• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada büyük abdestini yapmak

nazlı02

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm, rüyada büyük abdestini yapmak ne demektir? rüyamda yatakdayım eşim üstümü çıkarırken bakıyor altına büyük abdestini yapmışsın diyor. Sonra bakıyorum arkam dönük uykudan kalkmışım aman altıma kaçırmışım uyurken.
Diyorum eşime aynende oğlum gibi yapmışım su gibi diyorum, bişimi dokundu onada banada diyorum, kalkıyorum banyoya gidiyorum üstümü çıkarıyorum
çıkarırken büyük abdestim yere düşüyor katı şekilde elimle alıyorum iki parça düşmüş alırken eşimle göz göze geliyorum aman tiksinirmi derken o geri dönüyor telefonla uğraşıyor iyi birşey demedi diyorum. Sonra temizleniyorum elime aldığımı da atıyorum öylece uyandım yorumlarsanız sevinirim allah rizası için şimdiden tşk ederim hakkınızı helal edin.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz kardesim..
Rüyada insan dışkısı görmek, büyük abdestini yapmak sık görülen bir rüya çeşididir. Genellikle insanın günlük hayatında sıkıntılı stresli olduğu dönemlerde çok sık görülür ve evrensel bir rüyadır.

Rüyada insan dışkısı görmek çok iyi bir rüyadır gecici bir SIKINTI dan sonra bolluk rahatlama sağlıklı olma demektir..
ilk once kendinize ve sagliginiza, guzeliginize bakin.. stress, gerginlik esler arasinda sogukluk yaratabilir...
Kendinizi severseniz varlığınızla barışık yaşarsınız. Eşinize karsi Saygi, hurmet, duyarsaniz
mutluluğu içerisinde muhteşem ilişkiler geliştirir, sever ve sevilirsiniz..
Hayirli gunler...

nazlı02

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
tşk ederim gönül sızım abla allah razı olsun helal edin hakkınızı bu arada ben hamileyken size çok yazardım annemde rahatsızdı hani hatırlarmısınız bilmem neyin olursa haber ver demiştiniz oğlum oldu demiştim sonrada çok giremedim açıkcası fırsatım olmadı oğluşum iyi çok şükür annemde sizin dualarınızlada daha iyi çok şükür rabbim dahada iyi ediccek inş hayırlı günler dilerim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ohh Selamun Aleykum Hosgeldiniz.. evet Sizi cook iyi hatirliyorum...
ama Bu Nazlinin Siz oldugunu bilmeden bu yorumu yapmistim..
Oglunuz ve annenizde iyi olduguna cook sevindim..artik vakit buldukca
forumda gorusursek sevinirim annenize selamlar Hayirli gece ve Cumalar kardesim..
Bak Size yazdigim ilk yorumu ekliyorum...

"Selamun aleykum..Hos geldiniz Nazli ..Nur kardesim.
ruyanizi Hayra yoralim ins. Hayr cikar..
İnsanın içinde yaşadığı olaylardan icinde bulundugunuz durumdan da etkilenmis olabilirsiniz..
Sizde biraz da hamileligin son gunlerinde verdigidegisim hassasiyet ve tedirginliginin de olmasi tabiki cok dogaldir!
Bir kimsenin rüyasında annesini görmesi; değişik şekillerde yorumlanır. Şöyle ki:annenizi gordugunuz sekil ve semale gore de yorumu da farkli yorumlanir..

Annenizin doguma yetisip yetismemesi Allah-in elinde ve yetisip yetismemesi acaba hangisi daha hayirli bunu Rabbim bilir...
Siz sadece Sizin ve Anneniz icin en hayirlisi icin dua edin..kardesim..
İbn-i Sîrîn: Kaşlarınızın düzgün ve eksiksiz olduğunu görmek; süsünüzün eksiksiz olacağına…
Kaşlarınızın döküldüğünü görmek; bunun aksine tabir edilir...ama tedavi sirasinda süs ve ziynetini kaybetsede ins. tedavi sonrasinda tekrar eski guzelik ve nimetini ermesi icin cokca dua edelim kardesim..

hersey gecici her sey imtihan oldugunu unutmiyalim..Denge sistemimizi sağlayan beş temel organa ihtiyacımız vardır.
başının arkasında bır şişlik olmasi anneniz Sinir sistemi merkezindeki rahatsizligi oldugu seklinde yorumlanir..
hani Semazenler dönerken başlarına vertikal ekseni dik bir pozisyon vererek horizontal (yatay) düzey seklinde tutmasi gerektigini isarettir!
Dogumda anneniz mi esiniz mi olacagi hakkinizda en Hayirlisi diyelim...
yani ikisi bir arada olamiyacak sanki...Allahu Alem..yani ya esiniz yada anneniz olacak sadece
Allah-in izni ve kudretti ile her sey en Hayirli bicimde sonuclanacaktir..
hamileliginizin son gunlerinde endiseden oturu boyle ruya gormus olabilirsiniz..
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun nazli nur kardesim..."

