• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada beşik görmek islami tabiri

İ

İrem yılmaz

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm, hayırlı günler. Rüyada beşik görmek islami tabiri nasıl olur? Beni etkileyen bir rüya olduğu için yazmak istedim. Rüyamda bir beşik gördüm, beşikte bir tane çocuk yatıyordu. Ben o çocugu yeğenim diye hatırlıyorum daha sonra ben otururken beşik aniden sallanmaya başladı hızlı bir şekilde, ben de deprem olduğunu zannederek çocuk korkmasın diye kalkıp beşiği kendim sallamaya başladım. Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleyküm, hayırlı günler. Rüyada beşik görmek islami tabiri nasıl olur? Beni etkileyen bir rüya olduğu için yazmak istedim. Rüyamda bir beşik gördüm, beşikte bir tane çocuk yatıyordu. Ben o çocugu yeğenim diye hatırlıyorum daha sonra ben otururken beşik aniden sallanmaya başladı hızlı bir şekilde, ben de deprem olduğunu zannederek çocuk korkmasın diye kalkıp beşiği kendim sallamaya başladım. Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürler.
Aleykum Selam hayirdir insallah...
Rüyada beşik görmekislami tabiri; Rüyada beşik, evlilik ve neseptir. Beşik yapmak veya almak, bekarlar için evlenmeye, evliler için çocuk sahibi olmaya işarettir. Her şeyin başlangici zor karmaşık bir sürecden gecmedikce saglam ve sabit olmaz taşlar yerine oturmadan uzerina bina kurma!!

Üst Alt