• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Böcek Görmek

Windows96

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada böcek Öldürmek

Selamun aleyküm. Rüyamda otel odasına girmek için kapıyı açıyorum. Yerde 2 adet böcek görüyorum, renkleri gökkuşağı renkleri gibi ama soluk bir şekilde ve çok kötü bir görünüme sahiplerdi. Ikisi de odanın dışına çıkıyor ve ezerek onları öldürüyorum -. Daha sonra odaya giriyorum ve gardrobu açıyorum. Gardrobun içinde 1 adet beyaz gömlek var ve dolabın içi çok kötü görünümlü kanatlı böceklerle, normal böceklerle dolu. Özellikle de gömleğin üstü ama gömleğin üstünde beyaz bir şeffaf naylon var, naylonun üzeri ise bahsettiğim böceklerle dolu. Daha sonra elime kırmızı renkte bir böcek ilacı alıyorum ve bu ilacı böceklere sıkarak hepsini öldürüyorum. Rüyamın en sonunda üstümde bir kaç böcek vardı onları da silkeleyip üzerimden atıp uyandım. Hayırlara vesile olur inşallah...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleyküm Selam,hayırdır insallah..

Rüyada böcek görmek ;
genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar,
tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler.
Böcek rüyaları tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağınız konusunda ipuçları verir.

Rüyada böcek öldürmek;
Böcek öldürmek rahata erme, ferahlık simgesidir. sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır.
yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağıma işaret eder

hayatta bir çok şeyi kafamıza takmamızın aslında hiç gereği olmadığını ve ufak tefek şeylerle kafamızı boş yere meşgul etmenin ne kadar gereksiz olduğunu bir anliyabilsek..

Hayatı,kaderin akışına bırakin!!sizin istediğiniz gibi değil de kaderin ilahi takdirin istediği gibi yaşamayı deneyin..
başınıza gelen ufak tefek şeyleri kabullenirseniz emin olun, çok mutlu olacaksınız...
Herşey olabilir hayatta sizin dışınızda gelişen,ama unutmayin bunlar hepsi birer imtihan vesilesidir!!
Rahat olun.Yapacaklarınızı yine yapın.Ama sizin dışınızda gelişen hiç birşeyi kafanıza takmayın.Söyleceğiniz tek şey su:
DEMEK Kİ KADERDE BÖYLE OLMASI GEREKİYORMUŞ..

Engeller her zaman olacak bazen engelleri atlayacaksınız bazen de engelin basında bekleyeceksiniz..
Ama adımlar ya yavaş ya da hızlı bir şekilde sürekli devam edecek...ve her sey gelip gececektir!!
Hayatı ciddiye alın, önemseyin, ama sizin dışınızda gelişen sizin değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabul edin.
Alemlerin Rabbi kaderin sahibi ile mucadele edemezsiniz!!

Benim hayat felsefem; dün tecrübelerim, şimdi hayatım, yarın Allah büyük..Allah kerim.. Gün doğmadan neler doğar.
Ben dünkü tecrübelerimle bugünü yaşıyor ve hayatın tadını çıkarıyorum.Yarını Yüce Rabbime bırakıyorum. Eminim ki o hepimiz için en hayırlı olanı yaşatacaktır.selametle..

acilangul1

OAKTKT

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada böcek ısırması görmek

Rüyamda ananemin evinde arkadaşımla oturuyorduk. Ardından siyah pembe bir böcek önce arkadaşımın yanağını sonra beni kovalayıp gözümü ısırdı ve çıkaramıyordum, orada uyandım bana yardım eder misiniz?

Fatmactrk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada böcek görmek

Iyi günler rüyamda 3-4 ünlü oturuyorduk daha sonra tam uyumaya çalıştığımız zaman evi siyah böcekler basıyordu. Biz böcekleri öldürmeye çalışıyorduk böyle hayatimda görmediğim bir böcek sekliydi, değişikti. Bocekti ama onlara çekirge felan dedigimi hatırlıyorum .

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada böcek görmek

Selamun aleyküm:)
Bu gece çok enteresan bir rüya gördüm neye yoracağımı bilemedim, dedim en iyisi islamiforumlar.net'e yazayım bana yardım ederler:)
Evimin tuvaletinin lavabosunda elimde kova gibi bir şey var, musluğu açmışım su akıyor, kovanın içindeki böceği/karıncayı suya tutmayı düşünüyorum. Ama aklımdaki böcek küçük korkulacak bir şey değil. Bir anda o kovadan kocaman böcek gibi hayvan gibi bir şey çıkıyor ve korkuyorum. Sanki kertenkele gibi ama değil böyle hiç görmediğim bir şey.
Rabbim hayra çıkarsın inşallah, selametle kalın:)

B

Bembeyaz böcek

Kayıtsız
Misafir
Selamınaleykum rüyamda çok ayaklı bembeyaz büyükçe bi böcek elimi ısırıyor, çok hafif canım acıyor ama önemsemiyorum, böceğin ısırdığı yerde çizgi oluşuyor, çok küçük bi yara oluyor. Böceğin kıskacını etime geçirmiş görüyorum fakat önemsemiyorum. Sonra böceği yakalayım bari çiftçi arkadaşım var ona gösteririm o bilir zararlı mı olduğunu diye düşünüyorum. Böcek kaçmaya çalışıyor, yatağımın altına kaçıyor o arada elimi atıyorum kuyruğundan yakalıyorum ama böcek güçlü şekilde kendini çektiği için böcek kaçıyor, kuyruğu elimde kalıyor. Rica etsem yorumlarmısınız.
Ayrıca bu aralar sıkıntılı bi ilişkiden kurtulmaya çalışıyorum karşı taraf ayrılmıyor ve devam etmek için elinden gelen her türlü şeyi yapıyor bu aralar onun sıkıntısını çekiyorum alakası varımdır.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamınaleykum rüyamda çok ayaklı bembeyaz büyükçe bi böcek elimi ısırıyor, çok hafif canım acıyor ama önemsemiyorum, böceğin ısırdığı yerde çizgi oluşuyor, çok küçük bi yara oluyor. Böceğin kıskacını etime geçirmiş görüyorum fakat önemsemiyorum. Sonra böceği yakalayım bari çiftçi arkadaşım var ona gösteririm o bilir zararlı mı olduğunu diye düşünüyorum. Böcek kaçmaya çalışıyor, yatağımın altına kaçıyor o arada elimi atıyorum kuyruğundan yakalıyorum ama böcek güçlü şekilde kendini çektiği için böcek kaçıyor, kuyruğu elimde kalıyor. Rica etsem yorumlarmısınız.
Ayrıca bu aralar sıkıntılı bi ilişkiden kurtulmaya çalışıyorum karşı taraf ayrılmıyor ve devam etmek için elinden gelen her türlü şeyi yapıyor bu aralar onun sıkıntısını çekiyorum alakası varımdır.
Ruyanın tabiri şöyledir kardeşim,
Böcek Isırması
Hayır değildir. Tembel, çok tembel olacaksın. Sanki bir tufan hayatını mahvedecek. Çok kötu bir şey seni öldurecekmiş gibi yaşatacak. Kötu Haber..

Üst Alt