• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada boşanmak üzere olduğu eşini görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasannn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm değerli site yöneticileri ve siz değerli üyeler. Öncelikle herkese saygı ve sevgilerimi ileterek rüyamı nispeten anlatmak isterim. Sayın hocam dün aksam rüyamda boşanma aşamasında oldugum eşimi gördüm. Barışıyorduk biryerde oturuyorduk kalbim kut kut atmaya basladı çok özlemısım, sarıldım sanırım. Daha sonra annem kafanda kurt var öldür hemen evet deme dedi. Bende o soruyu kendısıne sordum, senle olurdu ama sen veya ailen bana büyü yaptınız. O da senın bana yaptıgının uzdugunun karsılıgında yaptılar. Kım yaptı dıye sordum, sen degılsın kım dedım soylemedi, uyandım. Bu ruyada nedemek ıstıyor hocam bu ruyanın anlamı nedır. 1-2 mahkeme sonra davamız bıtecek. Nedemek oluyor bu aydınlatmanızı temennı eder esenlıkler dılerım. Saygı ve hurmetlerimle, selamun aleykum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam, değerli kardeşim, ALLAH cc.hakkınızda , hakkımızda her şeyin hayırlısı versin amin.
Rüyanız hayırlara vesile olur inşallah..
Bazen, rüyalarımızda yaşanmış şeylere yada olmasını istediğimiz şeyleri hasret,özlemleri bilinçaltımızda yer eden olaylari görebiliyoruz...

Rüyada eşini görmek;
ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. İçinde bulunduğunuz ruh haliniz...
Ancak şu anda ayrı yaşadığınız eşinizi ile birlikte Barışıyor, bir yerde oturuyor olmanızı birlikte bir arada görmeniz, eşiniz ile bir araya gelip bu ihtilaf ve çözülmemiş sorunları çözmeniz gerektiğini ve ileride Allah`in izni ile çözebileceğinizi simgelemektedir..

Lütfen rüyanızda anneniz ile aranızda geçen konuşmaları göz önüne getirin..

"annem kafanda kurt var öldür"
Siz öncelikle kafandaki karmaşayı ,tüm soru işaretlerini,kuşkuları ,şek, şüpheleri, vesvese, evham, takıntıları ,ruhsal, aklen, psikolojik sorunlarınızı halletmeniz gerekli...

Bu olaylar, eşinizle birlikte, ortak düşünce ile eskimiş kimi şeyleri ( davranış, duygu, düşünce, alışkanlık, hayat görüşü vb) yenisi ile değiştirerek ( yeni davranışlar, yeni duygular, düşünceler, alışkanlıklar, hayat görüşü vb) mutlu olabileceğinizi sevineceğiniz şeylere kavuşacağınızı işaret edebilir..

Rüyanıza göre siz ilk adımı atın, inanın eşiniz zaten bu yenilik için can atıyordur...
Sonra da olmuyorsa olmuyor deyip hayatı bir süreliğine akışına bırakmak gerekir,Yaprakları, Suyu, Mevsimleri, Olayları, İnsanları ve kendini...Ve bekleyip görmek gerekir sonuçları. .
ve sadece Görelim Mevla neyler. Neylerse güzel eyler deyip razı olmak gerekir!! çaresi de yok beklemekten başka elinden gelen tek şey dua..
yoksa deprasyona girip hem kendine hem de sevdiklerine uzun vaadede zarar verebilirsin...

bazen öyle çok yorulursun ki bir süre dinlenmen gerekir.. o sürede hayatı akışına bırakırsın.. işte bazen o sürede hayatında olumlu değişiklikler olur
bu moladan sonra işlerin daha da kolaylaşır..
Bazen, her şeyi akışına bırakmak gerekir ki Su akıp yolunu bulsun diye...

her işte bir hayır vardır diye hala eşiniz olan insanı Allah 'a havale ve emanet ederek Hayat yolunuza devam edin.yoksa kafayı yiyeceksiniz...kendinize gelin kendinize..Bu da Geçer Ya-Hu Ya Hayy cc.
Selametle

