeturullahi
gönül hanım ablam. günaydın
Ben rüyamda ekstra çalışmak için bir otele gidiyorum, dışarıda olan olaylardan dolayı,polisler falan geliyor. İşletme sahibi de ben ve benle beraber 5-6 kişiyi otelin içine girin dışarda durmayın diyor. Kimlik kontrolu yapılıyor. Sizlere ssk (sigorta) yapmadığımız için ceza alırım diyor, bizler otelin en üst katına çıkıyoruz.

Bir de abla, rahmetli amcamın eşi zeynep anam vefat ediyor. Cenazeyi tam 7 gün sonra defnediyoruz. Fakat cenaze beklerken diğer bizler normal hayatı sürdürüyoruz. 7 gün sonra defnedeceğimiz zaman üzerinde siyah, alaca renkli elbiseleri var. Burnun dan falan burnundan buharlar çıkıyor. o elbiseleri ile beraber gömelim diyolar. İnsanlar Ceset baya kokmuş hemen gömelim diyorlar.
Allah (c.c.) razı olsun abla...
bursa,şeref,29,evli,turizm

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
bemele.gif

Ve aleykum selam kardesim..
Hayirdir insallah...her seyinizde Terkip ,Tedbir ve Temkin ya Hu...
her seyi Kanuni ve usulune gore Hak ve hukuk uzre yapmaya gayret edin..
BILDIGIN AZ DA OLSA, BILMEDIGINI SÖYLEYEREK SÖZÜNÜ UZATMAKTAN CEKIN...

"amcamın eşi zeynep anam vefat ediyor" gercekten de mi rahmetli onu anliyamadim..ve O bolum biraz ozel..sadece o insana tabir edebilirim...
"Suçlulara, niye ateştesiniz denilince, “Namaz kılmazdık” derler.[Müddessir 41-43]

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
gönül hanım

es selamun aleykum verahmeturullahi
gönül hanım zeynep anam yaşıyor.
olaylara seyirci iken,kimlik kontrolü sırasında yukarı çıkarıldık.
Allah (c.c.) razı olsun.
selametle kalın.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykum selam..simdi anladim.. iyiki "olaylara seyirci ikenkimlik kontrolü sırasında yukarı çıkarıldık"" asagiya indirilmediniz..

Gecen Hafta Koruyuculugunu yaptigim seker hastasi 6 yasindaki oglumun camiye goturdugumde ogretmenlerin ilgisizligi yuzunden az daha seker komasina giriyordu..
Komaya girse idi hayatti tehlike olabilirdi..
Gecen hafta bu olay beni cook uzmustu..
bu Sabah tekrar kendi oglusumu ve onu camiye goturdugumde islami okulun muduresi ve ogretmenlerini cocuk koruma servisinde calisan bir eleman olarak gormek istedigimi belirtigimde hepsi korkudan aninda toplandi..
onlara dedigim bundan boyle tek bir cocugun Hakkina girildigini, veya ilgisizlik, sevgisizlik, insanlik disi bir hareket,ortam ,davranis gorursem..musliman kardesim demem hakkinizda sorusturma acilmasi icin Çocuk hakları kurumuna basvururum..
zaten hakkinizda sorusturma acilirsa mesleginize son verilir..
onlar dediler aman kardesim bunu nasil yaparsiniz..
_evet yaparim sizin anliyacaginiz tek Dil bu olduguna inandirdiniz beni..
Sorumlu oldugum cocuklarimin,yetimlerimin HAKKINI alabilmek icin yapamiyacagim sey yoktur dedim.onlari ilk once onlari insan ,musliman kardesim olarak uyardim..
ve ayni hatta tekrarlanirsa ceza ve sorusturmaya gider bu is.. ayni sizin ruyaniz gibi.. kardesiim isinizin HAKKINI verin...
yoksa O HAKKINA girdigimiz Hak bizden davaci olur ve ayaklarimiza dolanip dunya ve Ahirettimizi mahv eder...

dedigim gibi Ruyanin o bolumunu sadece zeynep kardesime yazabilirim Selamet ile Hayra kalin...

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
es selamun aleykum abla.
rüyayı ben gördüm.zeynep anam.rahmetli amcamın eşi. memlekette köyde yaşıyor.
bunu hatırlatmak istedim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykum Selam kardesim guzel Hatirlatmaniz icin tessekurler.. ama Ben Bunun sizin ruyaniz oldugunun farkindayim..
ama baskasi hakkindaki bir ruya onun izni ve haberi olmadan yorumlarsam vicdanen huzursuz olmaktayim kardesim..
Allah ile Kul arasinda olani sadece Rabbim bilir..

"Hani Allah sana onları uykunda az gösteriyordu. Eğer sana onları çok gösterseydi elbette gevşerdiniz ve o iş hakkında birbirinizle çekişirdiniz.
Fakat Allah (sizi bunlardan) kurtardı. Çünkü O, göğüslerin özünü (kalplerde olanı) hakkıyla bilendir."
ENFÂL - 43

Üst Alt