• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada başka bir adam ile sözlenmeyi görmek

• Konuyu başlatan Rüyazen
  • Başlangıç tarihi
R

Rüyazen

Kayıtsız
Misafir
Merhaba, Ben yeni evliyim ve hamileyim. Eşimin ailesi okuyorum diye evlenmemizi onaylamadığı için çok büyük sıkıntılar yaşadık sonunda evlendik ama eşim şimdi sanki hiçbirşey yapmamışlar gibi davranmakla kalmıyor bide bana yaptıklarına sessiz kalıyor bu yüzden 2 haftadır annemlerdeydim. dün evime geldim ve bugün detaylı ultrasona girip cinsiyetini öğrencem. gece rüyamda başka bir adamla sözleniyorum ve kayın validem bana üzerinde kollarını açmış uçan bir kuş olan altın bir yüzük takıyor ve ben bu süreçte şimdiki eşimden ayrılmış yaklaşık bir yaşlarında bir erkek çocuğa sahibim ve bu çocuğu sözlendiğim kişinin evinde emzirip emzirip duruyororum
şimdiden sağolun...

İstanbuldan rüya, 24 yaş, psikolog

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ruyadabebekemzirmek.jpg

Merhaba genc ve Guzel Anne olacak guzel insan..Hos geldiniz
çok büyük sıkıntılar yaşayarak sonunda evlenip Allaha şükürler olsun esiniz ile cook çok mutlusunuz..
desenize meslektasiz aramizdaki fark Hayat, tecrube ve yasadiklarim beni olgunlasdirdi.. yakti pisirdi diyebiliriz..
Guzel Kardesim..geçmişi degiştiremiyoruz ama gelecek bizim elimizde. ..
geçmişin Sizi ailevi ruhsal mutlulugunuzu ve sagliginizi ve karninizdaki o masum bebegi etkilemesine izin vermeyin..
Biliyorsunuz ki Sizin su an yasadiklarinizi evladiniz da hissediyor ve yarin dogdugunda yemin ederim bu huzursuz gunlerin izini onun kisilik ve karakterinde gordugunuzde cook pisman olursunuz..
Hamd olsun evinize geldiginize cook sevindim.. Guzel kardesim bizde adetir Hamile hanimlara iki kisilik yer derler ya Ben de diyorum ki su an her yaptiginiz soz, haal ve davranisinizi iki kisilik iki kere dusunup, tasinip oyle karar verin...
yarin bebeginizin ikide birde sebepsiz aglamasi, huysuz olmasini istemezsiniz degil mi?
Ben bunlari yasadim.. ilk kizim ile hamile iken gurbetligi, ve esim ile yeni evlenmemin bocalamasi ayni gunlerde de Babami da kaybedigimde yasadigim SIKINTILLI,SARSINTILI gunlercocugumun ruhsal durumunu da etkiledigini kendi gozlerim ile gordum..
o yuzden hamile olan her hanima YALVARIYORUM...hamile iken ruh halinizden, tutun haal ve davranislariniza kadar dikkat edin!!
zamaninda hesaba katmadigimiz kucuk seyleri gelecegimizi cook olumsuz yonde etkilemekte..
insanoglu hep hesaba katmadiklari icin kaybetmis ve ACI cekmistir..
hesaba katilmamis..Hersey iyi giderken kaybedenler bu kucuk seylerden kaybeder..
iste esinizin Ailesi de evlenmenizi onaylamadığı için bugun bu SIKINTILARI yasamiyormusunuz?
ama kardesim bakarsaniz onlarda kendilerince HAKLI idi..cunku okul ve evlilik bir arada cook zor olur.. diye belki ard niyetleri yoktu...sadece sizin ve ogullarinin iyiligini, istikbalini dusunuyor olabilirler..
Belki Yarin siz de Anne oldugunuzda ayni tepkiyi verebilirsiniz..
ama onlarin hatasi keske evlenmenize karsi cikarken farkli bir yaklasim ve tepki gostermis olsalardi...
ama insaniz iste hep O An da yasariz.. o An bizi gelecekte nereye gotururur ne sonuclar dogurur hic hesaba katmayiz...

Insanlarda güzel olan yüzdür yüzde güzel olan gözdür ama insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. sizde lutfen sozlerinize dikkat edin.. ne olursa olsun onlar onun ailesi..Sizi de cok sevmese idi Sizinile evlenmek icin onca mucadeleyi vermezdi..
ama esinizi seviyorsaniz ki cook sevdiginizi biliyorum..o zaman onu iki sevdigi arasinda secim yapmasi gerektigini veya zorunlulugunda oldugunu hissetirmeyin..
insallah yarin sizinde Hayirli evladlariniz olur.. doguruyorsunuz..buyutuyorsunuz okutup evlendiriyorsunuz ve kaybediyorsunuz sizce bu Adil mi?
O yuzden kardesim Sizin sorununuz ailesi olmamali hamilelik surecinde kadin daha cok sevgi, ilgi bekler.. hormonlar degisir..
esiniz bunu anlayis ile karsilayacagini da biliyorum..
Sabredin ve Karninizdaki bebeginizin hattiri icin sakin olmaya calisin..
Siz oldukca akilli bir insana benziyorsunuz..
Akıldan nasibini almayanlarla geçinebilmek aklın zaferidir.UNUTMAYIN BUNU..
Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim Rabbim hayra cevirsin..
gercekten ruyanizin yorumunu ogrenmek istiyormusunuz yoksa dogumdan sonra mi yazayim?

Rüyada başka bir adamla sözlenmek;evlilik yaşamı konusunda yolunda gitmeyen bazı şeyler olduğunu ifade eder.
ve siz boyle davranmaya devam ederseniz..korkarim ki bazi insanlari sevindireceksiniz altin yuzuk KIZ cocugu ile de yorumlanir..
Gelin kardesim biraz sabredin..insallah zaman ile her sey duzelir siz ya baska sehre veya Diyara gidersiniz ve evladiniz ,esiniz ile mutlu ve huzurlu bir hayatiniz olur..keskin sirke kupune zarar..
Hayata ne verirsek hayattan onu alırız… Yansıttığınız kin ve nefret size kızgınlık ve öfke olarak geri döner !

Yerinde kullanildigi zaman bir hastayi diriltecek olan ilac..
Yanlis kullanilirsa insani öldürebilir..
O zaman suc ilacta degil..yanlis kullanandadir..
Evlenirken birbirinize verdiginiz sozleri de UNUTMAYIN...
Selamet ile Hayra kalin..Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

Üst Alt