Cavidan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada büyük abdest yapmak.

selamünaleyküm
rüyamda ablamla beraber tanımadığım insanların olduğu bir yerdeyim.genç bir kız var .onunla sohbet ediyoruz. benim altımda pijamaya benzer kıyafet var. sohbet esnasında oturduğum yerde büyük abdestimi yapıyorum.bunu fark ediyorum ve yapmaya devam ediyorum. kimse fark etmesin diye kalkıp üzerimi değiştirmek için temiz çamaşır alıyorum.çamaşırı giymeden uyandım. Hayırlı günler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm Selam Gönül Dostum..
Hayirdir insallah..
Rüyada insan dışkısı görmek sık görülen bir rüya çeşididir. Genellikle insanın günlük hayatında sıkıntılı stresli olduğu dönemlerde çok sık görülür ve evrensel bir rüyadır.
rüyada büyük abdest yapmak :çok iyi bir rüyadır gecici bir SIKINTI dan sonra bolluk rahatlama sağlıklı olma demektir..

Rüyada büyük abdestini çamaşırına yaptığını görmek;
hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz yönleri vesvese, evham veya kişileri ortadan kaldırmak anlamına gelir.
Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan ,eski sıkıntılardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir.

Büyük abdestinin çamaşırınıza bulaşması ise ve siz
"kimse fark etmesin diye kalkıp üzerimi değiştirmek için temiz çamaşır alıyorum "
SAĞLIK'TA, VARLIK'TA ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ, ÇARE, SİZSİNİZ!!
Eğer eksi taraf baskın ise, artık bir şeyleri değiştirmeniz, değişmeniz gerekli...

Allahım! Değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için bana cesaret, Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmem için sabır,
Her ikisini birbirinden ayırt etmek için akıl,fikir ver..ve şu İnatçılığiımdan kurtulayim..amin...sırıtık.:,

İnatçı bir adam fikirleri tutmaz, fikirler onu tutar...ve esir eder kendine..xxzzl..
selametle..

Cavidan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allahım! Değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için bana cesaret, Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmem için sabır,
Her ikisini birbirinden ayırt etmek için akıl,fikir ver...amin...
beni anlatan bir dua oldu.yorumunuz için teşekkürler.

Murat2343

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada büyük abdest yapmak

SELAMIN ALEYKÜM
Öncelikle böyle kutsal bir amaca hizmet ettiğiniz için hepinizden ALLAH C.C razı olsun.
Rüyamda bir araçla seyahatediyoruz.şöför arkadaşım ön koltukta biri daha var. Ben arkadasım, arka üçlüde dolu. Araç hareket halinde öndekiler konuşuyor. O sırada istemsizce büyük abdest yapıyorum oturduğum yerden, pantolonun ortası delinmiş geldiğini hissediyorum ancak pantolon kapalı diye sakinim. Sonra büyük abdesti elimle itiyorum geri gidiyor katı olduğu için tuvaletim geldi diyorum acil bir yer bulun diyorum.Tamam diyor şöför, arkadaşım uyanıyorum sonra. Not:Namazlarımı 5 vakit kılmaya dikkat eden birisiyim.2 sabah sabah namazına kalkamıyorum biryerde misafirim, geç yattığım için.Yorum için şimdiden ALLAH C.C sizlerden razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun Allah cc. Cümlemizden razı olsun.
Rüyada büyük abdest yapmak;
günlük yaşamdaki istemediğiniz yada işe yaramayan bazı yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir

Rüyada büyük abdestini çamaşırına yaptığını görmek;
hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz yönleri vesvese, evham veya kişileri ortadan kaldırmak ,temizlenmek, arinmak gerekir anlamına gelir.

Büyük abdestinin çamaşırınıza bulaşması ise;
SAĞLIK'TA, VARLIK'TA ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ, ÇARE, SİZSİNİZ!! kendimizi değiştirmedikçe Allah azza ve Celal İçinde bulunduğunuz şartlar,imkan ve durumlari da değiştirmez...
Her şey seninle başlar...Sorun da Sen çare de SEN..çaresizsen çare de sensin!
Eğer eksi taraf baskın ise, artık bir şeyleri değiştirmeniz, değişmeniz gerekli...Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir.

Her ikisini birbirinden ayırt etmek için akıl,fikir ver..
Allah; dinini düzelten kişinin dünyasını da düzeltir. Hz. Ali r.a.

Bir Ayet bir Yorum

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Tuvaletini yapmak

Selamun Aleyküm Gönül Dostum ! Hayırlar her daim seni bulsun...İnsallah.

Gönül dostum rüyamda lavaboya gittim ve afedersiniz büyük abdestimi yaptım bayagı yaptım yalnız ve çok rahatladım.Elimi yıkadım ve çıktım.