Şüphe kurt gibidir ağacı kurt insanı şüphe bitirir

ruyayorumcusu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm değerli site yöneticileri ve siz değerli üyeler. Öncelikle herkese saygı ve sevgilerimi ileterek rüyamı nispeten anlatmak isterim. Sayın hocam dün aksam rüyamda boşanma aşamasında oldugum eşimi gördüm. Barışıyorduk bıryerde oturuyorduk kalbim kut kut atmaya basladı çok özlemısım, sarıldım sanırım. Daha sonra annem kafanda kurt var öldür hemen evet deme dedi. Bende o soruyu kendısıne sordum, senle olurdu ama sen veya ailen bana büyü yaptınız. O da senın bana yaptıgının uzdugunun karsılıgında yaptılar. Kım yaptı dıye sordum, sen degılsın kım dedım soylemedi, uyandım. Bu ruyada nedemek ıstıyor hocam bu ruyanın anlamı nedır. 1-2 mahkeme sonra davamız bıtecek. Nedemek oluyor bu aydınlatmanızı temennı eder esenlıkler dılerım. Saygı ve hurmetlerimle, selamun aleykum.
Aleyküm selam, Eşiniz ile aranızda yaşanacak gelişmelere, ancak aranızdaki sorunların üstesinden gelemiyeceğinize, içinde bulunduğunuz sıkıntıların bir süre daha devam edeceğine, bu süreçte sabırlı olmanız gerektiğine, sabrınızın karşılığını alacağınıza, sıkıntı ve kedere delalet eder.

zelal06

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
boşanmak üzere olduğum eşimin öptüğünü gördüm

Merhaba, öncelikle sizi kutlamak teşekkür etmek istiyorum faydalı bi site çok beğendim.
Rüyam şu şekilde cevaplarsanız memnun olurum. 2 ay önce 5 yaşındaki oğlumuda alıp babamın evine gittim, eşim boşanma davası açacak bekliyorum.

Rüyamda kendi evimdeymişim eşimle karşılıklı konuşurken çok yaklaşıp göz göze geliyoruz, beni dudağımdan öpmeye başlıyor o sırada ben daha barışmadık özür bile dilemedi barışacaz yine başa dönecez hatalarını kabul etmiyecek diyorum içimden ama ona karşılık veriyorum özlediğimi hissediyorum o an.
Oğlum yanımızdaymış bizi izlediğini görüp kendimi çekmeye çalışıyorum, eşim daha da ileri gitmeye başlıyor oğlum ne oluyor ne yapıyosunuz siz diyor gerisini hatırlamıyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba değerli kardeşim, ALLAH cc.hakkınızda , hakkımızda her şeyin hayırlısı versin amin.
Rüyanız hayırlara vesile olur inşallah..
Bazen, rüyalarımızda yaşanmış şeylere yada olmasını istediğimiz şeyleri hasret,özlemleri bilinçaltımızda yer eden olaylari görebiliyoruz...

Rüyada eşini görmek;
ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. İçinde bulunduğunuz ruh haliniz...
Ancak şu anda ayrı yaşadığınız eşinizi ile birlikte Barışıyor, bir yerde oturuyor olmanızı birlikte bir arada görmeniz, eşiniz ile bir araya gelip bu ihtilaf ve çözülmemiş sorunları çözmeniz gerektiğini ve ileride Allah`in izni ile çözebileceğinizi simgelemektedir..

Rüyada boşanmak üzere olduğun eşinin size öptüğünü görmek;
en sık görülen rüyalardan biridir ve evrensel bir rüyadır,Sizin bir ikilime de kaldığınızı boşanmaya gitmeden bir kez daha evladınız için eşiniz ile oturup konuşmanız gerektiğine ..

"Oğlum yanımızdaymış bizi izlediğini görüp kendimi çekmeye çalışıyorum, eşim daha da ileri gitmeye başlıyor"
Oğlunuzun yanında sorunlarınızı ona belli etmeyin yoksa Oğlunuzun da ruhsal, psikolojisini olumsuz etkilersiniz...

Geçmişi geri getir sadece onun üzerinde bir şeyler inşaa etmek istiyorsaniz!! yoksa olduğu yerde bırakın..

eşler birbirini olumlu yada olumsuz etkiliyor....etkileyen mi etkilenen mi..Yapıcı Bir İnsan mısınız...? Yoksa Yıkıcı mı...?Olaylara yapıcı mı yaklaşırsınız yıkıcı mı ?
Yapıcı olmayı çok deniyorum fakat sert bir üslubum var ve yıkıcı ,itici olabiliyorum çoğu zaman olmasın..selametle
...

zelal06

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ben aslında istihareye yatıp gördüm bu rüyayı size yazmayı unutmuşum farklı olurmu acaba yorumu, cevabınız için teşekkür ederim allah razı olsun.

