• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada battaniye görmek

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
1,184
rüyada battaniye almak rüyada battaniye görmek
Selamün Aleyküm arkadaşlar.Rüyamda sevdiğim bir abladan battaniye almak istedim. O kadar çok çeşit battaniye vardı ki, güzel desenli, temiz her yeni çeşidi gördükçe ona el uzattım, bir tanesini beğendim, kenarının dikişi sökülüyordu rengi tatlı yeşildi, onu verdim tamir etmeleri için. Sonra o abla bana eski, yırtık, rengi siyah kırmızı olan 2 tane battaniye verdi, ben beğenmedim ve özürlü deyip geri verdim. Yeni olanı beklerken içinde insan pisliği veya koku olmayan tuvalete girdim ama tüm tuvalet taşlarında taşlaşmış kireçler vardı, onları temizlemek için uyanana kadar uğraştım, temiz halini göremeden uyandım. Battaniye alırken tereddütlüydüm, param olmadığını düşündüm ama almak için gayret ettim, tuvalette ise temizlemeye yetişemeyeceğim diye gergin ve heyecanlıydım ve öyle uyandım. Teşekkür ederim şimdiden emekleriniz için Allah'a emanet olun.
 

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Mesajlar
19,438
Ve Aleykümselam arkadaşim Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada battaniye görmek;
Sıcaklık, sevgi, güvenlik ve koruma duygularını sembolize eder , Gerçek yaşamınızda çevrenizdeki tehlikelerden korunma yolu aradığınızı simgeler.
Mutluluğu ,korunmayi,yanlış yerler de,huzur Arayışı ve Yanlış Adresler de, yanlış fikirlerde ,yanlış insanlarda aramaniza yorumlanir..

Allah yardımcınız olsun Allah sabır versin; Allah kimseye taşıyamıyacağı yükten başkasını yüklemez..
gitmek mi kalmak mi? o kenarının dikişi sökülüyordu rengi tatlı yeşildi, onu verdim tamir etmeleri için tamir edilmeye değer mi..?
Vicdaniniz bu konuda ne diyor...gibi soru ve cevaplarda da Rüyanizin yorumu cikacaktir.

Size ne git ne de kal diyebilirim sadece bildiğim çok çetin bir yoldasiniz..
Sizi bir Dost gibi Allah-a emanet ediyorum..unutmayin Rabbimin de sizler için bir plani vardir..Tevekkeltu Alallah" Bizlerin bilmediğini en iyisini hakkımızda hayırlısını Rabbim bilir..
.
selametle...


duaa..
 

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
1,184
Selamün aleyküm gönül sızım, evet vicdanım bırakmamamı ve mücadele etmemi söylüyor zaten rüyamda da tamir edilebilir ufacık dikiş atılacak buraya demiştim ve öyleydi. Bu kadarcık özür için o koskoca güzel battaniyeden vazgeçmek istemedim çünkü değerdi. Onun için bu kadarcık özüre katlanmak ve tamiri imkansız değil çaresiz değildi. Tüm güzel dualarınız için allah razı olsun, amenna ve saddekna allahın planı vardır bu durumu efendimizin sav'' istediklerimizi bizim için hayır eyle'' duası ile bitireyim allah cc emanet olun.
 
Üst Alt