• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada berberde traş olmak

D

Derbeder

Kayıtsız
Misafir
Rüyada berberde saç kestirmek, rüyada berberde tıraş olmak, rüyada traş olduğunu görmek, rüyada tıraş olmak, rüyada berberde traş olmak,Rüyada saç traşı olmak imam nablusi
Dün gördüğüm bir rüyamı yorumlamanızı rica edicem, aslında pek sık rüya görmezdim görsemde hatırlamazdım ancak dün şöyle bir rüya gördüm:
Eskiden alışveriş yaptığım, halende görünce selamlaştığımız mahalle bakkalını berber olarak gördüm rüyamda, sanki devamlı traş olduğum berber oymuş, koltukta oturmuşum saçlarımı traş ediyordu, şu anda beyazlamış ve bir kısmı dökülmüş olan saçlarım oldukça gür ve güzeldi rüyamda öyle gördüm.
Sonra birden traşa başkası devam etmeye başladı, önce hiç tanımadığım bu kişiyi görünce tedirgin oldum, kim bu diye düşündüm, sonradan gayet güzel bir şekilde hızlıca traş ettiğini görünce ses çıkarmadım, halen saçlarım gür ve çok güzeldi, sanki berber kesiyor ancak saçlarım kısalmıyordu.
Daha sonra diğer berberin tuvalete gitmek için yanımdan ayrıldığını öğrendim, yani beni bekletmemek için beni traş etmeyi bir arkadaşına bırkmıştı. Daha sonra bende bu arkadaş devam etsin baya yaptı bu seferlik böyle olsun gibi birşeyler söylüyordum, fakat gerçekte bakkal olan tanıdığım kişi duymamış olacak traşa o devam etti Hepsi bukadar.Teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada berberde traş olmak, rüyada berber görmek, rüyada traş olmak tabiri
Selamun aleykum ve tekrardan Hosgeldiniz kardesim..
Rabbim Ruyanizi Hayra cevirsin ins..
aslında pek sık rüya görmezdim " demissiniz bir de sık gorseniz nasil olurdu diye merak ettim simdi...

BERBER: Bir kimsenin rüyada berber görmesi, sultan nezdinde insanların işini yapan bir adama delâlet eder.
Bir kimsenin rüyasında bir berberde tıraş olduğunu görmesi; uzun süredir rahatsızlığını çektiği bir derdinden kurtulacağına, bir başka yoruma göre: Uzakta oturmakta olan bir yakınından bir miras konusunda sevindirici bir haber alacağına işaret eder.Rüyanızda bir berber dükkânı görmeniz; aleyhinize birtakım dedikodulardan da kurtulacaginiza delalet eder...
"Eskiden alışveriş yaptığım, halende görünce selamlaştığımız mahalle bakkalını berber olarak gördüm " demissiniz niye artik ordan alışveriş yapmadiginizi sorabilirmiyim?
size bir yanlisi oldugunu mu dusunuyorsunuz.. Oysa bazen vefali dost ve komsular bizleri bizim iyiligimiz icin uyarabilir olaylara hep kisisel bakmiyalim derim..
bakkal iken rüyanizda berber olmasi dikkatinizi cekmiyor mu?
rüyalarda gercek hayat gibidir realitede normal olan rüyada da normaldir..
BAKKAL: Rüyada bakkal görmek, kısmet ve rızka delâlet eder ve herkese iyiliğe ve
adalete işarettir.
Cafer-i Sâdık (r.a.) demiştir ki: Rüyada bakkal görmek üç şekilde tâbir olunur:
a) Dünya işlerinde kazanca,
c) Çalışma ve gayrete,
b) Hayır ve menfaate.
insanlara karşı dikkatli olmaya, hakkaniyetle davranma hususunda duyarlı olmaya ve bu özelliklerden taviz vermemeye işarettir.
Hiçbir toplum KENDİ NEFİSLERİNDE OLANI DEĞİŞTİRMEDİKÇE ALLAH ONLARIN DURUMUNU DEĞİŞTİRMEZ."
ENFÂL - 53

o yuzden ilk once Biz kendimizi degistirmeliyiz sonra cevremizi der bu Fakir Muhacir..
Yoksa isimizi, meslegimizi, alışveriş yaptığımiz yerleri, cocuklarimizin okullarini da ,takildigimiz Forumlari da degistirsek Kendimizi degistirmedikce yine hep ayni Sorun ayaklarimiza dolanacaktir...

Rüyada saç görmek, mala ve uzun ömre delâlet eder...
Kardesim Siz bir Besmele cekin ve Ya Allah deyip degisime ilk adimi adin ins..hersey cok daha guzel, bereketli ve Sizin icin Hayirli olacaktir ins. Selamet ile Hayra Kalin..

D

Derbeder

Kayıtsız
Misafir
Teşekkürler gerçekten son birkaç gündür sık rüya gördüm daha önceleri bukadar görmezdim, artık marketlerden alışverişe yöneldik o nedenle bakkaldan eskisi gibi alışveriş yapmıyoruz, yoksa ki herhangi başka bir neden yok birde artık kredi kartı kullanıyoruz daha çok, bakkalda böyle bir imkan yok o nedenle. Yorum için teşekkürler zahmet verdim. İnşallah söylediğiniz gibi sıkıntılarımız hafifler

Üst Alt