• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada başbakandan hediye almak

nurhan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm bugün rüyamda başbakan ve eşinin konyaya geldiğini, bizimde onu görmeye gittiğimizi annemle birlikte gördüm. Sayın başbakan ve eşi gelen kişilere kocaman poşetlerle hediye dağıtıyordu. Bu paketten bana da verdi. İçinden beyaz çocuk silipi çıktı, düzine halinde, fakat daha başka hediyelerde vardı. Çıkan siliplere ihtiyacım olduğunu düşünüyor ve çok seviniyorum. Sonra başbakanın eşi ile birlikte bir odada oturuyoruz, bize bir takım şeyler anlatıyor, sanırım hayırlı dualarda bulunuyordu ve ben anneme keşke kardeşimin işini söylesen belki devlet işi ayarlardı diyorum fakat annem söylemeye çekiniyor. Başbakanın eşi de kendide çok mütavazi ve özlerini kaybetmemişler. Eşinin kolunda eskiden köylerde kullanılan çuvaldan heybe gibi bişey vardı bizde onları taktir ediyoruz. Başbakan olmuş ama özünü kaybetmemiş diye. Sonra sohbetleri bitti ve biz çıkarken başbakanın o kadar çok mühürü ve damgası oluyorki belki yüzlerce vardı. Onları görüp çıkıyoruz ama keşke desek kardeşimin işini yaparlarmıydı ki diyede düşünüyoruz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun
başbakandan hediye aldığını görmek;
Devletten gelecek süpriz bir haber sizi çok mutlu edecek. Bunun için önceden çok duacı olmuşsunuzdur belki

Rüyada başbakanı görmek;
izzet, güç ve maksada erişmeye,Manevi olarak Yükselme çabasına , hayır ve esenlik, nzık ve nimet, mutluluk ve itibara işaret eder.
Devletten bir beklentisi olan kimsenin, rüyada başbakan görmesi, arzu ettiği şeyin gerçekleşmesine işarettir..

Rüyasında Davutoğlu'nu görmek;
beklenmedik fırsat ve olanaklara yorumlanir.

"başbakanın okadar çok mühürü ve damgası "
mühürlü kalplere yorumlanir..

Mühür Aşığın kalbinde çözülürse hayat bulur
Bir mühür ki, mürekkebi hüzün,keder ve daha iyi bir insan olma arayışı vardır...
Esrarı ne zamana kayıtlı, Ne de mekana.
Ancak Hazır olduğunda ona ayna olacak bir kalpte çözülür.
Selametle..

acilangul1

Üst Alt