• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada büyü yapıldığını görmek

R

redneck

Kayıtsız
Misafir
Selamun Aleykum. Rüyada büyü yapıldığını görmek nasıl tabir edilir?

Rüyamda bir camii'de bulunuyorum ve 50-60 kadar bir cemaat var içeride. Ben camii'ye en son giriyorum ve imam vaaz verirken ben içeri girince susuyor ve bana hitap etmeye başlıyor. '' evladım sakın korkma sana büyü yapmışlar ama biz bu büyüyü bozucaz Allahın izniyle'' diyor ve dua etmeye başlıyor benim için. İmam dua ettikçe cemaat amin diyor ama sanki o dualar bana işlemiyor aksine daha da fazla korkuyorum. Camii içerisinde tavanlarda duvarlarda siyah siyah varlıklar var ve çok fazlalar.Hepsi bana doğru geliyorlar yani. Ben bu görüntüyü gördükçe daha çok korkuyor ve titriyorum. İmam da ben korktukça sesini daha fazla yükselterek bağıyor '' evladım korkma, evladım korkma'' diye. Sonra ben camii'de ayakta bekliyorken arkamdan siyah bir duman gibi birşey geliyor saçları uzun. Beni arkamdan gelip birden itip yere düşürüyor ve düştüğüm yerde bir yatak gibi birşey oluşuyor. Ben düştükten sonra bu siyah varlık üzerime çıkmaya çalışıyor ama ben '' napıyorsun dur burası camii '' vs. gibi sözlerle onu üstümden itmeye çalışıyorum.Hemen ardından İmam bana yönelik konuşmaya başlıyor '' evladım sana büyü yapmışlar. Senin anlamadığın bir anda tatlı bir şeyle birlikte sana kötü bir şey yedirmişler. Sen böyle büyülenmişsin '' diyor. Rüya sanırım burada bitiyor.

Ben bu rüyayı göreli 2 yıl oldu belki biraz daha fazla. Uzun süredir, yaklaşık 4 yıldır felan eşimle sık sık problemler yaşıyorum.Bizzat gittiğim iki hoca oldu ama birinin hocalığından emin değildim kalpazan gibi duruyor yani.O büyü var dedi su vericem içiceksin vs. dedi ama inanmadığım için kabul etmedim görüşmeyi bitirdim.Başka bir emekli imama gittim oda nazar vardır vs. dedi. Hz.Süleymanın mührünün ve başka işaretlerin olduğu bir kağıt verdi, bunu evinde görünür bir yere as öyle dursun dedi.Allahın izniyle birşey olmaz dedi.Birde o su verdi, onu içtim ama dertlere derman oldumu? hayır malesef.

Benim adıma gidilen başka bir hoca beni 30'un üzerinde cin'in takip ettiğini bana sürekli vesfese verdiklerini söylemiş.Biri beni sinirlendirmek için uğraşıyormuş, biri şirke girmem için ,biri küfürbaz olmam için, biri camiden namazdan uzak durmam için,biri eşimle problem çıkarmak için felan. Benim için '' eşin son reddelere gelmiş,çok fazla peşinde olan var.işi zor ama kurtulur evel Allah '' demiş. Gelsin bakılsın demiş ama ben onada gitmedim.

Yazı uzun oluyor farkındayım ama anlatmışken tam olsun diyip aklımdakileri yazıyorum, hakkınızı helal edin.

Bende oluşan farklılıklardan söz edecek olursam,
Yukardaki hocanın dediği gibi çok fazla küfür ediyorum, sinirlendiğimde çok çok ağır küfürler ediyorum ve sinirlenmelerim aniden oluyor. Hiç olmadık yerde olmadık anda aniden sinirlenip şirke gidecek küfürler ediyorum. Sürekli kaderimi kısmetimi sorguluyorum, bir konuda şansım yaver gitmezse yada istediğim bir şeyi elde edemezsem basit bir şey bile olsa hay benim kaderimi kısmetimi diye küfürler ediyorum. Daha sonra üzülüyorum hatamı anlıyorum af diliyorum Rabbimden ama bu bir değil 10 değil 100 değil. Daha ne kadar af diliycem ve kabul edilecek? öyle ya,Allah akıl vermiş kullan idrak et diye.Ben daha kaç kere kullanmayacağım bu nimeti?

Bundan bir sene öncesine kadar evde tek başıma yatamazdım.ışıkların tamamı yanacak,tv açık kalacak ancak öyle.ona rağmen yinede bazen uykuda korkup gecenin 4'ünde annemlere uyumaya giderdim.karanlıkta kalamazdım kısaca. Son 1 senedir çok şükür bu konuda sıkıntım yok,ara koridorun lambasını yakıp tv'yi kapatıp uyuyabiliyorum.Ama sinir küfür hala devam.Eşimle problemlerimizde eskisi kadar olmasada devam ediyor tabi.

Velhasıl mevzular böyle arkadaşlar,ustadlar. Sıkılmadan yazımı okuyup rüyamı yorumlayabilecek birileri varsa çok Dua ederim. tabi konu rüyanında dışına çıktı ama rüya ile bağlantılı olduğunu düşündüğüm için anlattım :)

Allah'a emanet olun.

Neşve3

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada büyü yapıldığını görmek ne demektir? Rüyamda eltim evime gelmişti ve elinde bir kagıdı saklarken gördüm onu ve elinden zorla aldım kagıtta kırmızı kalemle adım yazılı idi ve evliliğimin 3kişiler nedeniyle aldatılıp ayrılmam temenileri vardı. Bu bir büyü idi ve arkada kaç kez okunması gerektiği yazıyordu ve en sonlarda arkada en son çıkış olarak mavi kalemle çizilmiş bir tabut vardı ve ölmemi dilemişti. Ben de eltimi dövüyordum yaptıgı büyü yüzünden bu ne anlama geliyor, mutsuz uyandım çünkü eşimle her hangi bir sorunumuz yok namazımı kılan biriyim.

0

0127glcn

Kayıtsız
Misafir
Selamın aleyküm, rüyada büyü yapılması ne demektir?
Rüyamda eski gelinimizin ailesi bana büyü yapıyormuş bende bunu öğrenip saatlerce Ayetel Kürsi okuyordum ve selavat cekiyordum. Sonra sabah ezanı ile uyandım acaba bunun anlamı nedir?

Üst Alt