• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada beşik görmek

ecenur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
selamınaleykum ben 1 senelik evliyim rüyamda babam kendi evlerine beşik almıştı annemde beşiği kuruyordu sonra beşiği tam kurmadan yeğenimi yatırdılar beşiğin üzerinde asılı oyuncaklar vardı onlarla oynuyordu yeğenim. Allaha emanet olun şimdiden teşekkürler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam hayirdir insallah..
Rüyada beşik görmek, evlilik ve neseptir. Beşik yapmak veya almak, bekarlar için evlenmeye, evliler için çocuk sahibi olmaya işarettir.
rüyada Beşik görmek. Bekar için sevince, kadın için çocuğa,
"beşiği tam kurmadan yeğenimi yatırdılar "
insallahu rahman yeğeniniz cinsinde evladiniz olur..Allahu alem...
Hayirli geceler...

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada çok güzel bir beşik görmek

Selamun aleyküm hocam,
Dün akşam rüyamda, evimizin içi çok güzel olmuştu. İçinde çok güzel uzunca bir beşik vardı ve bakıyorum teyzemin eşi beşiğin altına bişey takıyor, sallanması için. Ben de diyorum ki anne çok güzel bir beşikmiş, sonra hamile yengem bana kızıyordu, bana niye hamilelik elbise almıyorsun diye. Normalde biz çok iyi anlaşırız çok iyi çok sabırlı şükreden iyi biri yengem...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam hayirdir insallah...
Rüyada beşik görmek, evlilik ve neseptir. Beşik yapmak veya almak, bekarlar için evlenmeye, evliler için çocuk sahibi olmaya işarettir.
"hamile yengem bana kızıyordu" Rüyada kizmak hayirli degildir... lakin o sizi sevdigi icin, sizin iyiliginiz icin ustunuze geldikce sizi bunaltigin dan haberi olmamasina yorumlanir...
Sende benim kardeşimsin, senin için herşeyi yaparım! Ben sana ne diyorsam, ne kadar kızıyorsam hep senin iyiliğin için... misali
Hayirli gunler..

Üst Alt