Sizin hisleriniz çokmu kuvvetli (Yapıcı olmayı çok deniyorum fakat sert bir üslubum var ve yıkıcı ,itici olabiliyorum çoğu zaman olmasın..selametle..) bu cümle özetliyo belki de evliliğimdeki sorunu hem eşimin hem benim üslubum bu maalesef. O kadar çok üzülüyorum ki oğlumun psikolojisi altüst olacak, şimdiden bozulmaya başladı ben zaten zor ayaktayım psikoloji diye bişey kalmadı.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Yorumu farklı olmaz...
Karakteriniz, eylemleriniz ve davranışlarınız ne ise malesef kaderiniz de o olur...
DÜŞÜNMEDEN ELEŞTİRMEK ALIŞKANLIĞIMIZ OLURSA,ANLAŞILAMADAN ELEŞTİRİLMEK DE KADERİMİZ OLUR ...
BİZ Mİ GÜZELLİKLER ÜRETEMİYORUZ ,SORUN BİZMİYİZ YOKSA...

karakteriniz de kaderinizi belirler

Acizkull

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum, Rüyada boşanmak üzere olduğu eşini görmek nasıl yorumlanır? 2 ay olacak eşimden ayriyim:( ve düzelmemiz için çok dua ediyorum, evliligimizde de çok dua etmiştim hep dualiydi ağzım ve herkes de dua etmiştir bize ama ne varki biz şu an bu durumdayız ayrıyız. Boşanma celbi bugün gitti eşim istemiyor ve kavgalarımız genel olarak aramızda kıyaslama, kiskaniclik vs. Rüyamda hep onu görüyorum büyük ihtimal bilinçaltı olmalı dedim. Eşimle bi arkadaşımın evine gidiyoruz ablam da yanımda, arkadaşım aaa burak hoşgeldin diyor ve tam elini uzatıyor ben yine tutucak diye beklerken beni şaşırtıyor eşim, ben artık tokalasmiyorum af buyur hosbuldum diyip elini kalbine doğru götürüyor. Başını eğiyor ben de; ALLAH'im inanamıyorum burak el vermedi, buna inanamıyorum o zaman ben niye ayrıldım ondan diyorum, birşey anlamadim rüyadan. Ama eşim kuzenleriyle, çalıştığı arkadaşlarıyla öpüşür tokalaşır ben bu durumdan çok rahatsız olurum, hem de söyledim 3 yıl oldu düzeltmedi biz onların aileye göre daha haremlik selamligiyiz, evde hep bu tür konularda ayrı düşüyorduk fikir olarak sonra gelsin kiyaslamalar kavgalar.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada Boşanma aşamasındaki eşini görmek

Merhabalar hocam ben size rüyamla ilgili soru soracaktim. Eşimle boşanma aşamasındayız ama ben hala onu çok seviyorum. 3 aydır ayrıyız fakat kendisi hiç bir şekilde bu sürede bana ulaşmadı, aileme cok kötü iftiralar attı. Çocuğumuz yok ama ben sürekli rüyamda onu görüyorum. Rüyamda ben mesaj atıyorum ona o da benı arıyor çok soğuk konuşuyor benimle. Cuma günü ailem konuşmaya gelecek dedi ben de tamam dedim. Önceki ruyalarımda da ailesini gördüm konuşmaya gelmişlerdi. Ailemin yanına ben ilk adım atmak istiyorum ama korkuyorum beni tersler istemez yine diye, hocam sizce ne yapmalıyım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aerkut

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada bosanmak uzere oldugum esimi gordum

Ruyamda eylul ayinda bosanma davamiz olup ulasamadigim, nusanmak üzere oldugum esimi gordum. Evlerine gittim kapiyi acti yere coktu ellerine baktim sol elinde orta parmaginda 2, evlilik parmaginda 2 yuzuk vardi. yani sol elinde 2 sag elinde 2 yuzuk vardi icerde birileri var git lutfen dedi annesi de eli tespih tutan birine verdik dedi anlami nedir.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Boşanmak üzere olduğum eşimi görmek

