• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada birinin dişinin çıktığını görmek

S

sukran

Kayıtsız
Misafir
selamün aleyküm

dün gece rüyamda erkek kardeşimin sağ taraftaki köpek dişinin çıktığını gördüm...gerçekte öyle değil ama rüyamda dişi çürüktü mor renkteydi...ve çok büyüktü...ağlıyodu...abla dişim çıktı ben ne yapıcam ağzımda kocaman boşluk kaldı bu yaşta diyodu...ben de ağlamaya başladım...sarıldım kardeşime...üzülme dedim ben dişlerini yaptırıcam sana söz veriyorum dedim...ama onun ağlamasını aklımdan çıkaramıyorum...çok etkisinde kaldım...rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...hayırlı günler...

şükran telli
yaş 30
istanbul

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Kardesim Hosgeldiniz..
Dişler insanın ev halkıdır. Üst çenedeki dişler, rüya sahibinin babası tarafından olan akrabalarıdır. Alt çenedeki dişler ise ana tarafından akrabasıdır.
Köpek dişleri amcaoğullarıdır veya amcaoğulları yerine geçen iki dostudur.
Rüyada dişlerde görülen siyahlık, noksanlık veya kırık, meydana gelecek üzüntü ve kedere Manevi sıkıntılara işarettir.
Kardesim Siz ne kadar merhametli ve Sevgi Dolu bir Ablasiniz Masallah Size ALLAH RAZI olsun..
kardesiniz bu gunlerde Maddi, manevi bazi SIKINTI ve bosluklara duserse Ona El uzatin.. cunku Destek, Sevgi ve bir Dosta ihtiyaci var..
icindeki boslugu Doldurmasi icin Onu Dini ,imani, Allah-in Takdiri, Bunlarda gecer hepsi bir imtihan diyerek ona Sahip ve destek cikin..Merhamet edene Merhamet edilir..
Hayirli, Huzurlu, saglikli gunler diliyorum..

Üst Alt