Okyanus Ötesine Selam ve dualarım ile...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam, Gönül Dostum ! Hayırlar her daim bizleri bulsun İnsallah.Rüyaniz hayr olsun.
Rüyada büyük abdest yapmak;
Genellikle insanın günlük hayatında sıkıntılı stresli olduğu dönemlerde çok sık görülür ve evrensel bir rüyadır.
Hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz ,fazlalık yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir. Yeni bir başlangıç, eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir.
SIKINTI dan sonra bolluk rahatlama sağlıklı olma demektir..
rüyayı gören kişinin, iş ,aile, okul ve sosyal hayatında, kendisi için gereksiz ve bir işe yaramayan şeyleri, örneğin; kendisini sömürmeye çalışan bir insanı yada vaktini oyun,gibi yerlerde harcanan zamani hayatından çıkaracağına alamet edilir

Rüyanız gerçek hayatınızda alacağınız bir haber ya da yapacağınız bir yolculuk yada eylem, karar sonrasında üzerinizdeki kimi yüklerden kurtulacağınızı, rahatlayacağınızı simgelemektedir..
DAHA HIZLI YOL ALMAK İÇİN FAZLALIKLARI ATIN .selametle..

Kadirerva

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada büyük tuvaletini yapmak

Selamun aleyküm hayırlı bayramlar.
Ben tam arefe gecesi bir rüya gördüm rüyamda kuzenimin evine gitmiştim ailecek oturuken inceden bir gaz çıkarttım sonra tuvaletim geldi tuvalete gittiğimde bir baktım bastığım yerler hep pislenmiş. iç çamaşırına bir baktım büyük tuvaletimi yapmışım arkama baktığıma yürüdüğüm yerler ve ayaklarımın altı hep pislenmiş. iç çamaşırım yarı cıvık halde hep pislenmiş hemen hanımımı çağırdım o bastığım yerleri temizlerken bende tuvalette kendi temizliğimi yaptım ama iç çamaşırım komple batmıştı. Kuzenimle hanımım tuvaletin kapısından bakıp ne yaptın der gibi bakıp inceden tebessüm ettiler kuzenimin eşi eve geldi ve ben uyandım, teşekkürler kolay gelsin.

*dialektik*

Rüya Yorumları
Üyemiz
Aleyküm selam
Hayırlı bayramlar

Hayrolsun inşallah

Rüyada büyük abdest kısmet olarak yorumlanır.

Sizin rüyanızın görülme şekline göre bakarsak biraz farklı.
Allahu alem mahcubiyet yaşayacağınız bir durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
Sizin hatalarınızı arkanızdan düzelten sadık bir eşiniz var.

Akrabalarınızla olan ilişkilerinizi gözden geçirin. Varsa soğukluk bir çoğu sizin hatanız dolayisiyla güzel adım atarak ilişkilerinizi düzeltmeye bakın.

Taharet ve abdest konusunda daha hassas olun. Mecbur kalmadıkça iç çamaşırınızı iki gün üst üste giymeyin çünkü abdest sakata girer.

Allah hakkınızda hatırlı olanı lütfeylesin

Kadirerva

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah cc razı olsun dikkat ediyorduk dahada edecez inşallah.
Ayrıca hesaba cekilmekle alakalı bir rüya görüp konu açmıştım onuda yorumlarmisiniz saolun

byerkan kara

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleykum
Rüyamda tanımadığım insanlarla pilastik bir beyaz sandalye üzerinde otururken sohbet ediyorduk bir anda elbiselerim kirlenmemiş fakat sandalyenin altkısmına büyük abdestimi yaptığımı ve cok utandıgımı hissettim karşımdaki insanların başka tarafa dönmelerini bekliyorum o esnada bir boşluk yakalayıp eğilip bir peçete ile topluyorum sonra ordaki arkadaşlar görüyor ve anlıyorlar sorun etme hepimizin basına gelebilir wc su tarafta deyip gösteriyorlar bana bende o peçeteyi komple wc atıyorum rabbim hayırlara vesile etsin inşallah. Yorumlarsanız cok sevinirim hayırlı günler

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamunaleykum
Rüyamda tanımadığım insanlarla pilastik bir beyaz sandalye üzerinde otururken sohbet ediyorduk bir anda elbiselerim kirlenmemiş fakat sandalyenin altkısmına büyük abdestimi yaptığımı ve cok utandıgımı hissettim karşımdaki insanların başka tarafa dönmelerini bekliyorum o esnada bir boşluk yakalayıp eğilip bir peçete ile topluyorum sonra ordaki arkadaşlar görüyor ve anlıyorlar sorun etme hepimizin basına gelebilir wc su tarafta deyip gösteriyorlar bana bende o peçeteyi komple wc atıyorum rabbim hayırlara vesile etsin inşallah. Yorumlarsanız cok sevinirim hayırlı günler
Aleykumselam.
Rüyada büyük abdest yapmak, bolluk, berekettir.
Ama ardından utanmanıza gelince, buda imana ve rızka işarettir. Genel anlamıyla rüyanız hayırdır Elhamdüllah.

mkuzgun

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Selamünaleyküm hayırlı sabahlar rüyamda beyaz bir tuvalette büyük abdestimi yaptıktan sonra iki kere sifonu çekiyorum. Ve dışkı gidiyor yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden Allah Razı olsun.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri

Selamünaleyküm hayırlı sabahlar rüyamda beyaz bir tuvalette büyük abdestimi yaptıktan sonra iki kere sifonu çekiyorum. Ve dışkı gidiyor yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden Allah Razı olsun.
Aleykümselam. Haram yoldan elde edilen paraya işarettir.

Üst Alt