Biz bir senedir tanışıyoruz Hocam 3 ay tanışdıktan sonra hayırlı işleri uzatmaya gelmez dedik ve nikahımızı kıydık çok seviyorduk birbirimizi sonuç düğüne 2-3 gün kala düğünden döndük birbirimizi çok seviyoruz ama ailesi olumlu davranmadı oda bana geri dönüş yapmıyor çünkü sen bir kere küstün gittin bir daha Peşinden gelmem dedi ama Hocam bu konu ayrı şuan vekalet verdik Ailem istemiyor seni ezer onlar diyorlar kültür farkı çok seviyorum evet ama arkamı aramaması üzüyor beni ama oda kendini iyi hissetmiyor herkesin telefonunu açmıyor iyi değilim diyormuş...
Gelelim rüyama iki gündür boşanmak üzere olduğum eşimi görüyorum dün yatakta yatıyor yüzü kızarmış hasta mısın diyorum sarılıp öpüyor beni.Bugün tekrar gördüm el ele tutuşuyoruz geziyoruz bir yandanda tekrar kına gecem yapılıyor oynuyorum orda.
Çok üzülüyorum Hocam daha düğünümüz olmamıştı böyle hayırlı diyor herkes sonra düğün sonrasında olsa daha üzülürdün diyorlar.
Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

Elif42

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum ruyamı yorumlar misiniz. ilk ruyam su an esimle bosanma asamasindayim ve esim beni almaya geliyor ailem üzülmesin diye evden çıkıyorum ama sonra eşime onu istemediğimi söyleyip kızıp gönderiyorum ve kardeşlerimle denize gidiyorum. Deniz çok güzel tertemiz şu çok derin ama biz yüzme bilmediğimiz halde suyun üstünde duruyoruz hiç zorlanmadan ve ben kafamı bi kaldırıyorum bembeyaz dolunay ve yanında güneş ama dolunay o kadar parlak ve güzel ki güneş onun yanında pasif küçük kaliyor, işin ilginç yani gündüz vakti hem dolunay hem güneş nasıl oluyor diye düşünüyorum ama huzurluyum.
ikinci rüyam 6 adet uzun tunik alıyorum ve ve bunların kolyesi var mis kolye de arapça ALLLAH yazıyor o kadar mutlu oluyorum ki tam da 6 tane babama anneme kardeşlerime de yeter diye ve kolyenin birini kendime takıyorum.
Gerçekten eşimle bosanma asamasindayim ve en korktuğum şeydi Allahın en sevmediği helâli yapmak ama bosanma sebebim dinimi korumak için gerekliydi bu iki rüyayı yorumlarsanız çok dua ederim Rabbim razı olsun.

E

Eda

Kayıtsız
Misafir
Selâmün aleyküm ..
Ayrılmak üzere olduğum eşimi gördüm ikimize ait evde o, ailemden bir kaç kişi otururken teyzem birden bu salonda bişey anlatmayın diye çıkışıyor. Neden olduğunu soruyorum teyzem arıyor ve koltuğun arkasında şişe içirisinde su ve içinde bişeyler olduğunu görüyoruz et gibi ve içindeki insan eti olduğu anlaşılıyor. Güya bu büyüde biz ne konuşsak haberdar oluyormuş, ailesi eşime dönüp gördün mü sana kanıt diyorum ailen yapıyor bunları inan artık bana kimseye bakma diyorum tamam mı diyorum, gülümsüyor ve tamam diyor. Medyuma ulaşmaya çalışıyorum sormak için ve herşeyi eşime anlatması için ulaşıyorum, olanları anlatıyorum ve kadın teli kapatıyor falan rüya bu. Acil yorumlarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selâmün aleyküm ..
Ayrılmak üzere olduğum eşimi gördüm ikimize ait evde o, ailemden bir kaç kişi otururken teyzem birden bu salonda bişey anlatmayın diye çıkışıyor. Neden olduğunu soruyorum teyzem arıyor ve koltuğun arkasında şişe içirisinde su ve içinde bişeyler olduğunu görüyoruz et gibi ve içindeki insan eti olduğu anlaşılıyor. Güya bu büyüde biz ne konuşsak haberdar oluyormuş, ailesi eşime dönüp gördün mü sana kanıt diyorum ailen yapıyor bunları inan artık bana kimseye bakma diyorum tamam mı diyorum, gülümsüyor ve tamam diyor. Medyuma ulaşmaya çalışıyorum sormak için ve herşeyi eşime anlatması için ulaşıyorum, olanları anlatıyorum ve kadın teli kapatıyor falan rüya bu. Acil yorumlarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden.
Sıkıntıya, sıkıntılı günlere işarettir.

Aysegullll1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ayrılma surecindeki eşi görmek

Selamın aleyküm hocam, bir aydir ayrıldığım boşanma sürecinde olduğum eşimi gördüm. Eşimle yolun ortasındayız, ben açık bir bayanim kendimi kapanmış tesettürlü bir sekilde gordum arabayi durdurmuşuz mutlu bir şekilde dans ediyoruz. Tam anlayamadim eşim beni istemiyor artık kafamda soru isareti oldu yardim edermisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt