• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada bekar ablamın evleneceğini görmek

N

nervila

Kayıtsız
Misafir
Merhaba, biz 4 kardeşiz.

-En büyük abim evli 4 çocugu var.
-Ben evliyim 1 kızım var.
-Benim küçüğüm 20 gün sonra evleniyor.
-Benden 4 yaş büyük ablam ise bekar. 78 doğumlu. Rüyam onunla ilgili.

rüyamda uzun boylu yakışıklı kapri giymiş bir adam ve ablam var. Üçümüz boş dükkan gibi bir yerin önünde duruyoruz. İçimden tam olarak ablama, bak durdu durdu turnayı gözünden vurdu diyorum, ama adamın 20 günlük ya da en fazla 1 aylık bebeği var. Karısı bebeği de adamı da terketmiş. Kadının nerde oldugu blinmiyor. Sonra ben içeri giriyorum bebek beşikte yanında tanıdıkları kadınlar var.
Ablamla adamı dışarda bırakıyorum. Bana bebeği emzirmemi söylüyorlar. Ben kendi kızımı emziriyorum bu arada gerçek hayatta sütüm var yani.
Ben de süt kardeşliğe karşı oldugum için emzirmek istemiyorum. Bir kere emzirsem ne olacak mama alalım diyorum. Bebek ağlamıyor, huzursuz değil. Bebeğin cinsiyetini de bilmiyorum. Ordaki kadınlar adamın yakınları birşey soruyor ben de ablamın bekar oldugunu ima ediyorum. Ablamla adam saatlerce gelmiyor, dolaşmaya çıkıyorlar. Oldu bu iş diyorum. yorumlarsanız sevinirim. bu arada normalde ablam dul ve çocuklu birini çok düşünmez. tabii herşey nasip ama. teşekkürler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Selamun Aleykum Hosgeldiniz Masallah berekellah ne guzel bir aileniz var...
desenize ablaniz fedakar bir insan sizi evlendirmekte buyukluk gostermis..
ahh kardesim hic kimse hic kimsenin ne RIZKINI yiyebilir nede KISMETINI alabilir.. her seyin Rabbim kattinda bir zaman ve vakti
var!!ve Rabbim herkesin dengi ile birlestirmekte buda O cc. ilahi Adaletindendir...

oyle kardesim nasip kismet isi ama yinede büyük konusmiyalim korkum o durki o soyledigimiz büyük sozler ile imtihan edilip Rabbim bizi SINAMAZSIN!!
Hayirdir ins. Kardesim eve yeni bir bereket, senlik,misafir mi gelecek?sırıtık.:,
ablaniz..kendisini ve beklentilerini degistirmedikce bir sure daha
ayni mevkide olacagi seklinde yorumlanir Allahu Alem..

"Bir toplum kendilerindeki özellikleri değiştirinceye kadar ALLAH, onlarda bulunanı değiştirmez…”
Ra'd: 11

Üst Alt